Matētas krāsas meklējumi

Es iestrēgu pie tā, ka, protams, izmantojot superlīmi tā izspiedās caur auduma lenti un tad es vnk kā muļķis cerēju, ka defektu var mēģināt pārvērst par efektu… kā redzams bildē, ne es uzklāt māku, ne ideja nostrādāja.
Man šķiet, ka šo Frankenšteinu varētu glābt krāsa, ko uzklājot, iegūst matētu atspīdumu.
Ttd ko iesakāt? Akrila krāsas to var? Vai ūdens bāzes sienas krāsas? Man nav saprašanas un nezinu, kur vērsties :D

2 Likes

Varbūt kāds @Cosplay_Grupa biedrs zin kaut ko par auduma krāsošanu.

Neesmu eksperts, bet man šķiet sienas krāsa te nenāktu par labu.

1 Like

es savā jaunībā toņus un ūdens emulsiju izmantoju gleznošanā :D vai kā tos sauc… jā, man bail, ka tam noturība būtu viszebākā, bet es uz akrilu arī neskatos pārliecinoši.

hm, esot nagu lakas mūsdienās matētas :D

Tekstila krāsas parasti ir matētas. Pat var atrast tādas, kas nav jāgludina pēc nožūšanas
Nu var jau mēğināt matētu akrila krāsu bet nav ne jausmas cik labi viņa klāsies un noturēsies uz auduma

Nekas nav sliktāks kā nagu laka uz auduma, pls don’t :D

es esmu strādājusi tikai ar auduma krāsām, kas sūcas drānā, bet šeit nav kur sūkties, superlīme jau visu paņēmusi, tdļ, es uz to vairāk skatos kā uz materiālu bet būs jāiet apskatīt, kas ir tuvējā hobiju veikalā šeit, ttd tādas, kas nav jāgludina…es nezināju, ka tās jāgludina :D

@nyanmarou iz pieredzes? :D Es nespēju iedomāties kā tas būtu :D

Ar savu neveiklību esmu gan paklāju, gan drēbes sabojājusi. :D

1 Like

Tu mani nobiedēji, man, noteikti, būtu tāds pats rezultāts, āā :D

Tikko skatījos kosplejera leonchiro storiju instagram un viņš legit audumu krāsoja ar akrila krāsām, maybe it’s worth to try? :D

Jau nopirku brūnu toņu aprīlis, ceru, ka sanāks. Nezinu par leonchiro, bet man tas audums nelocīsies, tā kā nevajadzētu būt tik slikti.

Vsp, zinu, ka viena meitene sev kedu purngalus ar akrila krāsām apgleznoja :D