Līdzeklis auduma pārkrāsošanai? (no dzeltana uz baltu)

Next question. Ir kāds līdzeklis kas nokrāso - pārkrāso jau esošu materiālu piemēram BALTS - ZILS vai DZELTENS - BALTS (Mans gadījums)

Hmm atkariba kads materials-stikls;koks;plastmasa…
un ka parkraso …kipa nokrasoto dabut atpakal orginala krasa???

Tas ir audums, materials un nē pārkrāsot.

Aa nu tur jau ir audumu krasas kur izmantot kipa batikosana palidzes

Karoč nokrāsot kokvlinas 100% dzelteno kleitu = > baltā

Processu apmēram zinu.

Vajadzīga krāsa kur iegādāties, vai ir Latvijā iegādājams. Un kā sauc. :smiley:

Majas lapa veikalam kur iegadaties var http://www.m6.lv/ParMums.html

Tu kādreiz esi dzeltenus matus krāsojusi baltus? man šķiet, ka vienīgais variants ir balināšana un pat tad… kā lai dabū no dzeltenas krāsas sniegbaltu… cik dziļi ta dzeltenā krāsa ir 100% kokvilnā, jo dzeltenes var tikt pārvērsts silti baltā iespējams…
…nav vienkāršāk aiziet uz Mežrozi Rīgā, Juglā un nopirkt baltu audekla vai satīna audumu? = uz pusi ( no kādiem 2 līdz 4 eiro pārsvarā cenas) lētak nekā Centrā ko pirkt, un tas pats parametrs 100% kokvilna 99% gadījumu 150cm platums - bez elastāniem…

Tur jau tā lieta, ka negribas šut no jauna. Jo ir tik ideāli uztaisīts. Nē nu ķīmija wins it all. Es domāju ka ir vērts pameiģināt. :3:

Te jau runa iet ari vai ta ir gatavs apgerba gabals vai tikai auduma gabals…
Jo pirkt audeklu un atkal sut visu augsa :pensive:
Tad jau labak sadas reizes izstaigat second hand shopus un tirgu

man būtu žēl mateirala, jo balināšna ir šķiedras degradēšana - tā var kļūt trausla - ātrāk izdilt… bet nu, es nevaru runāt no pieredzes :frowning: Man šķiet, ka laboratorijas darbos universistate man pat nebija balināšāna, bet ja bija, tad bija jāalina drīzāk kāda ne līdz galama apstrādāta drāna…

Vsp šī iegriba man atgādina, ka mana bērnības draudzene čīks†ēja par savu māti - meitene ieliek mazgāties savu rozā kreklu, māte pieliek tik daudz balinātāja, ka tas zaudē intensistāti :smiley: Ja mana atmiņa neviļ xD bet es ticu, ka tas krekls kokainās/trauslāks kļūst… ja kleitai stingrība nav no svara tad kpc gan nē…

Veiksmi! jo nezinu vai audumu var dabūt gaišāku krāsojot kā tagad matus krāso blondus :smiley:

1 Like

audzē skilu :D
= man nekad nebūs skills, jo man galva absolūti nestrādā amatnieciskā virzienā T____T

Lies

1 Like

Krāsa arī nav tik dārga, tāpēc ļoti ceru uz izdevušos krāsu, citādā gadījumā…Vajadzēs šūt jaunu. T_T I just want my dress to be white. T_T Jebkurā gadījumā. Iemetīšu bildītes, kad nopirkšu visu vajadzīgo. Un izdarīšu lielo experimentu. :smiley: <3

Vel parūku un lēcas, un Cosplay gatavs :smiley:

2 Likes

Manā gadījumā tas ir tikai slinkums, ja ilgāk ar to darbojās, progress tiešām parādas. :mafii:

Skills ir viens…nezinu gan kadam pasakumam maffina taisa bet ja ir jutams laika trukums un sut visu no jauna … Ni ni neizdevigi nonaksim situacija kura bus miega trukums atkal xD

UNICON :3: itkā

1 Like

cik volānu tai kleitai ir, lai būtu jāuztraucas par laika daudzumu, rotas man tikai jautājums O.o

Nu skaidrs …kas soreiz busi jeb tas noslepums???

Nu par tadiem sikumiem jau atkarigs no situacijas un ari no tela ko atveido
Pagaidam sis ir sarezgitakais kospleys ko es veletos darit kadreiz

Zinu ka vairak crafts neka susana bet darbs bus tik un ta laikietilpigs

2 Likes

tur itkā nav ko šūt izņēmot gumiju. :D

1 Like