(vecā tēma) Cosplay jautājumi

Hey! Domāju,ka šo postu mēs varētu izmantot kā palīdzību jauniņajiem gan jau pieredzējušākiem kospleyeriem…Man parasti ir tā ,ka ja rodas kādi jautājumi rakstu kādai noteiktai personai cerot ,ka viņa zinās…ir arī tādas reizes ,ka sakrāju tos līdz kādam tuvākam meet up un tad @Kitsune un @Vikonija vai @Mio-tan izrunājam…
Taču sapratu,ka nevienmēr šāda iespēja ir pārējiem…Tāpēc nolēmu izveidot šo tēmu :slight_smile:

Mans pirmais jautājums ir @m1raz ,bet arī pārējie var atbildēt ja zin atbildi :slight_smile:

Kāds ir katanas garums??Vai tas ir noteikts vai var arī atšķirties,un ja jā tad apmerām cik gara viņi ir vidēji???

P.S Gribu pie AFC Unicon’16 cosplay veidot arī viņ piederīgo katanu tāpēc man ir kaut kā svarīgi zināt visas detaļas

2 Likes

Gaumes jautājums, centimetros neizsakāms. Vai ir noteikts personāžs, visticamāk pēc rakstura var noteikt arī garumu.

Standarts - paņem katanu, atslābsti plecus, turi viņu tā, lai asmens ir pie kājas. kisseki (duramai daļai) vajadzētu atrasties uz grīdas un no sāna veidot trīsstūri. Cik nebiju sūtījis, variantu līdz grīda nekad nesapratu. Mans mīļākais ir saīsinātais - līdz potītei. (ātrāk vēlkās ārā no māksts) Pie tam, tas , kas eiropietim līdz potītei, japānim, kā reiz līdz grīdai. ;)

2 Likes

Nu pa personāžu:

Aha skaidrs liels paldies par info :raised_hands:

varēšu nākamnedēļ sākt veidot …varbūt …jāsavāc tik materiāli visi :slight_smile:

Ja viņam tik tiešām ir josta tur kur viņa ir bildē, tad meklē līdz potītei variantu… oO

Nu ja tā ir kā ir ,bet
viens es neesmu tik gara tā kā garums šajā ziņā varbūt arī samazinās …
plus taisu vnk butforu (i quess ta vinu sauca) no visadiem materialiem ja vajag varu garinat isinat saja zina
…plus skatijos neta kipa officialo zobenu vinam…tas bija apmeram 1.00 m citur garakas citur isaks tapec apjuku :smiley:

7 posts were split to a new topic: Kur var nopirkt baltas lēcas?

24 posts were split to a new topic: Līdzeklis auduma pārkrāsošanai? (no dzeltana uz baltu)

9 posts were split to a new topic: Kā ieveidot parūkai viļņainus matus un to pārvadāt?

5 posts were split to a new topic: Kā veiksmīgi uzstaisīt “C.C.” zābākus?

8 posts were split to a new topic: Ieteikumi kā visefektīvāk apklāt ģitāru ar papīru vai citu materiālu

4 posts were split to a new topic: Pelēka/bāla sejas krāsa. Pieredze, vietas Latvijā kur nopirkt?

5 posts were merged into an existing topic: Kā veiksmīgi uzstaisīt “C.C.” zābākus?

18 posts were split to a new topic: Daži jautājumi par UniCon 2017 un Rem kospleju

18 posts were split to a new topic: Kikimuff Dio Brando kospleja jautājumi

2 posts were split to a new topic: UniCon 2017 tiks piedāvātas ģērbtuves?

5 posts were split to a new topic: Iesaki M1raz cosplay ideju

3 posts were split to a new topic: Vai UniCon 2017 būs pieejama dūmu mašīna?

A post was split to a new topic: Kā uzbūvēt Female Undertaker zārku?