Kur atrast daudz un lielu kartonu?! Steidzami!

Tā kā Unicons vair nav aiz kalniem, laiks sāk ķerties klāt pie mana zārka būvēšanas. Problēmu sagādā tas, ka vajadzīgi resursi. Viens no ģimenes locekļiem pieminēja ka var to prasīt būvniecības veikalos, bet vai tas tiešām iespējams? Varbūt kāds cits zina kur dabūt šāda tipa kartona kastes vais sloksnes? (Var arī nedaudz mmazākas)

LIela izmēra kastes, gatavā veidā uz sitienu būs grūti atrast, tādus brīnumus parasti pēc pasūtījuma taisa.
Būvniecības veikalos kartona loksnes var nopirkt. Ļoti daudz dažādi pieejami uzņēmumi, kur var iegādāties, tik meklē un pērc.
Cits jautājums par bezmaksas variantiem, šeit būs ļoti grūti, jo parasti visi lielie veikali savu makalatūru nodod, par to gūstot peļņu,taču painteresēties neviens neliedz. Protams vari vērsties tādos brīnumos kā DEPO, K-rauta (Senukai), Kurši. Var Elektropreču veikalos .

Domāju tavā gadījumā ātrāk un vieglāk būs atrast 5mm kartona loksnes un tās savā starpā salīmēt, sanaglot vai citādi sastiprināt. Vislabāk protams, kā pa manam, visu stiprināt kopā ar divpusējo skoču - lielāka izturība būs un konstrukcija būs vieglāka.

Tādas manaas domas…

Nezinu kurā Latvijas pusē tu atrodies, bet es zinu, ka manā pilsētā aiz dažiem mazajiem(mazākiem?) veikaliem stāv tās kastes pie miskastēm. Yeah i know, viņas tur sakrautas, lai vestu prom, bet kad bija nepieciešams, pāris paņēmu, neviens virsū nebļāva un no rokām nerāva ārā, takā var noiet gar tuvējiem veikaliem un paskatīties.

2 Likes

Baltijas Papirs?

Vai tas ir kāds veikals vai kas? :sweat_smile:
Es gar topa aizmuguri mēdzu nostaigāt, kad kastes vajag, parasti paveicas

Tas ir viens no labakajiem variantiem Riga, kad runa aiziet par papira lietam. Ir gan kancelejas papiri, gan tonnas ar citiem resursiem. Cenas adekvatas, bet tomer stipri paklautas LV tirgus situacijai :smiley:

1 Like

ah, nu es vasarā Bauskā dzīvoju, tāpēc mēģinu iztikt ar to, ko šeit iespējams dabūt. (un ir diezgan traģiski, īpaši uniconam tuvojoties :tired_face: )

ja tu plāno tik milzīgu kasti tad vai nu to ir jāpērk, vai arī steidzami jāmeklē kādu, kas ir pircis ikea tipa skapjus (viņiem ir līdzīga tipa kastes :smiley: ).
bet ja mazākas, tad … es nezinu kā citās pilsētās, bet manā mazpilsētā ir salīdzinoši draudzīgi cilvēki. Var pajautāt kancelejas preču veikaliem vai nav kaut kādas nevajadzīgas iepakojumu kastes, vai arī pārtikas veikalos. Varbūt tev ir kāds pazīstams? Arī tie kas strādā birojos, viņiem noteikti ir kaut kādas kastes no printēšanas papīru iepakojumiem? maybe?
varbūt kāds ir pircis nesen televizoru vai kkādus skapjus? :'D

es nezinu vai mans padoms der, bet es cenšos un stāstu no manas pieredzes kā es esmu izdzīvojusi :sweat_smile:

2 Likes

Kam Tu tieši zārku vēlies?

Pirmajā dienā plānoju Female!Undertaker. Grasos zārku vilkt aiz sevis, un uzņemt kādas labas fotogrāfijas

3 Likes

why can’t i like post for 10 times

Laba doma, nebūsi vienīgais Undertaker. bet es būšu cita versija Undertaker Mad Hatter :slight_smile:

3 Likes

Droši var pienākt klāt un pateikt čau! :wink:

T;a arī darīšu, lai veicas :slight_smile:

1 Like

Es ticu, ka tev sanāks ļoti skaisti :heart_eyes:

1 Like

kads tels Tu biji iepreikš?

Iepriekšējos pasākumos ar draudzeni bijām Saruhiko un Misaki no K Project. Uzstājāmies šajā Wintercon