Kā uzbūvēt Female Undertaker zārku?

Sveiki, šis būs jau mans trešais pasākums vasarā, un beidzot vēlos izmantot jaunus kosplejus (gan Uniconā, gan WinterConā biju viens un tas pats tēls), un ar vairāk laika uz rokām, varu kļūt radošāka. Šogad domāju vienu no kosplejiem ņemt Female Undertaker no Black Butler. Pati modificēšu savu veco kleitu, kostīmam pārējie atribūti pasūtīti. Kas sagādā problēmas ir tas, ka nevaru izdomāt no kā un kā tieši uzbūvēt zārku. Vai kādan ir ideja? Paldies jau iepriekš :slight_smile:

1 Like

Parasti jau taisās no koka, bet pacik tas varētu būt smags samērā, tad jau no laba kartona. 2x5mm kopā. Domāju sanāks samēra stiprs, bet ari viegls.

1 Like

Hey~

Ja tu vēlies autentisku tad es ieteiktu visu veidot no finiera, bet tas varētu būt smagi un būtu problēmas ar vešanu un pārvietošanu un ir dārgāk- ja tas nav šķērslis, tad iespējams tas ir labs variants.

Lētāks variants ir taisīt balstus no koka/finiera bet sienas no kartona.

Esmu redzējusi, ka viena meitene ir izmantojusi pilnīgu kartona zārku savā priekšnesumā, kas nebija slikts variants, bet kā karotns, tas var būt diezgan lokanīgs - ja tu nolem taisīt no kartona tad iesaku vairākas kārtas līmēt vai dabūt super-stingru kartonu.

Man ļoti patīk tava kospleja izvēle un ceru, ka viss izdosies :sparkles:
Ja tev ir vēl jautājumi, droši jautā~

Var izmantot domāju konbinēto variantu - karkasu no koka, to apšujot ar pāris kārtās salīmētu kartonu. Kontrukcija būs izturīgā, taču arī viegla.

http://tenapors.lv/

Kā pa manam būs samērā dārgs pasākums…

Teorētiski var arī no putuplasta taisīt, bet tad to putuplastu būs kaut kā jāapstrādā, jo šim materiālam ir raksturīgi sūkt iekšā krāsu.
Kā arī putuplastas griešanas skaņa ir terrifying. Kā arī griežot var rasties sīki atgriezumi. :smile:

Sākumā kārtīgi ar grunti reizes 2, pat 3 un tad tik ar krāsu pāri iet.

Jā, iespējams.
Godīgi sakot vēl nav gadījies ar putuplastu strādāt. Es vienkārši cenšos palīdzēt un ieteikt dažādus variantus. :sweat_smile:

Ir dažāda veida putoplasti tā pat kā ir dažādi finieri!

Nu ja - drāztais un lobītais finieris.

as i said. :'D

Nu es ar jau - izejot no priekšzināšanām. ^^

Nu es esmu taisījis korpusus un kuģus no finiera, ja to vaig tikai nēsāt apkārt tad šis ir eazy, tik vissu sastiprināt ar pareizo līmi kas paredzēta plutoplastam un tad jā var nogruntēt kā @Kadiljaks teica un nokrāsot. Kad runa iet pa rokdarbiem un visādām citām lietiņām tad es zinu visādus paņēmienus ko tik bērnībā un vel tagad netaisīju!