Parūkas krāsošana?

Sveiki foruma kosplejeri!
Mani interesē jautājums par parūkas krāsošanu.
Mana vēlme ir tā kā nokrāsot šķipsnas.
Vai tas būtu iespējams un ja ir vai pēc tam krāsa būtu izmazgājama?
Vai ir kādas speciālas tehnikas vai krāsas kuras var ieteikt lai īstenotu šo projektu? :3

1 Like

Neesmu foruma kospleijeris, un nevaru pateikt, cik labi šis derēs parūkām, bet L’Oreal ir Colorista matu produktu sērija, kurā ir gan permanentās krāsas, gan Washout - tās, kuras pēc laika izmazgājas ārā. Ir pat speciāls šampūns, lai palīdzētu ātrāk izmazgāt Washout krāsas. Pati šo brīnumu neesmu mēğinājusi, bet, cik no šīs sērijas ir čamdīts, balinātājs un blondās krāsas ir kvalitatīvas.
Protams, eksistē arī visādi tonējošie balzāmi, krīti un citi brīnumi, bet tie ne vienmēr nostrādā pat uz dabīgiem matiem, tāpēc par parūkām šaubos.
Alternatīvi, var ieskriet kādā frizieru veikalā, tur visādu crazy krāsu pietiek. Parasti permanentās, bet arī izskalojamo jābūt piedāvājumam, turklāt parasti lielākam nekā, piemēram, tajās pašās Drogās.
Kam tāds grandiozs plāns top?

1 Like

Sveika!
viss tiesam ir atkarigs no ta kada krasa ir paruka un kada krasa tu velies skipsnas …jo pienemot ka tava paruka ir melna un tu grbi blondas skipsnas ted tev nekada krasa nepalidzes viticmaak bus jaizmanto paruku skipsnas ko var nopirkt atseviski jebkura krasa kura tev vajag (reali vari meginat so izmantot pat ja ir iespeja skipsanas nokrasot …ticamak ja gribesi paruku atkal izmantot citam telam tu vnk varesi skipsnas iznemt un lietot to velakam laikam)
ka ari runajot par krasosanu un velak izmazgasanu izskatas ka visticamak nebus iespejams diemzel krasa ko tu iekrasosi paruka tur visticamak ari paliks
un attiecinoties uz parukam un matu krasam veikala daudzi saka ka tos sintetiskajam parukam neizmanto jo ka neka tie nav reali mati
vienu no topikiem par krasosanu varu iedot palasit
http://www.cosplay.com/showthread.php?t=152637
vispar es iesaku palasit Cosplay.com forumu tur biezi vien ko noderigu var atrast :slight_smile: tik zel ka nevar registreties tur vairs :-/

1 Like

šis noteikti labs veids ko palūrēt, bet nezinu vai viņa minēja vai ir iespējams izmazgāt, visticamāk, ka ne

1 Like

Cik vienu no tām Colorista krāsojošajiem šampūniem izmēģināju, tiešām kvalitatīvs produkts. Man gan pietiek ar faktu, ka manus brūnos matus bija iespējams nokrāsot pamanāmi sarkanus :sweat_smile:. Nezinu, vai šī krāsa būs piemērota sintētiskai parūkai, man liekas, ka tur ko jiftīgāku vajadzēs.