Cīņa ar parūkas pinkām!

Sveiki!:raising_hand:
Vakar vakarā nolēmu izķemmēt vienu no savām garajām parūkām, vēlējos padalīties ar informāciju, pieredzi, kā to darīt… Jo, diemžēl, gandrīz pēc katras, pat neilgas lietošanas, garas parūkas mēdz tik ļoti sapīties, ka baisi paliek. :neutral_face:

Tātad, nolēmu izķemmēt savu, laikam, garāko, tomēr, ne tik ļoti garo, violeto parūku, ko esmu izmantojusi Laki Olietta un Rizes kosplejiem. Skats vienkārši šaušalīgs (labāk, varbūt, uzreiz nopirkt jaunu parūku?), tomēr esmu gatavs šai cīņai.:sunglasses: Parūku ar saspraudēm piespraudu pie putoplasta galvas (ebay, 3$), ko uzspraudu uz nošu statīva (var nopirkt arī speciālu parūku statīvu, izmantot fotoaparāta statīvu ).

Jābrīdina, ka process ir ļoti laikietilpīgs, tādēļ jāsagatavo arī laba fona mūzika.:dancer:

Lai atpiņķerētu parūku, izmantoju šo brīnišķīgo brīnum-līdzekli, izsmidzināmo matu kondicionieri. To, domājams, var iegādāties jebkurā “Drogas” veikalā pie matu kopšanas līdzekļiem.:statue_of_liberty:

Un ķemmēšanai izmantoju šāda veida ķemmi ar retiem “zobiem”, jo tā man, personīgi, ir ērtāk ķemmēt, nekā ar parasto matu suku. Šādas ķemmes var iegādāties gan “Rimi”, gan “Drogas”.:airplane:

Sākumā visu parūku vajag vienmērīgi, tomēr nedaudz apsmidzināt ar kondicionieri. Pēc tam parūku vajag sadalīt pa šķipsnām (aptuveni kā fotogrāfijā), kad tas izdarīts, šķipsnu apsmidzināt ar līdzekli un maigi ķemmēt no apakšas uz augšu. Ja tomēr gadās kāds īpaši nepaklausīgs mezgls, var mēģināt to izķemmēt ar kādu mazāku ķemmīti, bet var arī ar šķērēm apgriezt.:sweat_smile: Pēc šķipsnas izķemmēšanas, to var saspraust ar sprādzi vai gumiju un novietot sāņus, lai netraucē. Tad ņem nākamo šķipsnu, ko pēc izķemmēšanas pievieno pārējām izķemmētajām šķipsnām.:cat2:

Un, rau! Pēc 3 stundu darba, parūka ir atkal skaista, jauka, lietojama! :penguin:


Paldies par uzmanību! Ceru, ka kādam noderēs. Ja jums ir vēl kādi padomi, droši rakstiet komentāros, būtu jauki uzzināt ko jaunu un noderīgu! :smiley_cat:

17 Likes

paldies… :blush:
šis pousts motivēja sakārtot manu garo parūku :thumbsup:

3 Likes

Izķemmēta tā parūka izskatās tik labi :kissing_heart:
Ja drīkst zināt, kur un par cik tu nopirki šo parūku? :grinning:

2 Likes

jep, šī pamācība man noderēs…

10 Likes

Man prieks par to! :smiley_cat:
Vēlu veiksmi!

Šeit būs saite

:3:

3 Likes

Dzēsts

4 Likes

Izdari to,

kļūsti par Saitamu!

https://d3ieicw58ybon5.cloudfront.net/ex/680.438/45.0.768.496/u/8e42f4072f804732a790020664f712d1.jpg

11 Likes

@Mio-tan, parūkas kvalitāte ir svarīga, šī procesa veikšanai?
Vieglības pakāpe.

un… Es gribēju pajautāt, vai tev ļoti nekrita ārā parūkas mati, ķemmējot tos?

1 Like

Pārāk daudz nē, tomēr neliels kušķis matu gan palika ķemmē… Tas ir mīnuss, taču nezinu, kā to varētu atrisināt… :sweat:

Varbūt tas ir normāli…(?)
Jo man arī bija tas pats :sweat_smile:

Es īsti nezinu, jo visas parūkas, ko esmu ķemmējusi ar šo līdzekli ir ebay salīdzinoši lētās parūkas… :sweat_smile:
Taču tas tāpat ir diezgan nogurdinošs un laikietilpīgs process- uz beigām dažas šķipsnas neizķemmēju tik precīzi… Un procesa vidū sāku apsvērt domu nekosplejot tēlus ar gariem matiem… :joy:

1 Like

Varbūt arī! :smile_cat:
Pagaidām gan to lieko matu trūkumu nevar redzēt. Pagaidām.

2 Likes

man šķiet, ka tas tā normāli

1 Like

ticu, ka ar dabīgo matu parūkām būtu citādāk, bet ja sintētiskie mati krīt easily ārā, tad nedomāju, ka tā ir kāda reta parādība. Paldies par padomu, btw.

3 Likes

Ziepes vai vaska. ;)
also, varētu saeļļot, bet… :D

Ieteikums. Pēc ķemmēšanas utt iesaku parūku viegli iepūst ar silikona spreju, tad ātri to izķemmēt. Pēc tā parūku būs praktiski neiespējami sapinkāt. Sprejs parasti atrodams būvmateriālu veikalos vai internetā. c:

10 Likes

Oho! Paldies par informāciju, Ryota! :dog2:

1 Like

Es meklēju DEPO, bet es atradu kaut kādu silikona spreju, ko izmanto priekš mašīnām (??)
Vai tas ir tas? Jo izskatījās diezgan nedrošs un neveselīgs. Vai tas ir droši? Tur bija visādas zīmēs, ka tas nav drošs dabai utt. xD
Vai arī es nemāku meklēt? :sweat_smile:
Vai ir kaut kāda firma, ko var ieteikt, vai arī iemest fotogrāfiju?