Mūzikas grupas veidošana

Atradi zin veidu kā kļūt par basģitāristu!? Es nagus negriezīšu! :smiley:

Picu jau arī var izmantot.

Un man izdevās dabūt vienu anime fanu, kurš arī dosies uz winterconu. Viņš ir 5 gadus gājis mūzikas skolā sitamajos instrumentos. Bundzinieks ir rikā.
So ja @Menestrels un @Hooots_Senpai piesakās, tad sets jau ir sagatavots. :slight_smile:
Un @Especti tu arī kaut kā gribēji palīdzēt.

Nu man ir vēlme. :slight_smile: un nav jau tik traki ar tiem nagiem. :smiley:

Meh, sachakareeshu balsi. xD Bet ar mieru.

Ja tur delnu praktiski paralēli stīgām, tad jā, nedzird nagus. :smiley:

Neesmu drošs ko es iesāktu ar basģitāru. :confused: Specifiska manta, pie tam nav tendēta uz solo spēli, mājā diži nepatrinkšķināsi.

Redzēsim kā ies. :smiley:

Sēdēsi uz ingvera novārījuma 24/7 .:smiley:

Tad bassu atstāj man. :smiley: tikai piņķerīgā daļa. Vai tev der mūsu ğitāru maiņa, jo es pats vairāku iemeslu dēļ nevaru iegādāties.

Tu piedāvā godīgu barteru, vai pēc sērijas - es iedošu tev savējo paspēlēt tu man savējo?
Vienīgi basģitāras nav tik populāras, sekojoši dārgākas. Ne pārāk izdevīgi priekš manis.

Es tev piedāvāju godīgu maiņu. Ko piedāvāju ir IAXE 369, maiņas nav veiktas, un ğitāra ir labā stāvoklī.
Par basa ne-polularitāti gan šaubos. Bet man der gan ritmiķa gan basa loma.

Liels paldies par lielu atsaucību, bet pēdējais ieteikums.
Vai kāds negrib paspīdēt ar savu vokālo prasmi, jo pagaidām mums ir tikai back ups :smiley:

hmm nezinu vai esmu gatava prentendet uz galveno solistu lomu :smiley:
bet kadreiz varu piepalidzet uz co-singer
plus j avisi meginajumi notiks riga ,…nebusu ari spejiga izbraukat diemzel :confounded:

Tā ir. Mums ir 2-3 kandidāti, neskaitot, tevi, bet galvenajā lomā neviena nav :smiley:

Vai tad @Hooots_Senpai nebija domaats kaa galvenais vokaalists? Vai es kaut ko palaidu garaam? :no_mouth:

1 Like

Viņš nevar laika trūkuma dēļ.

Aaaaaa…

welcome. :3:

Interesanti, ka sis pasakums ir izdevies? :smiley:

:smiley: oj šī ir ritīgi veca tēma. Kā tu uz šitās uzkāpi? Projekts lēnām virzās uz priekšu. Tikai pagaidām visi ir diezgan aizņemti.