Jaunumi mūzikas jomā

Šim vakaram es esmu mazliet par slinku, lai veidotu rakstu par kādu grupu vai bļaušanas stiliem, bet tie raksti arī ir tapšanas stadijā. Kā jau jebkura industrija. Arī mūzikas industrija visu laiku attīstās un ir vairaki jaunumi, kurus ir vērts zināt.

Šajā rakstā es gribu apvienot gan komentārus par notikumiem, koncertiem, albumiem vai jebko saistītu ar mūziku. Rakstiem jābūt labi strukturētiem un saistībā ar tēmu. Pats jau sen gribēju rakstīt visādas ziņas par metāla jaunumiem Beztēmas stūrī, bet te arī derēs! Atsaucēm un lapu spamam nav jābūt, bet iesaku te nesviest spekulācijas vai nepatiesu informāciju. Varat arī šo tēmu lietot, lai organizētu mītiņus vai iešanu uz kādu konci… Piemēram, atdzīvināt vienu sen mirušu projektu, pie kura es pat tagad neverētu strādāt. Rip video.

Kā piemēru es varu dot dažus labus gaidāmos notikumus:

Kas varētu interesēt daudzus - Ozzys 2017. gadā sāks strādāt pie sava solo albuma, pēc Black Sabbath pastāvēšanas beigšanas. Vecim vēl ir iekšā. Es nezinu, cik labi tas būs un vai viņa nospēlētais doom stils vēl mūsdienās būs tik populārs. Viņam arī koncertos ar skanējumu bija tā pašvakāk… bet tās ir manas domas. Tikk un tā mazs hype par to ir!

Drīz sāksies arī Ramstein tūre un protams Red Hot Chilli Peppers Rīgā. Tie visi ir interesanti notikumi, kurus ir vērts redzēt un dzirdēt.

3 Likes

Atbalstu ideju. Vienīgi es tev ieteiktu nebaidīties visu sakārtot pa tēmām. Viena gara foruma tēma, nav vieta strukturētam saturam. Es tev to varu teikt kā ilggadējs šī zvēru dārza moderators. :D Tu šajā vienā tēmā vēlies ļoti daudz ko apvienot.


Nevēlējies teikt, ka Ozijs Ozborns sāk strādāt pie jauna solo albuma? Ja nekļūdos, viņam šis nebūt nebūs pirmais solo albūms.

1 Like

Par lielo apvienojumu es domāju šai tēmai mazliet… paildzināt dzīvot-spēju. Es nezinu cik aktīva viņa būs.

Nu, jā jauna. Tas jau ir zināms, ka viņam ir jau pieredze šajā jomā. Es vēlējos uzmanību pievērst uz šo jauno. Gaidu tur Crazy Train #2 veida dziesmu!

Bez šaubām, ja viss notiek vienā tēmā, šī tēma spēs palikt aktīva samērā ilgi, taču tas arī nes ierobežojumus. Gara tēma var kļūt grūti komentējama un pārskatāma. Pašā iesākumā, protams, tas nedraud.

Jādabū metāla galvas forumā. :D

1 Like

Tad ja vēl kāds ir tikpat ķerts uz noise, kā es tad pēc Wintercona varēs man sastādīt kompāniju šajā, cerams episkajā koncī! :D Diskultur: Noise / Sludge Fest

Šis komentārs atbilst foruma noteikumiem un neskaitas kā reklāma or smth?

Ja tu te mēģinātu pārdod veļasmašīnas, tad mums būtu jārunā. :D

2 Likes

Tiem kam interesē - Foo fighteri 21. jūnijā uzstāsies Rīgā. :wink:

3 Likes

Tieshi tikko gribeeju iemest.

Kā redzu dažam labam šie patīk? :smiley:

Nav ne vainas. Visticamaak ieshu.

Man vairāk hype ir par Stoned Jesus janvārī. Tas būs super. :metal: doom it up.

Runājot par izmirušām tēmām - gan jau, ka man neviens neatbildēs, bet vai kāds no šejieniešiem plāno doties uz Metalshow open air 2017 šogad?

Doma ir, bet veel neesmu 100% paarliecinaats.

16.gan straadaaju. Ja ir piedaavaajumi kaa nogaadaat turp un droshvien peec tam arii atpakalj, tad braucu. :smiley:

Nuu par to es nesolu un nezinu. No Klaņģa esmu gājis ar kājām uz mājām - kā 4 pa nakti sāku, tā nezinu cikos atnācu XD no Depiņa pat ir trakāk.

Man tajos datumos Rīgā norisinās volejbola turnīrs, kad redzēšu spēļu grafiku, spriedīšu vai varu tikt

Bullet For My Valentine drīz koncerts. Kurš dosies? Es ļoti vēlējos, taču nekādīgi netieku :frowning:

Nebūs. Līdzīgs jautājums - uz Ramštein kāda dosies?

Too broke ;_;
Mans iekšējais emo bērns kliedz

2 Likes

Would like to bet nav ar ko plus broke af :sweat_smile:

1 Like

Es itkā plānoju, bet līdz koncertam tālu, tāpēc vēl nevaru konkrētu atbildi dot. Ja izdosies viss ar naudām, tad noteikti!