Mūzikas grupas veidošana

Ehh… garš stāsts… te notika diskusija par topiku veidošanu, so es iemetu aci vecajos, kas jau ir piemirsti un uzdūros šim… kas patiesību sakoot ieiteriģēja… jums jau ir kāds cover vai kaut kas, ko kaut kur varētu paklausīties?

Teiksim tā… es neesmu īsti apmierināts ar progressu. No grupas tagadējā sastāva es redzu tikai vienu cilvēku, kurš ir gatavs pielikt pūles pie lietām… :smiley: bet kovers mums ir, es beidzot arī liku viņiem domāt oriģinālo materiālu, jo kā vokālistam man tā ir pa pilnam

Nu varbūt tad tiem pārējiem mūzika nav tik liela kaislība kā Tev, jo tie kas dzīivo mūzikai bez viņas nevar :smiley:
Agrāk spēlēju klavieres, tagad nožēloju ka pametu, bet tik un tā, bez mūzikas nevaru dienu izvilkt :smiley:
Vai ir iespēja arī noklausīties? Un kādas dziesmas covers?

1 Like

Iespēja noklausīties nav. Mums nav tā kvalitāte un pašcieņa arī neļauj. Nocoverotas dziesmas ir - Static x - I’m the one un Black Sabbath - Iron man (aptuveni ļoti aptuveni) Pats coveroju dziesmas; Morāles Inkvizīcija - Urbānie labirinti, Disturbed - Never Wrong (šausmas) un Killswich Engage - Slave to the machine… Nu man mūzika ir liela daļa no dzīves, pats iestājos arī citos projektos, bet par tiem vēlāk… ja tie izdosies, tad noteikti šeit ir laba vieta reklamēties. :smiley:

Hmm Tev ir visai smaga gaume, man patīk kas mazliet melodiskās un depresīvāks, lai gan tāda tipa mūzika man palīdz izlādēties kad esmu dusmīga lol :smiley:
Nu žēl ka tā :confused: BET prieks ka esi mēģinājis un kaut kas ir noticis, vismaz kaut kāds sākums :smiley:
Gaidīsim un cerēsim ka viss izdosies :wink:

Grupas projekts ir plānots diezgan smags, lai gan man vokālais ir diezgan līdzīgs vienam citam latviešu vokālistam no grupas - Gené Kruppa

Protams, manam ir savas izmaiņas un specialitātes, bet ir uz to pusi.
Cita veida mūzika arī ir manā “To do list,” bet viss vēl ir procesā! :)))

Cerēsim, ka viss izdosies UN turēšu pie vārda, kad izdosies, padalīsies arī šeit :wink:

Sarunāts :slight_smile:

Welp.
Spēlēju ģitāru (klasisko, akustisko (cik nu viņas atšķiras) un cenšos elektrisko)
Pieredze 3 gadi (pašapmācība)
Cik nu tas vokāls, ja gribu, tad sanāk.
Pats rakstu mūziku, depresīva un dziļa (im too strange)
Iepatikās tava ideja…

Tikai viena problēma. Man ir ķīniešu elektriskā, bet tīri sakarīga. Kombis man mēsls, tas pagaidām attur no spēlēšanas.

Dimavery LP-620

Hmmmm. Fresh blooood. This seems interesting. :smiley: cik labi tu spēlē?

Precīzāk cik ātri iemācies jaunu dziesmu? Metal style… jo man ir šis tas, kas tevi carētu interesēt…

Iedod dziesmu, pateikšu

Kāda ir sarežģītākā dziesma ko māki nospēlēt?

kur tu teci, kur tu teci…

3 Likes

Tu esi pārāk kvalificēts.

3 Likes

Uzdod vienkāršāku jautājumu :smiley:

Fingerstyle spēlē vai tikai akordus? :smiley:

1 Like