Kur mācīties - vidusskola pret tehnikumu

Man liekas, ka es jau gribu uz rvt xD

To gan nevajadzētu. :grin: Labāk to pašu RCK vai RTK.

Zemākā līmeņa teķis. Nekas labs par viņu nav dzirdēts.

1 Like

Palasot vairāk par rtk, tad izskatās, ka tas ir labāks variants :smiley:

1 Like

Cik dzirdēts RVT un RTK diži neatšķiras :thinking:

RTK esot laba skola, rvt zemākā lv. :grin:

1 Like

Personīgi gāju videnē, tīri tik dēļ iemesla, ka nebija ne jausmas, par ko iet tālāk. Tikai tādā gadījumā videne ir labāka izvēle par profeni. Jo tad pakās tik 3 un vari iet uz augstāko (vai to pašu profeni, bet nu cerams ar jau nojausmu un 2 gadiem gan vēl klāt), kad jau būtu kāda nojausma. Man gan vēl nebija un 1 gadu nomācijos un tad nomainīju programmu, takā bez maz vai tas pats, kas ejot profeni sanāca.

Un izvēloties skolas es ieteiktu tik paļauties uz tiem, kas tajās skolās un vēl jo labāk, kas gājuši paši tās programmas atsauksmes. Nevis stendi, kur ir tīta propoganda, bet nu vienkāršos apstākļos satikts vai pazīstams cilvēks. Nav jēgas iet uz hujovu skolu, lai pēc tam sapratu, ka dirsā ir un, ka pēkšņi kas jāmaina. Kaut kas tamlīdzīgs kā divniekam man šķiet :smiley:

1 Like

RTK un kojas ir 25 min ar kājām līdz Unicon Cafe

Cik vsp kojas maksā?

Jelgavā zem 40eur

Pats eju vidusskolā ar novirzienu kā bioloģija ,ķīmija , neko nenožēloju ,jo skaidri zinu ka man vajag šos priekšmetus . Pēctam pa taisno iešu uz stradiņiem , vienīgais ,kas mani biedē ir veseli 11 gadi pēc 12.klases

14 Eiro mēnesī pēdējo reizi kad zināju

Neizskatās nemaz tik traki… Tas nekas, ka dzīvoju pierīgā :joy:

hz, man liekas ka pofīg bija :sweat_smile:

Katram savs ceļš ejams :smiley: Tā nu ir ar tiem ārstiem.

1 Like

Ooooo… zini jau par kādu tieši medicīnas novirzienu iesi? :smiley: Nemāku paskaidrot savu domu XD

Problēma tajā, ka arhitektūra mani galīgi neinteresē. Atnācu uz sev tuvāko skolu. Palikšana vidusskolā nebija opcija.

Pfff rvt 8.54 mēnesī, novelk no stipendijas, nekādu problēmu :smile:
Un apstākļi ļoti atbilst cenai tho

Jap , ķirurgs vai arī anasteziologs .

Tu arī no rvt?