Kā sevi motivēt zīmēt un mācīties?

Ak foruma maakslinieki! Apgaismojat mani ar ieteikumiem kaa likt sev ziimeet katru dienu vismaz pa 30min? Vnk mana motivaacija nekam neder :expressionless:

1 Like

Tu to prasi cilvēkam, kas zīmē labi ja reizi mēnesī.

1 Like

Es pats taads esmu ://

Vismaz reizi mēnesī XD ar mani ir vēl trakāk :smiley:

Ar sho probleemu ir jaaciinaas!!

Es zinu bet es esmu par slinku :smiley:

Cereeju ka te ir cilveeki ar zveeriigu motivaaciju… sapratu ka visi ir kaa es xD

2 Likes

Izdomā konkrētu plānu ko tieši tu zīmēsi katru dienu.
Optimāls posms ko vajadzētu izturēt ir mēnesis. Ar to pietiks lai tu pats sev pierādītu, ka esi spējīgs zīmēt katru dienu, sapratīsi to, ka tas nav nekas īpašs. Bet tu nedrīksti izlaist nevienu dienu, citādi sāc pa jaunam.
Šī metode darbojas uz jebko starp citu, ja vēlies uzsākt darīt kaut jaunu savā ikdienā.

Mūsdienās cilvēki dzīvo pārāk lielā komfortā, nekas mūs neapdraud ja mēs noslinkosim, tāpēc nav nekādas spriedzes izdarīt lietas pie kurām ir mazliet jāpiepūlas, vieglāk ir vienā vakarā noskatīties veselu sezonu kādam seriālam.

Piemērs no manis divus gadus atpakaļ [jo tu neesi vienīgais kuram ar to ir problēmas :d]
Es nolēmu katru dienu likt instagramā pa vienam zīmējumam, nebij svarīgi vai zīmēts fotošopā vai uz papīra, galvenais lai vismaz 15min pie tā ir piestrādāts, kā arī nemēģināt neko ūber sarežģītu, jāsamierinās ar to ka drošvien būs kaut kāds mēsls anyway. Pie reizes izstāstīju šo lietu vienam draugam, kas man deva nelielu spriedzi pacensties, kā nekā mans progress tika novērots.
Ejot cauri un pabeidzot šo pārbaudījumu sapratu šo to par sevi, skats uz lietām kļuva citādāks. Kopš tā brīža zīmēt katru dienu vairs nesagādā problēmas, tā ir patiesībā vieglāka daļa šai nodarbei.

Droši jautā ja kas nav skaidrs un stāsti kā veicas :]

4 Likes

Izskatās pēc patiesi interesanta veida kā to izdarīt :0 noteikti izmēģināšu!!

Nebūs gluži pa tēmai: doma nav jauna un pašsaprotama, tomēr pareiza un ja viņu papidināsi varēsi izdot grāmatu: kā dzīvē sasniegt augstus mērķus - profit!

Bet patiesīb sakot, tad daudz kas atkarīgs no cilvēka gribas - kāpēc daži spēj atmest (vienalga tiekmse saglabājas visu dzīvi, vairumā), piemēram, narkotikas, bet citi nevar - cilvēka griba. Nekas vairāk.

Vienīgais veids, kas uz mani iedarbojas, ir iešana skolā ar mākslas novirzienu. Tad vienkārši nav izvēles, kā vien zīmēt :sweat_smile:

Veiksminiece… Es biju 5 gadus nomācījies mūzikas skolā un kad pārcēlos jaunajā pilsē’tā, kur sāku dzīvot mūzikas skola bij pārpildīta un mani nepieņēma un, kad atklājās, ka tomēr esmu zīmētājs nevis mūziķis tad izrādījās, ka mākslas skolā ņem bērnus tikai līdz 11 - 12 gadiem :confused: un tā gāzās visi mani sapņi uz zīmēšanu… :(((

2 Likes

Nekad nav par vēlu sapņu piepildīšanai!!!

Ja drīkst zināt, cik tev ir gadu? :sweat_smile: Vēl jau ir mākslas vidusskolas. Vai, ja tām esi par vecu, vari iet zīmēšanas kursos un pēc tam uz LMA. Vienīgā problēma, ka tas viss atrodas Rīgā…

Es dzīvoju pie Rīgas un vaitad, lai tiktu uz to vidusskolu nevajag kārtot iestājeksāmenu veidošanā un gleznošanā?? Ss.lv redzēju, ka ir mangas zīmēšanas kursi Rīgā, bet kkā nesanāk tikt… Nu pagaidām man vēl 15

Pfft, tev vēl visa jaunība priekšā… :smile:
Jā, parasti šādās skolās ir iestājeksāmeni, bet ir arī sagatavošanas kursi tiem. Mana māsa tagad iet uz Rīgas dizaina un mākslas vidusskolas sagatavošanas kursiem (50 eur kopā pa vairākiem mēnešiem jāmaksā) kur apmācīs visu, kas vajdadzīgs, lai tiktu iekšā.
Es gan tur iestājos vispār bez iepriekšējas sagatavošanās. Protams, netiku uz nodaļu, kuru gribēju, bet mani tāpat paņēma :sweat_smile:
Vēl ir Rozentāla skola, bet nezinu par iestājeksāmeniem.
Par mangas kursiem nezinu, galvenais lai nav tādā kvalitātē, kā dažas labas “how to draw manga” grāmatas… :smile:

Es esmu no torrentiem nokačājis diezgan daudz tādu grāmatu… vienalga nezinu vai ir ok… :smiley:

Galvenais, lai nav kaut kas šāds: :sweat_smile:

3 Likes

Nu man kkas šāds ir un šādu grāmatu nopumpētu man ir ļooooti daudz

1 Like

Mož kādam te ir interese uz ;s;ad;am mangas grāmatām? Varu nosūtīt :smiley:

Noiešu bišķi no tēmas bet eh. Rīga jau nav vienīgā pilsēta kur ir mākslas vidusskola (ganjau kaut kur vel ir), Liepājā ar ir tīri laba. Iespējas viena problēma ir dzīvesvieta bet ar mani kopā mācās cilvēki no Rīgas, Saldus, Ventspils, un citām arī diezgan patālām pilsētām. Lielāko ties Rīdziniekiem iemesls kāpēc viņi atnāca uz Liepāju ir “jo netiku iekšā Rīgā”. (Rakstot šo saprotu ka izklausos kā reklāma bet nu un) Pati pagaidām vel esmu pirmajā kursā bet skola ir tiešām jauka, galvenais neatstāj neko uz pēdējo brīdi, dieva dēļ dari kad liek, to kļūdu jau pieļāvu 2 mēnešus mācoties. Nodaļas ar mums dažādas, pati esmu multimediju dizainā aka viena no pieprasītākajām un grūtāk tiekamajām nodaļām (heheheh), bet protams anime stila zīmējumi laikam nav tie iecienītākie no skolotāju puses, kā parasti. Var nākt pēc 9., arī 10. un 11. bet tad jāmācās vis jau iepriekš mācītais jo 1. kurss sāk visu no 10., ir arī opcija pēc 12. kur tikai ‘‘speciālie’’ priekšmeti jāmācās (un tikai 2 gadus). Citās nodaļās ir pat gados veci cilvēki kas izdomāja iestāties. Nezinu kāds man bija mērķis visu šito rakstot, varbūt iedot tev opciju? A jā! Vel iestāj eksāmeni!! Mums bija jāzīmē ar parasto zīmuli kubs, cilindrs, ka jau parasti, tad vel bija gleznošana kur bija krāsains uzstādijums, TAD vel divi grafiskie, viens ar noteiktu tēmu visai skolai un viens katrai nodaļai. Eksāmeni bija 2 dienas ja kas. Oks, Shru is out!!

3 Likes