Inktober 2017 izaicinājums

Varbūt mums vajadzēja savu Inktober tēmu. Varbūt pa visiem kopā 31 zīmējumu salasītu :smiley:

3 Likes

#penciktober #pencober #notinktober


Kim Jong Uhhh

3 Likes
15 Likes, 1 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 06”
6 Likes

Šķiet foršs, bet rodas sajūta, ka kaut kā trūkst, ka kaut kas nav tā…
Es, saprotams, ne tuvu tik labi neuzzīmētu, but the feeling bro…

Varbūt ir pienācis laiks iedot @EdmTro savu tēmu. Artist’s vai creator’s corner, kur mēs visi ar apbrīnu varētu lūkoties uz fantastiskajiem zīmējumiem.

Tā nu gan ir viņa paša izvēle.

Suddenly

Mans plāns bija atdzīvināt zīmējumu stūrīti ar šo aktivitāti :d bet nu nekas, lai paliek kā ir
16 Likes, 4 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 07.”

10 Likes

Tu ar šo aktivitāti atdzīvināsi radošo sadaļu, tas pat ir vēl labāk.

Lielākais čelendž ir nobildēt zīmējumu ar telefonu
29 Likes, 3 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 08. Cursed man

#inktober2017 #pen #drawing #sketch #characterdesign”

8 Likes
76 Likes, 4 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 09. Ready for classes
.
#inktober2017 #pen #drawing #sketch #character #manga #anime”
9 Likes
39 Likes, 2 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 10. Red ink
.
#inktober2017 #pen #drawing #sketch #character #manga #anime #instaart”
10 Likes


Ok

7 Likes

22 posts were split to a new topic: Kā sevi motivēt zīmēt un mācīties?

A šis ir diezgan interesants izaicinājums. Tik šodien pasaktīos, ka jāzīmē katru dienu un noteiktas lietas. Būtu forši, ja kas tāds būtu katru mēnesi

1 Like

zinu ka kadu laiku atpakal bija ari raganu diena vai nedela? kur tev bija jazime raganas kipa oc vai nu jau kadu zinamu galvenais ka raganas :smiley: :smiley:

Vai tevi kaut kas attur katru mēnesi izdomāt zīmēšana izaicinājumu? :smiley: Mākslinieki netā rīko visdažādākos izaicinājumu un dueļus.

1 Like

Nezinu, kko shaadu ir jaaveido maaksliniekiem kaa @EdmTro , kas ir liimeni augstaak par paareejiem, lai zinaatu ko un kad ziimeet

Visbiežāk tavā vietā neviens neko neizdarīs un tu esi vienīgais kas spēj pārvērs savas idejas par realitāte. Varbūt @EdmTro zīmē labāk, bet tas nenozīmē, ka viņam ir iedvesma un apņemšanās kaut ko tādu rīkot.

6 Likes