Koniciua! Sveicināti sociālo tīklu cilvēciņi!

Sveiki visiem.
Esmu svaigs biedrs šajā grupā.
Īstais vārds man Andris, esmu anime un japāņu kulturas entuzjasts, sākuma stadijas mangas kolekcionārs un amatieris zīmētājs.
Ir neliela pieredze geiming un galda spēlēs, bet vislabāk varēšu “pabazarēt” tieši par animēm un mangām. :smiley:

Šis izskatās samērā jauns forums, te comjunitijs arī rīko eventus sadarbībā ar Unicon, vai šis ir standalone?
:slight_smile: Nu tad arī ar nepacietību gaidu ar jums foršie cilvēki dalīties otaku lietās un pieredzē!
KAMPAII!!

1 Like

welcome! :kawaii_potato:

1 Like

Sveicināts forumā, ceru, ka iejutīsies labi!

1 Like

Kas te notiek? Tik daudz jauniņo vienā dienā :smiley:

Sveiks @Banana.kun! Brālītim prieks, ka tagad esi ar mums!

3 Likes

Standalone, bet iespējams, ka varētu izveidot uniconā stendu :smiley:

1 Like

Un ko tu tur darītu?

Es nez, gan jau kko varētu izdomāt, bet labs stends bija Mirāžai winterconā

Sveiciens māgiskās pasaules bārā!

Noteikti nākotnē par šo neaizmirsīsim un izmantosim. Kāda tipa anime tev vispār patīk apspriest ?

1 Like

Jap! Protams! Mēs te ik pa laikam rīkojam mītiņus iekš Unicon Cafe! Droši nāc! :smiley:

1 Like

Sveicieni ! Kādas gaming spēles spēlē?

1 Like

Paldies visiem kas tik ātri un sirsnīgi pasveicināja.

Par stendu Unicon, to var izmantot kā čillzonu, kā galda spēles galdu, gathering spot vai loot exchange. Ja vien cilvēki salasās un to izmanto, izmantošanas iespēju ir daudz.

Mīļākais žanrs kurā esmu visvairāk iebraucis ir Sci-fi/cyberpunk. Šeit ir pārāk daudz ko minēt, Battle Angel Alita, Ghost in the Shell, Blame!, Elfen Lied, utt.
Bet daudz izbaudu un lasu arī par Horror (When the Cicadas Cry; Another; Corpse Party; utt); Gag Comedy (Bakuman; Azumanga Daioh; Oran Highschool Host Club; utt) un visas animes un geimi no producentiem “Type Moon” (Fate Stay Night; Fate Apocrypha, Lunar Legend Tsukihime; Garden of Sinners).

Agrāk spēlēju World of Warcraft, Sākot no Vanilla, beidzot ar Legion.
Strīmoju reizēm čomam kanālā “Uzkapājam” spēles kā Resident Evil un Castlevania. Agrāk spēlēju arī Heartstone.

1 Like

Yahalllo - kāda mūzika interesē?

1 Like

Čali… Tu esi ģēnījs! Nekad nebiju par ko tādu aizdomājies :open_mouth: Varbūt, ka šis arī varētu nostrādāt !

1 Like

Ja jūs rīkojat mītup, droši padodat ziņu, labprāt pievienotos. :slight_smile:

Par mūziku ir delikāts jautājums. Klausos principā visu, sākot no repa, beidzot ar metālu. Bet mūzika man ikdienā ir ļoti tuva tēma jo reizēm piestrādāju koncertzālē par Stagehand.

hello, hello, kā tu līdz šim nostūrim nokļuvi?

1 Like

Man linku atsūtija viena māksliniece, kuru pazīstu krietnu laiku. :smiley:
Teica lai izčekoju, ka te esot tik pat daudz nūģu kā es.

2 Likes

Viņa tik tiešām, laikam, nekļūdījās. XD

4 Likes

I guess, esi trāpījis īstajā vietā :D

3 Likes

Nu te visi ir geek kultūras piekritēji! Tāpēc domāju, ka te varēsi būt kā zivs ūdenī! :smiley:

1 Like

Ko pašlaik domā par gaidāmo filmu?

1 Like