Ķīnas banu sarakstu papildina vēl 38 anime un manga

Ķīnas kultūras ministrs aizliegtajam sarakstam pievienojis vēl anime un mangas. Tagad tās ir aizliegtas interneta vidē un taustāmās versijās. Interneta saitiem un grāmatnīcām tagad jāizņem saturs ārā (grāmatnīcām - jāatbrīvojās), pretējā gadījumā draud sodi un tiesību atņemšana.

Saraksts:

  • Afro Samurai
  • Another
  • Attack on Titan
  • Black Butler
  • Blood-C
  • Claymore
  • Corpse Party
  • Dakara Boku wa, H ga Dekinai.
  • Dance in the Vampire Bund
  • Date A Live II
  • Deadman Wonderland
  • Death Note
  • Devil May Cry
  • Devilman Lady
  • Elf wo Karu Mono-tachi
  • Elfen Lied
  • Ergo Proxy
  • Girls Bravo: Season 2
  • Hagure Yuusha no Aesthetica
  • High School DxD
  • Highschool of the Dead
  • Hyakka Ryouran: Samurai Bride
  • Hagure Yuusha no AestheticaInferno Cop
  • Kanokon
  • Mnemosyne – Mnemosyne no Musume-tachi
  • Parasyte
  • Psycho-Pass
  • Sakura Tsuushin
  • School Days
  • Shinmai Maou no Testament
  • Strike the Blood
  • Sword Art Online II
  • The Skull Man
  • Tokyo ESP
  • Tokyo Ghoul √A
  • Tokyo Ravens
  • Zankyou no Terror

Paskatoties uz sarakstu, man paliek viņus žēl.

Viņiem ir komunisms. Žēl vajadzētu būt tāpēc vien.

Neredzu ne vainas komunismas…

Kārtējais Mirāžas “controversial” (aizmirsu to vārdu latviski) izteikums :smiley:

Normāli partija spiež nost japāņu multimēdijas importu, tagad tikai uz eksportu strādās. :smiley:

1 Like

Labāk lai gudro cilvēku komanda darbojās tautas labā (komunisms), nevis cilvēki brīvprātīgi izvēlās, kurš zags no viņiem naudu (demokratija)…

1 Like

Nu es saprastu, ja komunisms arī darbotos. Uz papīra komunisms darbojas perfekti un izklausas kā pasakā, bet praksē tas ir pierādijies, ka tas tomēr tā nevar darboties un realitāte tomēr nav pasaka.

Ja komunism neparādītos aizliegda rietumu prece un burvīgas pasakas par brīvību un demokrātiju, tas darbotos.

Negribas jau īsti runāt par politikām un tādām lietām šeit, bet nu…

PSRS nesabruka ārējo cēloņu (demokrātijas) dēļ, bet iekšējo cēloņu, jā, demokrātija paātrināja šo procesu, bet tāds valdības stils ilgi tā pat nevarētu pastāvēt ar vai bez demokrātijas iejaukšanās. Es protams neesmu skatijies Ķīnas situāciju, jo godīgi sakot man tas īpaši neinteresē pašlaik, bet nu kaut kā šaubos, ka tur komunisms darbojas īpaši labāk. Viņi tik mācījušies no pāris kļūdām, ko pieļāva Gorbačova laikā PSRS.
Es labāk pagaidām vēl atbalstīšu demokrātiju, kas sevī iekļauj brīvo tirgu un ne tikai tirgu, bet arī kaut kādas personīgās tiesības. Protams demokrātija nav pats labākais valdības veids, bet darbojas tas vismaz labāk. Arī demokrātija uz papīra ir ļoti skaista un tā tālāk, bet piepildīt to ir gandrīz neiespējami, jo vienmēr nāk iekšā tas cilvēciskais faktors, šis faktors arī ir iemesls kādēļ neviena no šīm pārvaldes formām nav labākā…

Ew latvieši, visos portālos politskie ķīviņi nav vajadzīgi.

Kāds ir pamatojums tiem baniem? Un tas nozīmē, ka kāds to visu izlasīja/noskatijās, lai zinātu ko banot :smiley:

Paskatoties uz sarakstu jau skaidrs. Vienā kategorijā - Another, Claymore, Corpse party, Deadman Wonderland utt, otrā - Dakara boku wa, H ga Dekinai, DaL, High school Dxd, HotD. :smiley:

Daudzās no šīm anime iet runa par valdību vai pārvaldošo sistēmu, vai kaut kā tamlīdzīgi, tādēļ varbūt apmēram tās ir nobanotas. Šajās diktatūras valstīs taču ir milzīga cenzūra un ir speciāla organizācija ar daudziem cilvēkiem, kas pārbauda, ko cilvēkiem varētu rādīt un ko nē.

Tas jau loģiski. Kāds vēl iedomāsies, ka var domāt atšķirīgi un ar valsti īsti labi nav. Gribētos zināt, kāds ir oficiālais spriedums, ja tāds vispār ir.

Es šaubos, ka viņi izdod paskaidrojumus, kā tas valstsvīriem jādara pie mums.

Cenzūra… Puse no tām anime ir gore elementi, otra puse erotiska satura skaitās (nezināju kā pareizi aprakstīt to saturu).

Nez kādēļ Zankyou no Terror aizliedza, tā tak ir tik mierīga anime…

Nu, nu, ko tik tumšos toņos. Ķīnā ir komunisms nevis uzreiz totalitārisms. :smiley: No malas tur viss izskatās tā pat kā mūsu demokrātijā. Vienīgi faktiski cilvēkiem nav tādas brīvības.

[quote=“Mr_Bunny, post:16, topic:285, full:true”]
Nez kādēļ Zankyou no Terror aizliedza, tā tak ir tik mierīga anime…
[/quote]Terorisma tēma…

Tas tak bija sarkasms :smiley:

Un es īsti nezinu cik ļoti stingri viņiem tur viss ir.