Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen - Demon Slayer filma

Nesen noskatījos šo jauno filmu, kas ir tiešs turpinājums Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer) seriālam, ar nosaukumu Demon Slayer - Mugen Train. Filma seko līdzi nākošajai Mangas stāsta arkai uzreiz pēc tā kur beidz seriāls. Tā pat kā seriālu filmu ir veidojusi Ufotable studija.

Kā jau tas pienākas filmai, tajā ir vairāk un ciešāk saspiestas animācijas nekā tas būtu seriālā. Jāsaka, gan te arī bija stipri vairāk 3D grafikas. Ar to studija līdz šim gan seriālā, gan filmā labi tiek garām, taču filmā tas ir tik ļoti acīmredzams, ka nepalaidīsi garām. Stāsts grozās ap vienu misiju un iepazīstina mūs ar jauniem pretiniekiem, jaunu elitāru demonu slaktētāju.

Šī filma pēc sajūtas burtiski ir viena liela papildus epizodi šai sērijai. Visiem kam patika seriāls, noteikti šo jāskatās.

4 Likes

Filmu vēl laikam noskatīšos, paskatīsies kāda būs, bet otru sezonu maz ticams, ka vēl skatīšos.
Web versija nav kaut kāda censored, var skatīties vai labāk pagaidīt BD versiju?

Pa manam šī varētu būt stiprākā pēdējā laika shonen sērija. Man vismaz šis tuvāk sirdij par My Hero Academia.

Nemanīju filmā nekur atklātu cenzūru. Neredzu lielu vajadzību cenzūrai, jo Kimetsu no Yaiba kopumā nav tik asiņains gabals.

Filmu neesmu redzējusi, bet seriāls nepavilka. No skolotājas dzirdēju, ka šī filma skaitās ļoti populāra, tipa Kimi ni na wa līmenī, bija interese… bet gan noskatoties traileri gan lasot ka tas vairāk ir tiem, kam patika seriāls… laikam būs jāskipo.

Anime tomēr nebiju spējīga noskatīties līdz galam cerams ka varbūt filmu noskatīšos tomēr :D

Tā ir kā seriāla epizode, tikai garāka. :D

Tāpēc ir lielāka iespēja ka varbūt tiks noskatīt bet ja iesākšu tad noteikti būs pabeigts :D

Man dalītas domas par seriālu, pirmās 10 sērijas bija labas, patika, bet otru pusi seriālam knapi varēja noskatīties, izņemot pāris sērijas bija ok otrajai pusei pa starpai. Pirmā puse bija 8/9, otra 5(Izņemot pāris sērijas pa starpai), MAL ieliku vidēju aritmētisko vienkārši :smiley:
Domāju filmai vēl došu iespēju un noskatīšos, cerībā, ka būs kā seriāla pirmā puse.

Pēdīgi arī noskatījos.(spoiler alert?)
1ais antaginists sākumā šķita chaotic neutral, bet laikam ar to nepietika un viņu atklāja sadistiskā gaismā. Kaut gan man patika tas, kā bija iestudēta Tanjiro reakcija burvestības varā.
Viss beidzās ar Skubija Dū cienīgu monologu. “Ja nebūtu to dumjo bērneļu un sasodītā kuiļa”

2. oponents tika pievienots papildus action ainām un priekš character development a.k.a. plot twist/point bez liela paskaidrojuma. Viņš tur vienkārši bija
No none:
2nd opponent: Immortality is great! You can practice martial arts forever
Also him: uses special powers and depends nearly on fast healing only.

Beigas arī nepatika, jo galvenā trio excentriskums bija kā darvas piliens emocionālās ainas medus burkā.

1 Like

Noskatījos un izlēju labi daudz asaru. Ļoti patikās. Gan seriāls gan filma.

Jā, otrais ļaundaris īsti neierakstījās filmā. Pieņemu, ka šis bija ļaundara priekšskats, kas mangā izskatījās sakarīgāk, tā kā tā nebeidzās un turpināja iet uz priekšu. Filmā gan tas sanāca kā norauts gals.

1 Like

Noskatījos filmu. Pēc seriāla otras puses bija bail pat skatīties filmu. Filma pārsteidza, tīri labs gabals.

1 Like

Es pat varētu teikt, ka filma bija mazliet vājāka par seriāla beigu arku. Seriāla beigās bija vairāk un dažādāki pretinieki, filma šajā ziņā nabadzīgāk.

1 Like

Why?

Lai skatītu turpinājumu, nevajadzētu noskatīt pašas sērijas līdz galam ;d ?

Es nezinu skatījos kissanimē :D vienu momentu apstājos tad saiti aizvēra un vēlāk bija slinkums un tagad vairs neprasās skatīties :D

Bet es esmu visu mangu izlasījusi :D Es elitists :D

Tās ir kādas pāris sērijas? Vismaz cik atceros uz beigām bija kādas pāris sērijas ok. Lielākoties seriāla otra puse pagriezās uz pavisam citu pusi, vairāk kā komēdija, parodija. Pēc tik labām sērijām kā bija sākumā, kad tiku līdz otrai pusei, domāju, ka tas ir kaut kāds joks :D

Ap vidusdaļu bija brīdis, kad seriāls kļūva švakāks. Beigās tas atgriezās pie dramatiskas demonu medīšanas. Seriāls beidzās ar zirnekļu demonu ģimenes noslaktēšanu.

Noskatījos filmu, pirmā puse it tik garlaicīga, ka es pat atceros ka mangā skipoju, reāli visu filmu izvilka tas ka Rengoku pamodās no miega :caveman: Studija tiešām piestrādāja pie viņa cīņas :owocry:

1 Like