Kimetsu no Yaiba


Nosakums angliski: Demon Slayer
Sinonīmi: Blade of Demon Destruction, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
Nosaukums japāniski: 鬼滅の刃
Žanri: Action, Demons, Historical, Shounen, Supernatural
Epizodes: (nav vēl zināms)
Izlaišanas gads: 2019

Apraksts: Kopš senien laikiem klīst baumas ka mežā slēpjas dēmons kas ēd cilvēkus. Šo baumu dēļ vietējie iedzīvotāji neiet ārā kad ir nakts, jo mīt vēl vienas baumas ka naktīs arī mostas dēmonu slepkava, kas iet dēmonu medībās.
Jaunajam Kamado Tanjirou šīs baumas drīzi kļūs par skarbu realitāti…


Manga

Nosakums angliski: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
Sinonīms: Blade of Demon Destruction
Nosaukums japāniski: 鬼滅の刃
Izlaišanas gads: 2016
Autors un mākslinieks: Gotouge, Koyoharu
Žanri: Action, Demons, Historical, Shounen, Supernatural

image
Nevaru sagaidīt kad varēšu redzēt šo anime, it īpaši ka šīs animes studija ir Ufotable, tātad tas nozīmē ka cīņas ainas būs :ok_hand:t2: kā arī paša animācija :ok_hand:t2:

6 Likes

Līdz šim mani iespaidi par seriālu ir pozitīvi. Dizains labs, varoņi labi, mūzika laba. Kauls rīklē ir periodiskais CGI, kas negaidītos brīžos tiek lietots. Vienā kadrā mēs redzam 2D varoni, nākošajā 3D. Par laimi tas netiek lietots cīņu ainās, tādēļ to var piedot, lai gan brīžiem pārejas izskatās slikti.

Mani patīkami pārsteidz galvenie varoņi. Pirmajā brīdī šķita, ka mūs sagaida viena liela klišeja ar vāji izstrādātiem varoņiem, taču seriāls sevi pierāda no labās puses. Varoņiem ir savs dziļums, cilvēcība un unikālas iezīmes.

4 Likes
1 Like
1 Like

Iesāku skatīties, izskatās interesanta.

1 Like

Tiku līdz pēdējai sērijai, tagad 4 sērijas vēl jāgaida pa nedēļai :smiley:

Vispār ir sērijas kuras ne visai bija un kuras bija interesantas. Precīzi neuzskaitīju sērijas, bet pirmās 10 sērijas bija interesantas, bet tad pēkšņi Anime pavisam pagriezās uz citu pusi, kaut kādas 6-7 sērijās, līdz apmēram 17 sērijai nebija interesanti skatīties, galīgi vairs ne tas Anime, kas bija sākumā, pēc tām sērijām palika tāds ok, bet nekas baigi īpašs. 22 sērija atkal ir interesanta kā sākumā bija. Cerams līdz beigām būs tik pat interesants kā sākumā.

1 Like

Gan jau tagad būs kaut kāds plot twist :D

1 Like