Demon Slayer : To The Hashira Training - ForumCinemas seanss

Pamanīju, ka limitētu laiku ForumCinemas, 23.02 un 24.02 būs Demon Slayer seanss (ar beidzamo epizode no 3.sezonas un pirmo epizode no jaunākās sezonas. Līdzīgi bija arī pagājušo reizi.

Vai kāds plāno doties? Es noteikti apsveru 23.02.

Te links

2 Likes

miss me with that stuff. last time I went in blind and was significantly upset, man labāk patikās doma par pinu filmu starp sezonām, līdzīgi kā Mugen train.

feels like a scam since you have to wait for the season anyway.

Same - pagājšreiz baigi aplauzos

Eh, es laikam tik ļoti negaidu Demon Slayer, lai ietu uz kino. Pagaidām nejūtu apgrūtinājumu vēlāk to sev nostraumēt mājās. :D

2 Likes

Hei, Cinamon (Akropole Alfa) arī būs Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training seanss. Kurš plāno noskatīties?
Te links

Nevarētu teikt ka demonslayers ir baaaigi tuvs sirdij

Ar @Rashomeow izdomājām pēdējā brīdī tomēr aiziet uz šito

3 Likes

Kāpēc kinčiks tik tukšs priekš pēdējā brīža apmeklējuma?

Laikam, jo atnāca uz pašu pašu pēdējo brīdi kad viss jau beidzās lol :D

Mēs atnācām laicigāk kamēr neviena vēl īsti nebija zālē.Seans sākās vēlāk :D

Kā filma?

Also es sapratu ka animaji tur kkadu event arī taisija

Tā īsti nebija filma bet tā kā divas epizodes apvienotas kopā…vēl man patika tas recaps kas apvienots ar viņu ost mūziku,jo man personiski besī citreiz tās recap epizodes anime.
Tas gan ir vairāk story wise bet es atrodu tīri suspicious kāpēc tieši Nezuko ir tas īstais demons ko Muzans visus šos gadus ir meklējis bet oh well visticamāk gan jau vēlākās epizodes būs pastāstīts,es ceru.
Skatīties uz lielā ekrāna ir noteikts tā vērts ņemot viņu cīņu momentus kas izskatās vnk so good.
Jā tas ar bija par ko ierēcu,jo tev insta vnk jauztaisa story vai posts kur tu dalies ar foto vai video ka esi apmeklējis seansu un tad ir izloze uz demon slayer chibi figūriņām.Tai pašā laika visos kino ir noteikums ka tev ir aizliegts uzņemt jebkādu foto vai video seansa laikā xD

1 Like