Kāds šeit māk spēlēt Dungeons & Dragons?

Aa kāds šeit māk spēlēt Dungeons & Dragons? Mani kaut kā piesaistījusi šī aktivitāte, bet cilvēkus nu nekādīgi nevaru atrast, kuri varētu apmācīt :sweat_smile:

2 Likes

Es itkā māku, bet lai mācītu… No no no, pati esmu newbie, kas jau gadu vai vairāk spēlē gan oneshots, gan kampaņā :D

nu es DMoju vienu brīdi, bet kampaņa izjuka jo mani spēlētāji bezdarbnieki kļuva par spēlētājiem ar dažādiem darba grafikiem :D dažus mēnešus neko nevarēja sabīdīt un kampaņa izčibēja

Vēl ir discord grupa ar ttrpg, katru mēnesi tiek rīkotas atvērtās ttrpg dienas, uz kurām jāpiesakās un tad var mācīties :)

1 Like

Kā Tu iemācījies to spēlēt? Jau bija prakse iepriekš? Par “Gamemaster” esmu dzirdējis, ka tiem jau vissmagākais uzdevums visā aktivitātē - veidot stāstu :smiley:

Tepat Latvijā? Vai jau tāda internacionālaka grupa?

Ja briest spēle, count me in, es gribu pamēģināt

1 Like

Latvijas :)

Varu iemest linku uz viņiem varbūt…?

Kādu laiku skatījos web sērijas un klausījos actual play podkāstus, un kad vairs nevarēju nagu niezēšanu izturēt vnk nopirku Dragons of Icespire Peak essential kit

Tur iekšā ir pirmais kauliņu komplekts un diezgan kodolīga noteikumu grāmatas versija, pietiekami lai iemācītos pamatus un novadītu kampaņu līdz sestajam līmenim

Spēli vadīt gan ir baigā māksla, es teiktu ka esmu tikai amatieris tajā :D Bet man patika taisīt visādus propus lai labāk vizualizētu atrašanās vietas un cīņas gaitu


3 Likes

Jā, lūdzu. Kādu dienu uzmetīšu aci.

Oo johaidī! Un vai pa retu reizi sanāk izveidot ko jaunu? Es tieši esmu redzējis spēli ar propiem visbiežāk. Saprotu, ka iztēles bagāta spēle un tā. Vo šādai spēlei 3D printeris ļoti noderētu - radi tiešām pats savus briesmoņus :sweat_smile:

Ne kopš pārtraucām spēlēt, pārlēcu uz citiem hobijiem. Tagad adu meme džemperus :P

aha, ir visādi open source projektiņi ar gataviem modeļiem *wink wink nudge sevals&co * :grin:

1 Like

Tā, saprotu, ka šādiem hobijiem būtu jāatvēl vesels atsevišķs topiks (ko drīz izveidošu) :smiley: Ja neiebilsti, labprāt gribētu redzēt darinājumus.

1 Like
2 Likes

Es tik tā zinu dažus pamatprincipus, noteikumu grāmatu nekad neesmu izlasījis.

Akšualī, man ir maziņš adventure kits, ko varētu 3-4 sesijās izspēlēt kā PG-13 ievadu 5e sistēmai.

Ja ir vēl 2-4 cilvēki kam tas interesētu, varbūt varam sabīdīt kaut ko :thinking:

Tas ir kā? Vardarbību nedrīkstēs pieminēt?

Vardarbība vienmēr ir opcija, sevišķi ja esi goblins. Par ko arī ir šīs settings - spēlētāji sāk kā tikko no gļotu bedres izšķīlušies goblini. Tas ir vairāk cutesy, tur nebūs dziļš stāsts un tumši noslēpumi.

Goblingos cīņas būtu ļoti vienkāršas, kā jau pirmajā līmenī, var gadīties ka puse no misijām būs tikai mini games.

2 Likes

Final Boss būs “Goblin Slayer” :smiley:

Tas būtu forši! Vajag kādus 6-8 cilvēkus kopumā? Noteikti varētu savākt kādu bariņu.