Magic The Gathering

Vai kāds spēlē? Man Steamā ir Magic 2015, ja kāds ir ieinteresēts - varam saspēlēt.
Bet mani vairāk interesē fiziskās kārtis. Kur Latvijā iegādāties sākuma komplektus? Vai arī, kur lētāk ir pasūtīt? Uz Uniconu varētu sataisīt kādu komplektu :smiley:

Man arī ir Magic 2015, lai gan es tur praktiski neko neesmu nospēlējis. :
Atceros labu laiku atpakaļ manīju mazliet MTG Ludo, lai gan tur bija tikai kāda viena, divas kavas. Pie mums centrā vēl ir šis veikals www.megagame.lv, kurš specializējas tieši uz MTG. Personīgi neesmu bijis tajā.

o tur ir tas fruitcake ;D

Vaci, kas tad tā tev par bildi? :smiley:
Izskatas jau riktīgi creepy

Ja būs kāds cilvēks kurš spēs vismaz aptuveni izskaidrot man visu šo pasākumu - būtu pateicīgs. Biju mēģinājis uz “Andri” - gandrīz planšeti izšķaidīju.

takizawa kun <3

Tu saki? Uz pc “Duels of the Planeswalkers” ir pats draudzīgākais veids kā iemācīties spēli. Tur tevi aiz rokas izvadā pa visiem noteikumiem un sistēma pieskata, lai tu nepārkāptu noteikumus.

Grūti tā vienkāršu noraksturot to spēli. Ir piecas kāršu krāsas un piecu krāsu resursi, par kuriem pirkt attiecīgās kārtis. Spēlētāji uz galda pakāpeniski izliet resursa kārtis, reizi gājienā tu no resursa kārts vari iegūt 1 manu. Ar manu tu par visu maksā - zvēriņiem un maģiju. Zvēri ir ilglaicīgi, paliek uz laukuma un cīnās. Maģija ir vienreizēja, tur atradīsi pastiprināšanas, uguns bumbas un vēl visādas riebeklības gan tieši izmantojamas kārtis, gan tādas kuras labi derēs lamatām.
Spēles mērķis ir novest pretinieka punktu skaitu līdz 0. Pēc pretinieka kāršu krāsas tu vari aptuveni pateikt, kādas būs viņa stiprās un vājās puses. Kā jau īstā galdaspēlē balans ir nosacīts - kā paveiksies. Tu vari arī ļoti stulbi pakās, jo tīri manas trūkuma dēļ nevari izspēlēt nevienu kārti. Tavs uzdevums ir pēc iespējas lietderīgāk izmantot savas kārtis un cerēt uz to labāko. Spēles stili un stratēģijas mēdz būt ļoti dažādas. Kā jau stratēģijas spēlē tev ir no kā izvēlēties - mēģini vinnēt mača sākumā vai arī beigās, stiprs uzbrukums vai arī laba aizsardzība utt.

Nu bez maz vai rietumu jugio. Menestrels labi izskaidroja, un es arī iesaku iegūt spēli uz datora.
Menestrel - var taisīt arī vairāku krāsu kavas :smiley:

[quote=“PainFoinmr, post:8, topic:238”]
var taisīt arī vairāku krāsu kavas
[/quote] Pats pa sevi, ka var. :smiley: Citādāk būtu grūti izsaukt zeltītās kārtis. Es arī neko neminēju par planeswalkers.

Menestrel, bet tev ir fiziskās kārtis? Es labprāt arī kaut ko nopirktu, jo ja ir vismaz 2 kavas, tad jau var iedod draugam un tik saspēlēt. Esmu dzirdējis arī par kaut kādu co-op formātu. Bet jā - es neko nezinu par formātiem, negribu iegrābties un nopirkt kārtis, kuras nav iekļautas formātos. Ar ko varētu pakonsultēties par šo? (Es neesmu rīdzinieks, tāpēc tā veikala opcija atkrīt)

Mazliet ir, tikai kādas 3 sezonas vecas un neviena komplekta, tikai kādu 300 kāršu čupa. :smiley: Par formātiem arī neko nezinu. Google it is. Ja gribi ar kādu saspēlēt, esmu redzējis dueļa pakas - 2 kavas vienā iepakojumā paredzētas savstarpējai cīņai. Kārtis jāpērk internetā no kāda EU veikala. Šķiet Ebay bija lielākas cenas un mazāka izvēle.

jā, tieši skatījos uz tām dubultajām pakām. Šķiet, ka iegādāšos. Un spēlējis pats neesi savas kārtis? Varbūt no tevis varu iegādāties?

Vilks viņu zin, ko es ar tām kārtīm esmu darījis. Skatos tās atrodas “mint condition” kārtībā. :smiley: Diemžēl komplekts ir morāli pavecs. http://mtgsalvation.gamepedia.com/Deck_Builder’s_Toolkit_(2011) Ja gribi, vari iegādāties.

Uzcelšu aizvēsturisku tēmu, bet moš, kādam ir vēlme pamācīties spēlēt kopā? Dabūju kārtis, bet nav ar ko spēlēt :smiley:

Un kā tu vēlies mācīties? :smiley:

Fuck MTG, spēlē Yugioh :smiley:

1 Like

Tikai yugioh nespēlē ar LOKOS, šis žēlestību nepazīst. :smiley:
PS. Ja vien neesi ilggadējs spēlētājs. :s

1 Like

Piekāst MTG un Yugioh, spēlē Hearthstone.
Neesmu vēl līdz galam izgājis tutorial, bet izskatās pēc normālas spēles. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eh, man nav spēlējamu kāršu un maz ko sajēdzu no advancētās spēles.
Ja padomā, es vairs bāzes noteikumus tik labi neatceros. Kādu dien būs jāatver MTG Duels of Planeswalkers 2015…

Hearthstone sāku spēlēt kad tas izgāja, sākumā patika, bet ļoti ātri apnika diemžēl.