Magic The Gathering

Es pazīstu Žēlastību, es vienkārši neuzskatu, ka spēlēt vieglāk pret vājāku pretinieku ir jauki :smiley:

Un pazemot ar troļu kavām ir jauki? :smiley:

Tā nav pazemošana, un tās nav troļļu kavas :smiley:

Izmest visas monstu kārtis, pieskaitīt sev 20k dzīvības punktus un atņemt man dzīvības punktus ar trap kārtīm, kas atņem tik daudz punktus, cik kārtus ir izmestas ārā vai tml. nav troļu gājiens? :smiley:

Nu tas ir viens no maniem diviem vienīgajiem troļļu dekiem :smiley:

Ir daudz variantu? Satikties un spēlēt :smiley: Megagmes trešdienās ir bezmaksas turnīri, bet gribu tikt līdz līmeni, kad katru gājienu netaisu 10min :smiley:

Hearthstone tiku ar random aggro deku līdz padsmitajam rankam un apnika + tā nevēlēšanās izmest naudu par virtuālām kārtīm :smiley:

Starpcitu, tagad ir pieejama f2p MTG spēle.

Būs jāiemēģina. Cerams var normāli spēlēt bez maksas.

Nav slikti, starta pakā ietilpst visu piecu krāsu kārtis. Tagad vien jānoskaidro cik ātri krājas zelts.

Es jau neko, bet man liekas tev, @Onii_chan, vajadzētu Warhammer 40k commander kavas. :D

Izskatās interesanti, bet man jau ir 40k komplekts ar kuru tagad kādu laiku darboties. Domāju ka tev gan vajadzētu uzmest šim aci un, iespējams, iegādāties. Būs tev arī komplekts ar ko ņemties :smiley:

Nē, es pats nopirku Lord of the Rings starta komplektu un neesmu to vēl atspēlējies.

Esmu MTG spēlējis tikai uz telefona un mani ļoti piesaistīja šis koncepts. Atgādināja card wars no adventure time.

Domāju arī reiz pamēģināt, un izskatās, ka tur nav nepieciešams obligāti uz katru spēli pirkt jaunu kāršu komplektu.

MTG ir labs. Pa manam lielākā nepilnība ir tas, ka tev var baigi neveikties ar kārtīm un tev būs vainu pa daudz vai pa maz zemes kārtis.

Nezinu kas ir pats lētākais veids kā spēlēts, bet tā pat sanāk dārgi. Pa manam vienkāršākais ir nopirkt dažas gatavas kavas ar kurām savā starpā spēlēt. UniCon Megagame stendā lētākā kava maksāja 28 EUR.

Cik kāršu iesaki kavā lai būtu “pietiekami”?

Gan jau vismaz 40 kārtis. Kā es saprotu spēles 3 lielākajos formātos kavas ir 40, 60 un 100 kāršu izmēros.

Ja es tagad gribētu pirkt, gan jau nečakarētos un paķertu, teiksim, šo Game Night: Free-for-All - 50 USD par 5 kavām, lētāk nemēdz būt. Nav ne jausmas tik vai kāds šo pie mums pārdod.

1 Like

Cik esmu iepriekš pētījis, TCG lietām cardmarket.eu ir labs un droši vien sagādā mazāk galvassāpes kā meklēt kur Latvijā kāds pārdod uz vietas. Sūta no Eiropas tā kā shipping cenas arī nav pārāk traģiskas.

1 Like

Neslikti, tur tā kaste ko minēju maksā 43 EUR. (MTG) Game Night: Free For All | Cardmarket Nav ne jausmas vienīgi cik dārga piegāde.

Pirkt individuālas kārtis gan ir krietni virs mana budžeta un es nemaz negribu iedziļināties. Man vairāk patīk spēlēt TCG nevis veidot kavas.

2 Likes