Kāds šeit māk spēlēt Dungeons & Dragons?

Nu jā, līdz sešiem. Char sheets are pre-generated

TTRPG spēles vairāk par sešiem spēlētājiem vienā kampaņā parasti neiesaka ņemt, lai sanāk tā ka katrs dabū izteikties un nav 45 minūtes starp raundiem :D

Pirms kādiem 2 gadiem uznāca baigā vēlme arī to visu pamēģināt, bet galīgi nesanāca nevienu atrast, kas vai nu pats spēlētu vai arī varētu vismaz ievirzīt kādās pareizajās sliedēs. Online grupas arī nebija nemaz tik viegli atrast un es vispār pieļauju, ka ar tādiem nūbiem, kas neko nejēdz, neviens īsti smērēt rokas negribēs. Tā nu tas viss arī nekur neaizgāja :confused:

1 Like

Bet šeit jau tā burvība - ka varētu iemācīt pamatus :smiley: Es arī neko nezinu. @H_Hercogs - vai esi pats iepriekš mēģinājis?

Ja @WizardsWild ir pacietība, tad jaunos nūbus varētu pamācīt (vismaz ar Goblinu spēli) apmaiņā pret uzkodām? :smiley:

1 Like

es esmu klausijies one piece dnd podkastu ja tas skaitās

Kaut arī spēlēju, neesmu īsti iesaistījusies nevienā dnd kopienā kas mums ir. Zinu ka ir dēkaiņu ğilde un dnd riga so iesaku tos pameklēt. Nezinu kā viņiem ir ar online spēlēm, bet Unicon viņi vienmēr ir un rīko oneshotus cilvēkiem tur. Domāju ka viņi ir arī diezgan beginner friendly

1 Like

Sounds like a pretty good intro, I’m interested.

2 Likes

Varam!

Arī gribas iemācīties! reāli gribas izsprintēt gatavu spēļu varoņus gribētu zināt varbūt kāds var izstāstīt cik ir spēles figūras ar ko vaig spēlēt… un ja es izsprintēju vienus varoņus es varu ar viņiem spēlēt citas versijas vai tad tikai tās ko esu uzstaisijis… ja var saprast ko es domāju … :sweat_smile:

3 Likes

Ja ir vēlme pašam sava tēla figūriņas taisīt, tad HeroForge ir populārākais rīks kur uztaisīt modelīti un viņiem ir opcija izprintēt. Ja vēlme ir pašam dabūt ķepas uz STL failiem, tad vēl ir TitanCraft. Tur gan laikam par atsevišķiem assetiem jāmaksā.

Vai arī skatīties kādus resursus paši spēlētāji ir publicējuši, piemēram šeit ir vesela čupa: RPG Mini Starter Kit by titancraft - Thingiverse

1 Like

A ja es izsprintēju dažādus tēlus es ar viņiem varu spēlēt vai tur tad vajadzīgi noteikti tēli? piemēram ja es gribētu šādus?? kopa var likt kombinēt?? un kāds ir tas normalais figuras izmērs?





1 Like

Izskatās, protams, baigi kruti, bet daudz par lielu.

Ar printēšanu ir tā, ka parasti ja ir figūriņas, tās ir pašu spēlētāju tēli un pretinieki, ko sitīsiet, jo tās parasti izmanto combat encounteros.
Saprintēt tu vari ko tik vien gribi, bet tas nenozīmē ka tas viss tiks izmantots. Tas jau ir atkarīgs no DMa ko jūs tur sitīsiet.
Bet visp, iesaku neskriet zirgiem pa priekšu un pagaidīt lai visp nokomplektējas grupa, pirms sākt kko printēt. :grin:

1 Like

Nope … man vaig tagad! :sweat_smile: lai stāv smukumam :heart_eyes:

Pēc idejas figūriņām ir ilustratīva nozīme, spēlei tu vari izmantot jebko ko vien vēlies.

Precīzi nezinu, taču tās ko es esmu redzējis stāv uz apaļas pamatnes, kas ir aptuveni viena laukuma iedaļa. Dungeons un Dragons cīņas notiek uz spēles laukuma, kas ir sadalīts vienādos kvadrātos - tā kā šahā vai dambretē - viena varoņa figūra aizņem vienu lauciņu. Kaut kāds standarta izmērs gan jau ir, bet tas arī ir atkarīgs no laukuma mēroga. Ja izprintējas pa lielu, vienmēr var izveidot attiecīgi lielāku laukumu. xD

1 Like

Nezinu par DND, bet manām tabletop figūrām no trim dažādām spēlēm bāzes pamatne ir 25mm standarts diametrā.

Warhammer 40k jaunākiem izdevumiem ir populārs 32mm diametrs.

Un lielām figūrām, piemēram, bosiem ir arī 40mm standarts.

Garuma ziņā figūras man ir no 3-5cm. Rankors nestandarta boss ar 5.5x7cm base un kādi 11cm garš.

ChatGPT info par DND izmēriem:

O Paldies!!!

ES sāku jau kaut ko printēt gribas ātrāk krāsot !! :heart_eyes:



4 Likes

Ahh izskatās episki, kad būs nokrāsoti tad vispār būs​:ok_hand::weary: Un negaidīju, ka detaļas būs tik perfektas!

Cik laika aizņem vienas figūriņas izprintēšana? Mana vienīgā pieredze ar 3d printeriem aizņēma 2 dienas un tāpat fillamenta kārtiņas bija redzamas smh

šitādam mazam kādas 3 h bet var likt blakus kaut 10 tādas un laiks nemainīsies par 10 vienībām arī 3 h tāds ir tas lielais plus epoksīda printerim… :+1:

1 Like

image

2 Likes