Ddaera: Ceturtās Tīrīšanas Novērsēji (5umm3r vs DnD)

Hey!

Kā jau tika minēts kaut kad, kaut kur, es taisu savu pasauli balstoties uz Dungeons & Dragons 5e lomu spēli.
Es domāju, ka būtu forši ja es dalītos ar savu pieredzi, grūtībām un prieku :relieved:

Mana pasaule saucās Ddaera.
Viņa ir cēlusies no Dieva De Vall pīšļiem. Viņš nesa savu upuri, lai celtos ūdens un zemes Dievi Aqua un Terra (es zinu, mega orģināli), kas izveidoja kontinentus, jūru un visu dzīvo.

Mūsu varoņi tiks ierauti spraigos piedzīvojumos ,jo viņi ir izredzētie, kam jānovērš Ceturtā Tīrīšana (pastartdiena). Dzīvie jau atkal ir pievīluši Dievus, tāpēc izredzētajiem ar kauju, diplomātiju, līdzjūtību, bagātību vai viltu ir jāpārliecina Dievi, ka viņi ir pelnījuši dzīvot.

Šis post būs tāds kā blogs. Rakstīšu kā man iet, un droši varat rakstīt savus komentārus :relieved:

Damn, Levornam gan būs jauki dzirdēt ka viņš ir izredzētais nevis tikai izbijis bārmenis un vēl izbijušāks algotnis xd

Priekš pasaules, lore un varoņu rakstīšanas lietoju Fantasia Archive.
Kartes veidoju Inkarnate.com.

Pagaidām fokusējos uz pasaules izveidi. Ģimenes, organizācijas un savienības tā…lēnītem top pierakstu kladē :)
Varbūt gribat ielikt kādu specifisku ģimeni lorā? :D


2 Likes

Pasaule pagaidām izskatās šādi. Reģionu mapes nelikšu, jo tur tomēr viss ir smalkāk un var sastāvēt no spoileriem :kissing::flushed:

1 Like

Par ģimenēm nezinu, jo manam īsti tādas nebūs. Ja neskaita vienu senu paziņu artificeri kas šim uztaisīja mehānisko roku kad šis savu pazaudēja( un gandrīz nomira) uzdevuma laikā

Gazānijas reģiona mape ir gatava :smiling_face_with_three_hearts:

Skaties, nenospoilo sev visu backgroundu :D Jo moš vēl kāds no AF.LV pievienosies saspēlei. Ja nemaldos @xHorrorGirlx arī jau ir pieteikusies.

Spēlētāju skaitu vēl nevaru izlemt…vai ņemt 5 vai 4 spēlētājus…laikam būs jāaicina 4, jo tomēr šī ir mana pirmā pasaule…

1 Like

Ai tas jau pirmās sesijas iepazīšanās infodump

I’m up for it. Tikai ko tu vispār plāno? Tā ir 20 līmeņu kampaņa uz tuvāko gadu vai kas? :D

1 Like

Also, kur tas viss notiks? Pie tevis dzīvoklī?

Velme protams ir uz gadu/gadiem līdz 20tajam. Bet pieredze rāda ka bieži vien kompānijas pajūk vai arī kaut kādu iemeslu dēļ nevar sarunāt saspēles.

Attiecīgi, spēlēsim tik ilgi, cik liktenis ļaus :D

Ir arī tā, ka cilvēki aiziet prom, bet tādiem gadījumiem ir noteikumi un pielikt cilvēku nav problēmas.

Nāves arī būs, tāpēc ja nu kas, jābūt gatavam vienmēr backup :D

Domāju ka varu sarunāt telpas Rīgā. Daudz radu/draugu, kam nebūtu problēmas izlīdzēt :)

Uzreiz no 0 līdz 100, saki.

Pasaulē būs homebrew zinātne, kas saucās Hibritologi. Maziņš apraksts apakšā, kas var iedvesmot varoņu izveidē vai backstory izveidē:

Augstākās klases ļaudis cenšās mūzdienās iegūt bērnus, kas ir hibrīti. Hibrīdu dzemdēšana un uzturēšana ir ļoti smalks un nehumāns process. Kā strādā šī sistēma - ir augstdzimušie, kas vēlas bērnu hibrītu. Augstdzimušie izvēlas, kurš dos bērnam augstasiņu asinis (vai tēvs, vai māte). Tad ciemos tiek aicināti Hibridologi (ļoti gudri un dārgi ārsti, kas specializējas hibrīdu izveidē). Sākumā ģimene tiek intervēta - kādas ir viņu velmes un kādu bērnu viņi vēlas. Dēliem parasti tiek lūgtas līderisma un ilgdzīvošanas pazīmes, kamēr meitām tiek lūgts nepārspējams izskats un laba veselība. Viņi iegūst augstdzimušo asins paraugus, un balstoties uz asinīm un interviju atrod šūnu kobināciju, kas ir nepieciešama priekš produkta izveides.
Pēctam, ir jāatrod ideālais partneris, lai rastos nepieciešamais šūnu kods. Partneri tiek atrasti no brīvprātīgajiem, augstmaņiem, civiliedzīvotāju sarakstiem vai Nošgardas bordeļiem/ielām. Ja nekas netiek atrasts, tad Hibridologu palīgi meklē perfektos partnerus uz ielām/ciemiem/citiem kontinentiem.

Varbūt uzcepšu One-Shot pirms lielās saspēles. Zin kā, kaut kas no “Vēstures” notikumiem, un lai es varu iesildīties. Tas būtu labs introduction gan Jums, gan man

Damn, tas ja interesanti. Runājot par homebrew lietām, vai mana tēla mehānisko roku varētu noformēt tā lai ir nedaudz damage bonuss ja izdomāju kādam zvelt pa purnu( kas ganjau būs maz jo domāju būt swashbucklers)

Negribu lai galīgi broken op bet negribas lai tas ir tikai visual.

Ja nē tad nē, izdomāšu lore iemeslu kāpēc viņš to neizmanto

Būs jāpalasa kādi gatavi homebrew noteikumi priekš kā tāda. Varu iedomāties, ka, piem, tu paņem cilvēku, es tev iedotu modificētu Stomp/Slash attack, bet tad es tev atņemu modifikācijas, kas nāk klāt cilvēkam kā rases īpašība.

Reku špikers, Escape from Dino Island by Sam Roberts, SamTung lomu spele noder špikeri.

1 Like

Es jau domāju būt variant human( lai arī ko tas nozīmētu) xd

Paņem community edition