Baldurs Gate 3 - uzvaras, neveiksmes un kā jums iet

Well…my adventure has started…amazing :smiling_face_with_tear:
Gan jau ka viņus izglābšu…one day :D

2 Likes

What a great start!

Aaa, vsp tas vampīru fujaks pa ko visi simpokas viņam par klasi ir? Bards or something?

Rogue

ehh? nu labi. Pārāk sassy priekš tipiskā - I am the darkness, the one with the shadows - rouge šķiet

Es laikam sākšu no jauna…dēļ saving glitch šie mani 2 varoņi nosprāga un turpmākajās misijās es nevaru progresēt, jo tur 2vatā nav iespējams izdzīvot…
Un es uzlikšu easy mode, jo es vairāk gribu izbaudīt stāstu, nevis combat. Tas combat man liek raut matus ārā :(((

es nez kāpēc arī biju iedomājies ka tur combat strādā tikai ar kauliņu mešanu

Naaah…tas ir vairāk par par dialogiem un utt …reāliem kombatiem tur ir sava stratēģiskā domāšana un skili jāizmanto cik game play esmu skatījusies

Es kaut kā biju iedomājies ka tur ir combat no sērijas - lielākais cipars vinnē

Initiative viņi paši met, combat viņiem kauliņu mešana nav redzama :sweat_smile:

1 Like

Un kādi iespaidi ir laba spēle?

Tur pozicionēšana ir svarīga. Piedevām spēle, ne super daudz tevi tur aiz rokas un skaidro kā strādā D&D kauju sistēma.

Galīgi nē. Tā kā jāmet kauliņš, lielākais cipars tikai palielina tavu iespēju vinnēt nevis to garantē. :D

AAAAAA
Es nevaru izpatikt Astarianam.
Visu ko es daru tā, kā darītu mans varonis, Astarianam nepatīk.
Kamēr Shadowheart uz manis jau sāk simpot :grimacing:
Bet man ir vibe ar Halsin :thinking:

Nebij lemts značet

Viņš ir not easy on that

Just face it…its not mean to be xP

Tātad…esmu nonākusi līdz 3jama act…but fak
Esmu 7 līmenis, bet Act 3 tev jābūt jau 12 lvl
Es nevaru tālāk progresēt, jo Act 2 nav nekas tāds, kas spētu mani tik ātri lvl up.
Attiecīgi, mana Dragonborn stāsts beidzas šeit.

Spēle ir sarežģīta, but deam, es pat nenožēloju ka tik smagi nofeiloju.

Tagad es saprotu spēles mehānikas un saprotu, ka tu nevari vienk rašot uz nākamo Act.

Kopā nospēlēju 35h.

Mans nākamais steps - es sākšu no jauna, šoreiz ar egoistisku character, kuru mamma nemīlēja, kad bija maziņš.

Mans plāns ir izpatik Astarian, kļūt bagātai un spēlēt pareizi un gudri.

Nemaz nenožēloju šo RR, jo spēlē tiešām ir daudz lietas, ko es palaidu garām, attiecīgi, būs sajūta, ka es atkal esmu jaunā spēlē!

Welp…wish me luck on the 2nd run! :grin::star2::+1:

3 Likes


:smirk:
Un katrs rerans ir savādāks, jo var gadīties visādi ietekmējoši faktori

3 Likes

Un mēs tā vakar centámies tev palīdzēt ar to puzli

Nu tu gan skrien! Tu main questus tikai pildi ka xp pietrūkst?

Šovakar mūsu evil multiplayer kampaņa pabeidza pirmo aktu pēc 20+ stundām. Varbūt būtu bijis ātrāk, ja mazāk diskutētu par dr who xD