Vai man nopirkt Baldurs Gate 3?

es no tiem ssd neko nejēdzu, pat nesaprotu ar ko atšķiras un vai ir kāda pazīme, ka laptopam der, neder :face_with_peeking_eye: :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Nu gaming laptopā domāju, ka noteikti var otru ielikt. Jāskatās kāds modelis ko var ielikt.
Manā laptopā kopā var 3 pat ielikt. 2 gab NVMe , 1 gab SSD 2`5. Ko es arī izdarīju.

Vari izveidot jaunu tēmu Tehnoloģijas un uzrakstīt sava datora modeli. Mēs varam paskatīties un gan jau atradīsies daži ieteikumi ko tur likt iekšā.

2 Likes

Skaldi tēmu, tev tas padodas :D

man uz kompīša norāde, ka ir vieta otrajam ssd :D

Nez no kurienes tu rāvi stacionāro, bet ja vēlies var arī dabūt stacionāro, kas ir balstīts uz mobīlajiem čipiem.

Nesteidzies taisīt brēku. Man ir tādas aizdomas, ka tavā prātā elektrība ir galvas tiesu dārgāka nekā realitātē. :sweat_smile:

1 Like

Un šķietami viss patērē vairāk nekā realitātē. :D
Visvairāk elektrību patērē jebkas, kas ir izveidots ar nolūku kaut ko sildīt vai atdzesēt. Pārējās lietas ir sīkums.

1 Like

Ļoti iespējams jo viedokli balstu uz " viss ir slikti" komentāriem un vides faktu sižetiem kā ietaupīt elektrību XD. Zinu tik to ks visu vajag izslēgt un izņemt no kontakta kad ej ārā no mājas XD

huh

hidethepainharold

Es ceru, ka vismaz elektrisko boileri tu neizrauj no sienas, kad ej ārā?

Omg…šito lasiju, un tagad lūdzos, lai @H_Hercogs pasaka “Nē” :joy::joy::joy:

1 Like

Pateikt jau viņš var, bet vai tā būs patiesība?

someone vision GIF

Jo uz visu māju ir kopējais, un baigais līkums būtu jāmet XD

Jokes aside, tik glups jau neesmu. Ledusskapi ar nerauju ārā

image

Tik tuvu, bet tik tālu :(

Interesanti, ka tev rāda Mbps, nevis MB/s…
Izrādās:
image
Ja šeit uzspiež uz zobratiņa, un pēc tam:
image
šo izslēdz, tad rādīs MB/s. Jo Mbps ir priekš nūģiem, faktiski tas jādala ar 8, un tad tu iegūsi, cik reāli datu tu saņem (less geeky, more human-understandable value).
E.g. ja man jākačā spēle, kura aizņem 1TB, un man kačājas ar ātrumu ~10MB/s, tad ~100 sekundes.

Rekur, piemēram, maziņš apdeits vienai spēlei:
image

2 Likes

*1GB

1 Like

Fug.

Deam…tas vampīrs īstenībā ir baigais ķēriens. Varonis ir sataisīts tā, lai appīlotu gan sievietēm, kas vēlas mīļumu un sapratni, gan sievietēm, kas vēlas pašpārliecinātību un feminitāti.

Veeeery interesting :thinking:

Man patīk kā viņš stealth laikā čukst VA labi pastrādājis :heart_eyes:

1 Like

A post was split to a new topic: Baldurs Gate 3 - uzvaras, neveiksmes un kā jums iet

A post was merged into an existing topic: Baldurs Gate 3 - uzvaras, neveiksmes un kā jums iet