Baldurs Gate 3 - uzvaras, neveiksmes un kā jums iet

Izklausās aptuveni pareizi. Mana pēdējā saglabātā spēle ir 16 stundas gara un vēl nav tikts līdz otrajam aktam.

1 Like

Es itkā gāju tā, kā uzskatīju pareizi…bet izrādās bija čupa lietām, ko palaidu garām.

Attiecīgi, yesss, nākamā spēle būs garāka un aizraijošāka, jo iešu ego + criminal enterprise road :grin:

1 Like

Visu lai izpatiktu Astarionam, eh? :smile:

Man līdz šim nav izdevies nevienu noromancot. Solo kampaņā Gale mani friendzonoja un multiplayerī pārejā komanda sucko un fucko pa labi un pa kreisi, no hoes left for my barbarian

Vaine, pārējais party par Agneses dragonborn burvi jau simpoja, it īpaši tā hīlere, bet viņa tik uz to sirmo vampīru ieciklējusies bij

pilns party ar bardiem?XD

1 Like

Pat koka bluķim ir vairāk harizmas par intimidation based barbarian

it’s all about the chase :rofl:

Es ar mēğinu izpatikt Astarionam, brt nez kāpēc manī iemīlējās Will :sweat_smile:

Ah tā riesta deja xD Vai viņam izdevās tevi apburt?

Nu ņemot vērā cik viņš galants, laikam gan :D esmu act 2, laikam :D (but I love a bit harems in games) :melting_face:

1 Like

Deam, i love this!
Im the ultimate criminal of this world! Im doing so much Mission Impossible shit, i love iiiit!! :star2::star2::joy:

2 Likes

:new_moon_with_face::new_moon_with_face::new_moon_with_face:

Tu grove stuff jau pabeidzi? Ja jā, tad kāds bija viņu liktenis tavā playthrough? :smiley:

@5umm3r this you xD

To gale fujaku dabūji?

1 Like

GOT HIM!!! you knoe whom :new_moon_with_face::new_moon_with_face::new_moon_with_face::new_moon_with_face::new_moon_with_face::new_moon_with_face:
HUE HUE HUE HUE HUE

jack nicholson smile GIF

3 Likes

Neon Genesis Evangelion Clap GIF

2 Likes

I look soooo goood :hot_face::hot_face:
Bruņas šajā spēlē ir vienk belisimo!!

2 Likes

Wow, what class are you?)

Rogue :new_moon_with_face::new_moon_with_face:

Ooh, manējā ir Wild magic Sorcerer :D

4 Likes