Ddaera: Ceturtās Tīrīšanas Novērsēji (5umm3r vs DnD)

Eberron: Rising from the Last War
DnD officiāli ir tāda manta.
According to the text in Tasha’s Cauldron of Everything , a prosthetic limb “replaces a lost limb – a hand, an arm, a foot, a leg, or a similar body part. While the prosthetic is attached, it functions identically to the part it replaces. You can detach or reattach it as an action, and it can’t be removed against your will. It detaches if you die.”

Simple Magical Prosthesis: Common

These artificial limbs have no special or magical enhancements beyond their ability to move based on their holder’s will. Unarmed strikes made with this limb use a d4 for damage. Because the limb is not flesh and blood, it can be used for blocking attacks; if the prosthesis is an arm and it’s not carrying or holding anything, your AC increases by 1.

Var atrast kādus special mehāniskās rokas, bet tie tad ķip skaitās uncommon, attiecīgi man tev būs jāliedz tad lietot ieročus, lai nesalauztu spēli :D

Btw, man ir velme arī spiest uz Role-play, attiecīgi, es nepieņemšu “idk”, “ko tu gribi, lai saku”, “es te tikai dēļ combat”.
Attiecīgi, ja esi first time player, varu ieteikt uztaisīt varoni balstoties uz savas personības, lai nav umm…eee…beee…aaa situācijas.

Pa manam vienkārši iedot tai rokai ieroča status un ieliec to inventārā. :D Teiksim 1d4 bludgeoning damage. Priekšrocība tāda, ka ja varoni izģērbs un iemetīs krātiņā viņam vēl projām tehniski ir ierocis un nav jādar unarmed strike. No role play viedokļa varonim īpaši spraigā pārsteiguma situācija nevajag sniegties pēc ieroča. Tas būs OP specifiskās situācijas, bet nesaplēsīs spēli.

Oh, nē common būs okei tad

Ja tāpat es domāju prioritāri ar zobenu uzbrukt. Ja var izmantot fake roku lai bloķētu tad būs ok.

Ja es būtu DM es arī to roku atņemtu lai pilnībā pazemotu tēlu.

Izklausās pēc kaut kāda veida check, lai novērstu sargu uzmanību no rokas. Es tev to roku ņemtu nost, tikai, ja tu tiec sagūstīts briesmīgi neveiksmīgi. xD

Bet es jau esmu izlēmis ka roka būs fancy af. Bronzas ziedu raksti un melnais ozols un kas tik vēl ne. Būtu nat 20 jadabū lai sargiem pateiktu - paklau veči šitā ir mana īstā roka

Sapratu. Būšu pa lielam es tikai ar lielāku charisma stat un kādus 10, 20 gadus lielakudzīves pieredzi xd

1 Like

Paga, šim var pievienoties?

Izskatās ka 1 spot vēl brīvs :D Bet nu, velme ir būt uz spēlēm. Cik sapratu, tu pa Liepāju dzīvojies?

Jap, bet nu uz Rīgu jau var aizlast. Gan jau uz @Menestrels grīdas varēšu pačučēt.

No reizi pus gadā līdz reizi nedēļā uz Rīgu.

Gan jau @DiviViens ar būtu priecīgs. :joy::ok_hand:

Tā vairāk izklausās pēc dārglietas nevis ieroča. Būs partijai ko uz lombardu nest. :D

Es pareizi saprotu, ka tu neesi spēlējusi šāda veida spēles? Tādus spēlētājus es nekad neesmu sastapis. Tev būtu jābaidās no kā stipri trakāka - entuziastiskiem spēlētājiem kas spēlēs spēli. xD

Man tad nav paveicies ar grupām. Biju vienā Jelgavas grupā, kur čalis manā vecumā visu laiku čīkstēja, kapēc nav combat un tikai ārpus character kaut ko runāja, neiesaistoties roleplay…

Let me guess - viņš bija geimeris?

1 Like

Gamer moment for sure.

es nekad neesmu spēlējusi DnD, tikai redzēju vienu video, kur cilvēki spēlēja - likās amazing interesanti :kawaii_potato:

Man viens čoms pieteicās kā 4tais…bet deam, skaties, ja tu tiec, moš varu riskēt ar 5 spēlētājiem :sweat_smile:

Būsim viens varonis ar dubultās personības sindromu :ok_hand::sweat_smile: