Kā atrast otro pusīti?

She plays league and is in your imagination. Basicly you in mirror.

image

2 Likes

Kā atrast otru pusīti?
“Me love you so long time.” best comment.
"No money no honey :heart:"second best comment.

Veci, es prostitūti par baigo otrās pusītes risinājumu nenosauktu. :D

1 Like

Cik tad daudz laimej vajag? Atbilde: maz. Cilvēks tikunta ir, vai kas vien būtu. Otra puse vispār ir otrs cilvēks, parejais ir nenomizīgs ja plašāk padomā. Nekadiem spriedumiem milestibā nevajadzētu eksistēt. Ne citu spriedumiem, ne vecēku ect.
Es lepnumu vispār uzskatu par muļķa ipašību.

Ja tu esi par absolūtu civlēcīgu pieņemšanu, man kaut kas neiet kopā ar tavām iepriekšējām domām, kas bijušais visai diskriminējošas.

Kā tev - visi mēs esam cilvēki un mīlestība ir bezaispriedumu - iet kopā ar to - bez naudas attiecībās nekur?

Tapēc ka tāda pasaule ir. Nekas nav idiāli un nebūs lai kā censtos. Labākais, ir pasmieties un iet uz priekšu. Pat ja turi divpusīgas domas.

Pasaule baigi atkarīga no tava redzes skatījuma. Ir papilnam čaļu, kam nav naudas, kas dzīvo hobita caurumā zemē un nav problēmu ar meitenēm. :D Man pašam, kad naudas nebija, tā pilnīgi nebija problēma attiecībās. Reāli, ja aizdomājos par visiem pāriem kurus es zinu, nauda tur ir riktīgam mazākumam.

Pa manam, pēc tā ko tu esi teicis, izklausās, ka tu sev galvā iedomājies meiteni ar kuru tu pats nemaz negribētu tīties kopā. Meitenēs to, meitenes šo. Cilvēki to, cilvēki šo. Kā alternatīvu tu vari nekoncentrēties uz to ko domās citi, tā vietā izdomāt ko tu pats vēlies. Protams, kaut kur eksistē tās meitenes zelta racējas, bet tev ir brīva izvēle ar viņām nesieties.

2 Likes

Esmu spriedumains, atdzīstos. Mēs visi esam tādi diemžēl. Es gribētu meiteni, tādu kurai nav.

8 posts were split to a new topic: Kad neceļas roka pirkt desu pa 4 EUR

Komentāros kondensēti noslēpumi par to kas padara cilvēkus “pievilcīgus”
https://9gag.com/gag/aZD5V70?ref=android :sweat_smile:

“Forklift certificate” - noted :saluting_face:

2 Likes

Man gan laikam ir diezgan otrādāk :D Satieku nūģīgos (kinda similar taste to yours). Runāju, satiekos…bāc, šis grib jau attiecības un ir pārāk pieklājīgs.
Es vairāk meklēju draudzību un labu laika pavadīšanu, nekam nopietnam man vēl drosme nav. Bet bāc, kaut kā tos, kurus satieku, ir tādi nosvērti uz ko nopietnāku un ir “bail mani aizbiedēt”.

1 Like

Stāsta morāle, cilvēki ir sasodīti sarežģīti

1 Like

Vari nomainīt pieeju savam atlases procesam, bet šā vai tā Tinders ir liela ciparu spēle, jo neko nozīmīgu tu caur čatu nenovērtēsi un tur sēž visi. Tu varbūt pat visu dari super pareizi, bet gatcha dievi tev vēl nav iedevuši veiksmīgu vilcienu. :D Piecu zvaigžņu ultra rare var būt te pat aiz stūra.

Nez kā citiem, taču man palīdzēja doma - Neviens nav teicis, ka ja pirmajā randiņā neatrodi otru pusīti, tu esi neveiksmīgs cilvēks. Varbūt vispār cilvēki vidēji atrod otru pusīti pēc 100 randiņiem un tev vēl ir visas iespējas riktīgi paveikties.

1 Like

Man vsp nesen ienāca prātā ideja …

Kāda ir varbūtība, ka ideja par otro pusīti un attiecībām kādu uzrunā vairāk nekā reālas attiecības? Ka cilvēks daudz labāk sapņo par to vienīgo bez nekādas vēlmes sapņus pārveidot par realitāti. Un es pat nerunāju par waifu utt, nē ka tu fantazē par tehniski iespējamām attiecībām

Nekas traks, vienkārši pārdomas par dzīvi

1 Like

aint nobody got time for that GIF

lai nu kā, tagad man pārgribējās ;DD

2 Likes

Man aptrūktos vietu kur iet XD

1 Like

well then… Become a regular somewhere and who kows, the staff may take a liking to you and help out somehow.

1 Like

Man ir pārāk grūti pārkāpt sev pāri lai regulāri ietu uz kaut kurieni kas nav darbs. Vienmēr nauda iztērējas sadodīts