Kā atrast otro pusīti?

Just for fun. Pieņemsim tevi pārvarējusi vientulība un tu alksti pēc otrās pusītes. Kāda ir tava pieeja? Varbūt pat stratēģija? :D

Plostot pa dzīvi un gaidīt veiksmi, neparedzami. Iet uz ielas klāt cilvēkiem, bailīgi. Lietot aplikācijas, sarežģīti.

2 Likes

Kādu dienu viņa ieteleportēsies manā dzīvoklī. I’m sure of it

9 Likes

Ķipa, iebruks griesti. xD

3 Likes

Nu visādi varianti

Loģiski ka saskriesimies uz ielas stūra steidzoties uz darbu, un mūsu rokas saskarsies palīdzot savākt sadursmē izkritušos papīrus.

4 Likes

Ņemu konkrētā momentā tuvāko draugu un piedāvāju kļūt tuvāk, analizēju visus plusus, mīnisus, iespējamās problēmas un risinājumus, un kā pati jūtos

Prātā nāk līdĪgi Tzu stratēģijai, pievienoties svešam pulkam nepiespiestā izklaidē, un sajust ko tur.

1 Like

Problēma tāda ka labākais draugs būtu…briesmīgs romantiskais partneris pat ja viņš nebūtu čalis

1 Like

Nez, man tādu gadījumu nebija, izņēmot vienu, kur situācija bija pilnīgi dīvaina
Edit: Īstenībā tas pat nav izņēmums, jo tieši viņš gribēja tikai attiecības un pretējā gadījumā ar mani nedraudzētos. Tieši pēc šī es arī nolēmu, ka ja kāds grib tikai attiecības, tad to var uzreiz mest ārā

Protams, ka ienākot telpā un uzvedoties ļoti noslēpumaini. Tad potenciālā otrā puse tevi noteikti pamanīs un jūsu mīlas stāsts varēs sākties :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

5 Likes

Pusi esmu satikusi aplikācijās, pusi īstajā dzīvē. AF.LV ir labs variants kur satikt ļaudis. Vēl ideālāk ir pasākumi, kur uzrodas draugu draugi (Jāņi, Jaunais Gads, dzimšanas dienas, utt).

Summary - pievienojies vairāk pasākumiem, kur nav pārāk daydz alkohols un varbūt liktenis kādu no debesīm nometīs :muscle::grin:

3 Likes

Eu not fair, tu reālu padomu dod xd

4 Likes

Atmetot acīmredzamos variantus kā - tu vai tev uzkritīs otrā pusīte, tu adoptēsi kaķi kas izrādīsies par maģisku kaķmeineti vai seksa lellēm. :joy:

@Onii_chan vienreiz nopirka meiteni pa cepumiem spokos.lv. Visādi varianti mēdz būt. :rofl:

Var iet socializēties ar cilvēkiem jeb runāt ar tiem un vēlāk vai agrāk var uzpeldēt kāds variants. Te gan vajag ik pa laikam ieslīdēt jaunā cilvēku kompānijā nevis tusēt ar vieniem un tiem pašiem, cerībā tikt ārā no draudzības zonas. Vai nu kaut kas notiks sākumā vai arī tas nenotiks nekad. Šis ir tāds pasīvs variants un vairāk par dažām iespējām gadā var necerēt.

Var iet aktīvo ceļu, kas būtu banāla meklēšana izmantojot visus pieejamos rīkus. Torētiski ir mītiņi priekš tā(ķipa, speed dating - pats nekad neesmu bijis), aplikācijas, mājaslapas, iet klāt runāt uz ielas utt. No aplikācijas var dabūt ārā tik daudz randiņu, ka nezināsi ko ar tiem vairs iesākt. Šis gan ir tāds fast food variants - daudz tautas, neviens nezin ko dara. Būs jātiek cauri daudz seksam, kas nenoved ne pie kā tālāka.

4 Likes

Nu man ir vainu forums vai drauga draugi( sausage party). Ping pongs sanāk

3 Likes

Tagad mans sapnis ir dabūt randiņu kā galdaspēļu turnīra galveno balvu.

6 Likes

Easy tutorial.

9 Likes

Deam, jāzvana Unicon, šitā laba ideja :DD

A ja dabūsi randiņu ar čali?

Esmu gatavs tikt izdolīts, kur jāpiesakās. Māku gatavot ēst, salabošu virtuves skapīti un ziemā sasildīšu

5 Likes

Vienmēr variants noslēgt džentelmeņu vienošanus, ka ja līdz 40 gadiem neko neatradīsities, ka paši saiesiet kopā. :joy:

Tev jāsāk rīkot savs galdaspēļu čempionāts ar pārsteguma balvu. Tu gan jau dabūsi čali, bet hei, randiņš paliek randiņš.

6 Likes