Kā atrast otro pusīti?

O, nu ar tādu pieeju jūs jau atradat viens otru, var teikt

3 Likes

Vēl jo labāk :smiling_imp:

23n56n

Šajā topikā cilvēki ne tikai dalās ar teoriju, bet arī parāda uz prakses🥺

5 Likes

Citi forumi arī, jeb es teiktu gaming forumi kā counter-strike forumi. Laigan šājos laikos mazāk, jo lielākā daļā jau kaput, nav vairs tik lielas popularitātes kā 2000’s un 2010’s. Bet šur tur jau viņiem ar notiek savi mītiņi, tāpat kā šeit esošajai tautai.
Bet vēl aizvien zinu pāris pārīšus kuri tādās vietās sapazinās un ir vēl aizvien kopā, viens vai divi pat precējušies jau. … laigan ar ir zināmi daudz izgāšanās un drāmas, un dažas kur teksti un bildes pat tikušas publicētas tajos forumos.
Pašam ar bija pāris lieliskas iespējas … bet esmu tāds kāds esmu un beigās nekas nesanāk.


Man viens vidusskolas draugs tieši savu gf sapazina spokos. Pat uz ārzemēm aizdevās kopā dzīvot. Tik žēl ka sen jau viņiem viss pajuka. Bet bija kādus apmēram 5 vai 5+ gadus kopā.

3 Likes

Kā kādreizējais spoku lietotājs esmu šokā ka tur cilvēki sapazinās

3 Likes

Nez vai tie geimeru forumi vēl maz dzīvi, kuros sēdēju. Es tajos gan vienmēr izjutu asu meiteņu trūkumu jeb neatceros nevienu. xD

Well. Still a good run.

Spoki ir drusku toksiski, bet tur arī ir daudz meiteņu.

2 Likes

Nope. All dead. Ja vienīgi viens vēl dzīvs un ja tik ir tik vecs, es nezinu tā vēsturi. Bet ar tas jau sen sen pārgāja no cs 1.6 uz cs-go.
Es pats vēl knapi uzturos 2013. gadā veidotā cs 1.6 forumā.
(Edit: okey, varbūt ir vēl kāds random lv cs1.6 vai csgo forums, kur aktivitāte ir knapa vai 0, bet tie nav nekādi vecie komūni, un viens otrs ir krieviski pat)

Es tik pāris konkrētos uzturējos un apmēram no 2008/2009 gada līdz šai dienai.
Nu meiteņu jau vienmēr ir bijis mazāk par puišu tajos. Bet ja sadraudzējies tuvāk, tad jau tev lielāka iespēja uz ko vairāk ar kādu no viņām ;d
Bet arī jāmin, ka bija viens otrs brīdis, ka tiešām bija meiteņu trūkums. Viena otra knapi spēlēja, un vairākas vienkārši aizgāja nodarboties ar dzīvi ;d … bet pēc viena otra gada, atkal parādās kāda saujiņa.

Es pat vairs neatceros gandrīz nevienu nosaukumu. Bija uoc.lv geimeru forums, bet tagad izskatās, ka tas lielā mērā ir izdzēsts. Palikuši kaut kādi raksti un Discord serveris.

Varbūt ir jauni mēģinājumu kaut ko ieviest, vai arī visas bezmaksas platformas tagad piesaista tautu. Discord un Reddit.

strike.lv man šķiet ir pēdējais mēģinājums kaut ko LV darīt, bet principā Reddits, Discord, Youtube, etc ir visu vietējo pasākumu izkāvuši.

Par tēmu runājot: truck-kun → Isekai.

5 Likes

Neatceros vai Strike jau no paša sākuma bija tāds, bet šobrīd tas ir tāds baigais message board. Neinteresanti, jo komentāru un diskusiju tur nav. :\ Par kaut ko jaunu uzzināt ir ļoti forši, bet arī liela daļa komūnas ir ar kādu paklačot.

Reddit un Discord cilvēki sēž, taču es tur baigi labos un aktīvos piemērus neesmu redzējis. Viss ko esmu redzējis bijis tāds pussprādzis. Protams, pie mums te arī gadās klusāki un skaļāki laiki.

Ambiciozi, uzreiz pa taisno fantasy harēmu. :D

Teorētiski, cik reāli ir dabūt divas draudzenes? Ja viena draudzene ir labi, tad divām vajadzētu būt divtik labi. xD Poligāmija n stuff.

3 Likes

Viena paziņa gribēja taisīt poli ar vēl 2 cilvēkiem, rezultātā vnk saveda viņus kopā

3 Likes

Bīstama spēle tā poligāmija.

2 Likes

Deaaaaam…This is some M. Night Shamalan stuff :fire:

Bija daudz citādāks, es ar nobrīnījos šodien ieejot.

Tā kā vietējās komūnās neapgrozos, tad es pat nezinu, kur tādus Discord serverus rast. Un Reddit principā internacionāls, visi po angļiski galvenajos subredditos, maybe Steam community forumos vēl. Starp citu, varbūt ir kaut kādas Steam grupas latviešiem.

Sen ar klasisko isekai neesmu bijis kontaktā, bet vajadzētu būt tsundeirei, onee-san kuuderei, dandere bērnības draudzenei un vēl pa vidu var iemest kaut kādu klasiski ļauno dark elf dāmu, kas pievērsta pareizajam, gaismas ceļam. Viņas savā starpā arī var draudzēties, I don’t mind. :D

1 Like

Kartīgam isekai vajag lai ir ar loļiks

1 Like

Jaunajā isekai tas loli piedevām tiks izdēts no olas vai arī nopirkts no vergtura. :sweat_smile:

4 Likes

7 Likes

2 Likes

Atbildot uz jautājumu - Kā atrast otro pusīti?
Godīgi sakot es par to nemaz pat nedomāju

2 Likes

Exactly the same.

Esmu bijis uz dažiem randiņiem savulaik, ir bijušas meitenes, kas man ir patikušas, ir bijušas meitenes, kurām es esmu paticis, bet nekad nekas nav sagājis - vai nu tām meitenēm baigie tarakāni galvā, vai mana nespēja izdomāt, par ko varētu parunāt (in general, not just on dates, I blame it on autism), kā arī tas, kas es vienmēr esmu neitrāls, ko, es pieņemu, meitenes uztver kā “he’s not interested” (autism strikes again!). Viens gadījums bija, ka iepazinos caur OKCupid ar meiteni no Baltkrievijas, viņa atbrauca uz Latviju, mēs aizbraucām uz jūru, bijām uz džeza koncertu Arēnā Rīga, pamēģināju viņai iemācīt braukt ar riteni, tons of hugging, but for some dumb reason I never kissed her (autism I guess)… Viss bija super, viņa aizbrauca atpakaļ, un kaut kā pakāpeniski izsīka kontakts, un vienā jaukā brīdī es pamanīju, ka viņa no visiem sociālajiem ir izdzēsusies. Tā gan viņai nav bijusi pirmā reize, viņa man stāstīja, ka šad tad piereģistrējas, bet ātri vien izdzēšas because of some kind of harassment iirc. Es teicu, ka var tak uzlikt, ka sveši nevar rakstīt/komentēt/laikot/etc, bet…

Tā arī bija mana pēdējā pieeja, tas bija pirms gadiem ~7, un kopš tā laika neesmu par randiņiem pat domājis, jeb, pareizāk sakot, kā sāku domāt, tā automātiski “nope! cba”. Ja kaut kur kaut kādā pasākumā dabiskā ceļā sanāks iepazīties - ok, bet ja nē, tad pofig.

I enjoy being alone tho. It’s absolute freedom to do whatever I want, whenever I want. Vienīgā problēma, ka reizēm sagribās kādu apskāvienu, bet tas ātri pāriet, no biggie. Nu un reizēm ir aktivitātes, kuras gribētos pamēģināt, bet vajag vai ieteicama kompānija, tad ir sarežģītāk.

1 Like