Kā atrast otro pusīti?

Romantika sievietēm patīk, karoč romantika = jūtas= women narkoša. Un pēc tam periodu izlaid vienkārši, redzēsi viņa gribēs next dose.

divorce tapēc aug, jo sakumā dose to big is given. Narkošai katru reizi lielāku devu vajg. Love is drug and its fact

Tu gadījums nedzivo pie ratniekiem ne? Swear to god filozofē taisni kā viens shut in paziņa XD

2 Likes

great minds thing alike. And no i dont. esmu Zemgalnieks/ Kurzemnieks shut ins.

Ar ko tad tie atšķiras?

1 Like

Lol, šķiršanās tagad ir vairāk, jo tas tagad ir juridiski vieglāk, it īpaši sievietēm (vairs nav finansiāla atkarība no vīra, kas arī palīdz)
Agrāk ja bija abusive otra pusīte vai nu ciet vai nomušī un dodies uz citu pilsētu dzīvot

2 Likes

Nu jam sk ir viens, cilvēks nav sociala būtne. We are to smart for that shit, mums vajag katram savu alu un rijamo and we good for life.

1 Like

Drusku pārspīlējums. Teorētiski tas var nebūt ultimātums, taču praksē visdrīzāk būs, jo “vai esi tevi interesēju?” ir ļoti uzlādēts jautājums. To prasa tikai cilvēks kas ir jau ieinteresēts. Pēc tādiem jautājumiem attiecības parasti vairs nebūs tādas kā iepriekš.

Piemēram, tas nav jautājums ko tu nopietni uzdot savam čomam. :D Šis nav draudzības jautājums, šis ir es gribu romantiskas attiecības jautājums.
Teiksim, tu negribi, bet tavs čoms grib. Ja turpināsi tusēt, šis te nekur nepazudīs un vēlāk vai agrāk atkal izlīdīs. Lielie zīmju un mājienu piekritēji vispār tavu gatavību turpināt draudzēties var traktēt kā zaļo signālu, pat ja pateici “nē”. :joy: Lai arī kā tur beigās būtu, šis te jautājums radīs spriedzi, kas iepriekš nebija, jo kārtis ir izliktas uz galda un tās īsti vairs nevar ignorēt.

Bet es taču teicu:

lasīt: nevelc gumiju, ja redzi, ka nekas neiet uz priekšu, tad just get it over with, one way or another.

That’s LITERALLY THE POINT!

Es nesaprotu, vai jūs tiešām gribat, lai viņš turpina kko tur maigoties un ne pie kāda vērā ņemama rezultāta nenonākt, jo viņam bail pajautāt šo kritiski svarīgo jautājumu? Ja meiča reāli izrādītu vērā ņemamu interesi, tad mēs par šo vispār nerunātu, bet tur ir obvious cold shoulder, attiecīgi nav jēgas vilkt ilgi gumiju, tā ir lieka savu nervu pišana un sava un otra cilvēka laika tērēšana, ja otrs nav ieinteresēts.

Eu nu paga es esmu liels cilvēks, pats kaut kā tikšu galā, pa savai modei, as always. Nevajag te strīdēties par to ko man labāk darīt

Also man nav bail pajautāt. Es vnk nevaru iedomāties kā to izdarīt organiski, lai neizklausās pēc faking pratināšanas, bet lai nav caur puķēm ka viņa nesaprot tiešo jautājumu

4 Likes

Īsts vecis :saluting_face::saluting_face::triumph::triumph:

Viss kas no manas puses nav adresēts tev ir tīri pļāpāšana. Ar tiem ieteikumiem vispār uzmanīgi, šī tēma ir tik karsta, jo visiem tā ļoti deg un viedokļi par to ir pilnīgi dažādi vai arī pat pretēji. :D

Manliekas katram der kautkas savādāks, atkarībā no cilvēka.

Galvenais ka tu esi tu pats, nevis kāds cits. Nevajag tev izlikties par šo un šito lai dabūtu otro pusīti.

Es uzskatu sevi par lielu autistu, daru stulbas lietas, spēlēju Genshin/League, dzeru energy drinks like there’s no tomorrow, dzīvoju savā midzenī un eju ārā tikai dēļ darba vai uz veikalu.
Atradu gf kas ir tāda pati kā es. Mums vienmēr ir par ko runāt un nekad nenogurtu no viens otra klātbūtnes, daram lielāko daļu kopā, sekss ir zbis. Reti strīdamies, ļoti reti.

3 Likes

Ja tev pateica nē, tad tā vēlme ar laiku pazūd, bet draudzībai ir daudz lielāka varbūtība palikt, jo tā jau bija iepriekš kādu laiku.
Man jau ir piemērs no dzīves kad pēc lēmuma netaisīt attiecības viss paliek ok pat ja visu laiku turpina sarunāties tikpat pērsonīgi (pamazām tas protams izzūd un atgriežaas vnk normālā), vnk kāds laiks ir vajadzīgs, bet to var pārdzīvot

Orgāniski šaubos ka vispār var :rofl:
Un jā, šo diskusiju nevajag uztvert kā ieteikumus

Sk ir viens, var būt ka friends only even after reject right? Vai karoč reject izdara to much damage and its end of relationship.

Otrā gadījumā jāattīstās psiholoģiski, citādi dzīve izskatīsies tīri kā ciešanas

Nu teoretiski dzīve ir ciešanas, bet svarīgi dzivē būt kautkam kas ir svarigākas par ciešanām. Piem pozitīvas emocijas smiekli, smaids vai milestība. Kas man svarigāks par naudu, vai ciešanām

Bet iedomājies, var būt arī vienkārši labi un var nebūt emocionāli atkarīgam no citu cilvēku skatījumu uz tevi

1 Like

3 Likes