Jauns TCG veikals Bērnu pasaulē - YurankaTCG

Man šķiet vienreiz esmu bijis, zbis spots chill ect. Kautkur ap pandemijas laiku. Anyways approved place. Recommend vismaz vienreiz aiziet izmeģināt kādu TCG.

Jā, sen atpakaļ biju uz pāris Regionals, tālāk gan netiku.

Jā,pagaidām vieglākā spēle kurā iebraukt! Bet atļauties mirstīgie cilvēki varēs tikai pēc mēneša kaut kur. Drošvien būs janvāra beigās structure deki! Ļoti fun, back and forth gameplay.

3 Likes


huhu, esam šeit :ok_hand:

6 Likes

Rītdien 6.1.23 yugioh speed duel turnīrs,plus apmācība! Būšu pats no 15:00, bet veikals būs jau vaļā no 12:30. Visi yugioh un citu kāršu fani lapni lūgti YurankaGames.
Iesākuma friendly turnīram būs nepieciešama speed duel kaste, kastē būs viss nepieciešamais, jo visiem būs aptuveni tāds pats iesākuma līmenis! Šo pašu vairāko kastes kavu saturu varēs arī izmantot nākamos turnīros.

Check out our :fire: new shop additions! :star2:

  1. YGO STRUCTURE DECK REVAMPED FIRE KINGS: Unleash the power of the best game staples with a competitive 40-card Starter deck for Yugioh. :fire:

Exciting news! :tada: Introducing the latest speed-duel sets:

  1. YGO SPEED DUEL STREETS OF BATTLE CITY BOX
  2. YGO 2023 SPEED DUEL GX BOX

Each set features 8x ready-to-play 20-card decks, playmats, and shiny promos from the GX Jayden and Yugi’s Battle City era. :black_joker:

Experience epic gameplay with your or family, with your favorite hero monsters or Yugi’s mighty Slifer and dark magician. :milky_way:

Yuranka Games is also thrilled to announce that this will add the last puzzle pieces needed for our very much anticipated :

  1. Regular Speed Duel tournaments
  2. Structure Deck League tourney (coming soon)

Join the excitement at Yuranka Games! :video_game::sparkles:

1 Like
1 Like

Domāju pēc apskates piekāpt uz šo pasākumu! Kāds domā vēl tur būt?

17ed7d47b2822f4612dd3ced4d5c0783 (1)

2 Likes

Iet ritīgi forši! Dabuju jau 1 uzvaru !!

2 Likes

Kādu jau uz shadow realm aizsūtīji?

Es tieku tālāk tournamentā!!!

OMG, ES SPĒLĒJU PRET @Piebringer :flushed::flushed: Viņš eksistē!!

3 Likes

Eee? Pašu pīrāgu nesēju ?

OTRĀ VIETAAA!!! :smirk::smirk::star2::star2:

4 Likes

Ja kāds vēlas, var pievienoties. Mēs vēl spēlējam :metal::relieved:

Leģendas nemelo, viņš eksistē. :o

Es tik forši pavadīju laiku!!
Paldies @Piebringer un @Yugioh!!
Laikam piektdienas vakari man tgd uz labu laiku ir aizsisti :DD

3 Likes