Galdaspēļu pirātisms

Mēs visi zinām par tādu lietu kā videospēļu un filmu pirātisms. Bez šīm jomām gan jau ka mūsu modernās kultūras zināšanas robežotos ar mūsu maku biezumu. Digitālais pirātisms ir ērts, jo ļauj gūt pilnu, oriģinālo saturu un to izbaudīt tā itkā tas būtu pirkts. Taču, galdaspēles ir kas tāds, kas vienmēr ir tikai fizisks un to var izbaudīt tikai iegādājoties pilnu galdaspēles komplektu. Ja nu mēs kļūtu oriģināli un mēģinātu paši atdarināt labākās galdaspēles mājas apstākļos? Kas būtu labākais un lētākais veids, kā iegūt iespējami pilnāku galdaspēli to nemaz nepērkot? Dotais pirātisms strādās tikai tad ja jūsu galdaspēles atdarinājums maksās lētāk nekā tās oriģināls. Nav jāveidot sava galdaspēles versija, tik jāizsaka oriģināli piedāvājumi un risinājumi.

P.S. Dotais topiks ir izveidots izklaides nolūkiem. Pirātisms ir ļoti slikta lieta ar kuru nevajadzētu nodarboties.

5 Likes

Tas jau nebūtu pirātisms, ja dizains tiek uzlabots/modificēts?

Tho es atceros ka spēlēju twisteri ar post-it lapiņām

2 Likes

Nav ne jausmas.

Ak vai :laughing:. Un kā bija ?

Bija jāpieskočē pie grīdas lai neaizslīd

2 Likes

Daudzus gadus atpakaļ atceros arī pats savu Monopolu veidoju, lai netērētu naudu. :grin:

1 Like

Kad biju sīka gan jau arī kaut kādu spēli taisīju pati, bet ko tieši, nav ne mazākās jausmas :D

1 Like

Es to bildīti vairāk pieskaitītu galdaspēles pakaļdarinājumam.

Manā pieredzē priekš acīmredzama pirātisma krāsainais printeris ir tavs labākais draugs. Skolā atceros bija gadījumi kad kāds noskenē un izprintē Yu-Gi-Oh kārtis. Kādreiz darbā kolēģis it kā bija izprintējis Dixit. Esmu spēlējis arī legālu Secret Hitler printējumu, jo spēle tiek izplatīta bez maksas.

Ne tik sen sēdējām un rēķinājām izmaksas kāršu spēles printēšanai. Ja godīgi kāršu printēšana un laminēšana drukātavā nesanāca diži lētāka par spēles pirkšanu. :\

3 Likes

Manā bērnībā mana mamma uztaisīja Riču Raču. That was fun.
Varbūt vēl kaut kur mētājas, bet ar pazaudētiem kauliņiem, figūrām.

Bet ir taču arī digitālās versijas galdaspēlēm ;d tam Yugioh, Uno un citi.
Nu vienīgi, ja pirātiska tad ir iespēja ka nevarēs spēlēt online, nāksies spēlēt ar botiem/pret pc.

4 Likes

Ir arī tas galdaspēļu simulators, kurā pieejamas bezmaksas lejupielādei drusku pārāk daudz lielās spēles, lai es ticētu, ka tās visas ir legālas.

1 Like

Laba manta

joka pēc varētu nopirātot the game of life