Aptauja - Vēlētos piedalīties mūsu pašu Yu-Gi-Oh Sealed Deck trunīrā?

Ar pārsteigumu manu, ka komūnā ir visai daudz Yugioh spēlmaņu un vēlme spēlēt reālā dzīvē.

Ja gribētaju ir gana daudz, tas paver iespējas. Ko jūs teiktu par ideju samesties kādam Bosster Box un uzrīkotu Sealed Deck turnīru?

Sealed Deck - spēlētāji dabū kārtis aizvērtās paciņās un viņiem no šīm kārtīm sev jāizveido kava.

  • Jā, izklausās interesanti
  • Nē, neesmu ieinteresēts

0 voters

Vēl neko nesolu, tīri taustu gaisotni forumā.

Tikai dārgs prieks un kommun kārtis daudz vajag. Ir labāka veida formāts padomā, man liekas @Tahiirako tu spēlēji ar Vitu un tiem diviem čaļiem to common kāršu padošanas mixli. Tāds gan liekas reālāks un jautrāks.

1 Like

Trading card games principā nemēdz būt lētas. :D Internets man pateica, ka Sealed Deck mēdz organizēt sākot ar 5 paciņām uz cilvēku un kārtis no malas netiek ņemtas.

Ja prātā ir citas, lētākas idejas, droši padalies.

Var vienmēr salikt deku no individuālām kārtīm vai iegādāties starter deku un piepirkt vajadzīgās papildus kārtis. Pirkt Būster boksu ir ļoti dārgi un deki sanāks ļoti nesabalansēti.

1 Like

Kāpēc nevar vnk ar saviem dekiem atnākt? :thinking:

Protams var. Ja nemaldos dažs labs forumā jau ar to nodarbojas. Sealed Deck it kā ir standarta turnīru formāts, kurā visiem spēlētajiem ir vienlīdz labas iespējas iegūt labas kārtis.

Man vienmēr šķitis, ka pāris būsteri ir lētaki nekā no individuālām kārtīm salikta kava. Pašas izdevīgākās pats pa sevi ir stara kavas, kad biju sīks tikai tās pirku, jo būsteriem viennozīmīgi naudas nebija. :D

Starp galdaspēlēm TCG ir vienas no pašām nebalansētakajām spēlēm. Pats spēles dizains balstās uz Pay to Win. :D Starta kava var izrādīties pilnīgi bezpalīdzīga cīņā pret individuāli izveidotu kavu.

Kā redzu, neviens būsterus pirkt negrib, gribam cīnīties ar savām kavām.

1 Like

Neviens negrib maksāt tik daudz xD

Cik tavuprāt tas izmaksātu?

Taisnība. Tādi turnīri pastāv.
Es tik zinu, ka individuālās kārtis var mierīgi nopirkt cenā sākot no 0.20 Centiem, līdz par 2 eiro vai vairāk uz tām labākām un retākām. Vismaz INZO veikaliņā.

Paciņa maksā kkur ap 5e kur iekšā ir 5 - 7 kārtis

Agrāk man likās, ka tikai datorspēles var būt pay to win, bet te es atklāju, ka arī galdaspēles… Kas būs nākamais!? Mana dzīve bija meli xD

Kastes kuras aplūkoju internetā bija ievērojami lētākas. Mazliet virs 2 EUR par būsteru. :thinking: Varbūt, protams, tas ir kaut kāda neizdevušās kārtis, draņķīgā sērija.

Un cik būsterā kāršu? :thinking:

9 kārtis.

Parastos ir 9 kārtis. Speciālos izlaidumos var būt vairāk vai mazāk. Kā nu kurā.

Hmm, tad 6 e ir pilnīgi pieņemami :smiley:

Par deviņām kārtīm? O_o

Tādā gadījumā gribi es tev pārdošu savējās, man ir veselas 115 kārtis. :D

3 paciņas katra pa 2e kur katrā paciņā 9 kārtis :D

Sazimē tās kārtiņas pats, gan jau nepamanīs XD

3 Likes