Jauns TCG veikals Bērnu pasaulē - YurankaTCG

Man vēlme bija atrast interesentus priekš Yugioh,Digimon,One piece,Pokemon kāršu spēlēm, ir laba vieta kur spēlēt par brīvu bērnu pasaulē YurankaTCG! Protams paši deki kaut ko maksā,bet ir lēti labi varianti arī, kā arī aizdodam dekus draudzīgi uz turnīriem. Pats es spēlēju, Yugioh,Digimon,One Piece! Spēles ir ļoti interesantas! Rakstat adbildēšu uz jautājumiem! :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

One piece ir arī TCG?

Jā, mēs tiko Latvijā sākām One piece! Šeit links uz discord store… YurankaTCG

Cik nopietni Yugioh tiek spēlēts, un vai notiek ari remote turnīri?

Sveiks! Uztaisi Sasveicināšanās topiku, lai varam tevi iepazīt :relieved::relieved::star2:

1 Like

Es labrāt uzkapāt Yugioh!! Tik sen nav spēlēts! Man ir kaut kādas kārtis, bet vajadzēs laikam papildus, lai varētu normālu deku uzcept :heart_eyes:

Ohohoh, kādas atmiņas!

Kaut kur ap astoņiem gadiem spēlēju Yugioh kā galveno hobbija tipa spēli. Kā nekā sāku vēl pamatskolā, kad mēs īsti vēl angļu valodu labi nezinājām un ar tulkotāja palīdzību skaidrojām, ko tad kura kārts dara. Domāju kopumā kādus pāris tūkstošus par kārtīm toč atdevu :joy:

Bet tad spēle kadināli mainījās un 99% spēlētāju sāka spēlēt nevis for fun, bet tikai lau uzvarētu, un spēle kļuva pārāk piesātināta ar OTK/FTK tipa deck-iem (vai tādiem, kas praktiski neļauj otrajam spēlēt). Un man kļuva neinteresanti… Nezinu vai ir kas mainījies no tā laika :slight_smile:

Būs arī pieejami kādi turnīri?

Prieks redzēt, ka parādījies jauns trading card game veikala sāncencis MEGAGAME. Atceros pie mums ir viens Yu-Gi-Oh klubs/veikals, taču šamie sen kā ir noslēgušies un nepieņem jauniņos. Vismaz tā bija pirms kāda viena vai diviem gadiem.

Bitīt matos, tu tiešām esi bijis TCG spēlmanis. :D Tieši to cenu dēļ, es tālāk par pre made kavām un dueļu komplektiem nelīdīšu.

Literal me :

1 Like

vienmēr vard digital, but but that cardboard feel is addicting. Atceros tos laikus kad biju sīks un man nekā nebija, literal i cut cardboard and draw my monsters.

Kas pēdējais formāts, kurā spēlēji?

Klau. A kā pie jums (Rīgā) ir ar MTG? Varbūt zini? Tas ir tas uz ko es pārgāju no Yugioh, bet diemžēl tikai online. Labprāt kādreiz aizbrauktu arī papīra formā paspēlēt, ja ir kāds klubs. Savu kavu “būvēju” ap mēnesi laužot galvu, un tā nav nekāda top tier, vienkārši unikāla - un tāpēc ļoti lēta papīrā.

Gan jā, gan nē. Uz sitiena izklausās drausmīgi, bet ja tā padomā - tie ir bijuši vairāku gadu tēriņi vaļaspriekam, kurš kaut kādā mērā vismaz attīsta domāšanu. Ja man būtu bērni es neaizdomājoties atbalstītu bērna aizraušanos ar TCG.

Tam pašam alkoholam, junk food-am, saldumiem, ēšanai dārgajos restorānos un visam citam nonsensam ir atdots daaaaaudz vairāk :joy:

1 Like

Nepateikšu par formātiem. Vienmēr vadījos tikai pēc jaunām mehānikām, Synchro, Xyz, Pendulum vēl piedzīvoju un kaut ko pat pirku/būvēju. Bet parādījās ziņas par Link un kaut kur pēc neilga laika es pārstāju spēlēt.

Vārdu sakot yugioh advanced tiek spēlēts katru piektdienu, mēs savācamies ap 6-10 spēlētāji un cenšamies izveidot turnīru 18:30, lai trenētos lielāka mēroga turnīriem. Parasti esmu Bērnu pasaulē(YurankaGames), jau ap 15:00, lai pārveidotu deku u.tml. Mūsu vidū ir eiropas čempionāta top64 spēlētăjs, Lietuvas nacionālā čempionāra uzvarētājs. Mūsu vidū arī ir 2023 Somijas nacionālā čempionāta uzvarētājs. Ir bijis viens Latviešu Īrs,kas ir topojis Ycs čempionātu,bet tas gan dzīvo Īrijā! Es varu palīdzēt iekļūt competative vidē, jo esmu yugioh fans un braucu uz lielākajiem turnīriem Eiropā un Baltijā. YurankaGames cenšās Yugioh pataisīt par oficiālu veikalu Latvijā, protams tiek spēlētas arī citas kāršu spēles! :) Pats es neesmu darbinieks, tikai fans!

Online nekas netiek rīkots? Zinu ka pandēmijas laikā Braingames taisīja remote turnīrus.

Tā kā neesmu no Rīgas tad ce šos no tās pilsētas izvairīties kā no mēra, taču gribētos nedaudz atgriezties arī šajā hobijā

Tiem kas dzīvo tālu no Rīgas, iesaku master duel un simulatoru Omega, vai duelingbook.com!
Kā arī ļoti lēti sanāk izveidot deku, ja skatās yugiohprodeck! Braingames bankrotēja uz to ideju un viņiem nav normāla vieta kur izvērsties un uzspēlēt!

MTG vairāk ir MegaGame, bet Yuranka games ar centīsies kaut ko uzsākt nopietnāku!

Jā turnīri un visādi formāti, fun stuff! Nesen pirms mēneśa Itālijā bija turnīrs ap 2500+ cilvēku skaitu! Neviena cita spēle nevar pārsist šos rekordus :kissing_heart: