Kā ir izmainījies Yu-Gi-Oh! kopš tā pirmsākumiem?

Sakarā ar Yugioh uzliesmojumu forumā, interneta dzīlēs pamanīju jauno spēles laukumu un konstatēju, ka man vairs nav ne jausmas kā spēlēt šo spēli.

Kas te ir izmainījies un vispār cik daudz palicis no oriģināla? Es atpazīstu kavas vietu, kapsētu, 5 mošķu vietas.

1 Like

Agrāk taču bija tikai 3?

Nē, piecas.

Oj te esseju var rakstīt. XD
Nu lielos vilcienos - katram spēlētājam viena ekstra deck zonā, decks limitēts līdz max 60 kārtīm man liekas, varbūt bija 80, bet tas nav no svara, 15 kāršu ekstra deck. Daudzas jaunas ekstra deck kārtis - synchro, xyz, fusion un nu protams link. 2 pedulum zonas spell trap kāršu zonās, daudz banotas kārtis. Ban lists iznāk laiku pa laikam. Limited kārtis, kas sākumā nebija, tagad arī banned protams.

Priekš manis tu šobrīd runā mēlēs. xD Ko gan Konami izdarījis ar spēli.

1 Like

XD
Nu vieglākos vārdos
Fusion monstrs - tavs tipiskais polimerizācija (vai tās aizvietotājs, kas mūsdienās ir daudz efektīvāks piemēram power bond cyber dragoniem) 3 zilači saplūst vienā un muhahahhahaha tev ir monstrs. Var būt no rokām vai laukuma.
Synchro - balti pelēcīgs krāsas fons - sadabū pareizās zvaigznes pa monstriem kopā un monstru, kura tips ir synchro un vola esi izsaucis synchro. No laukuma monstri.
XYZ - melns edgy fons - apvieno monstrus pēc vajadzības un viņi neiet uz kapu, bet gan zem monstra un tad tiek izmantoti kā efketi. No laukuma.
Link - zila krāsa - nesajaukt ar ritual, izpildi prasības, un wola upurē monsturs no laukuma. Butlas rāda uz virzieniem - tur var likt ārā kārtis no ekstra zonas. Nu es varbūt nedēļas nogalē par šito vispār uzbliezīšu rakstu. Tur paskaidrošu. Kad būs uni viss pabeigts. Plus maybe old band stuff būtu jāatgriež.

Tātad tie pa lielam ir jauni Special Summon monstru paveidi.

Ko tādu jāliek https://d6.lv

Yep special summon apraksts,
Gan jau Kadīts pārmetīs.

Pa labam no pārmešanas ir jāatturas.

1 Like

Kā tas ir?

Mēs rakstus publicējam tikai blogā, blogs pārpublicē atsauci uz tiem forumā.

Ņu skaidrs.

Ahhh tik daudz yugioh ir gajis cauri, bet laiki mainās un spēle mainās.

Ko tik neizdarīsi, lai piespiestu spēlētājus pirkt jaunas kārtis.

1 Like

Tad es laikam spēlēju nepareizu yugioh, jo man spēlē ir 3 kāršu vietas monstriem :thinking:

Tas ir vienas web versijas spin offs. Esmu dzirdējis.

Tas ir duel links? Ja jā tad no tās spēles nevarēs iemācīties yugioh. Esmu palīdzējis daudziem iepazīties ar spēli un ātri stāstu noteikumus. Esmu dzirdējis ka cilvēki prasa par 3 zonām prieks monstriem un backrow.

1 Like

Kādas tad ir atšķirības no oriģinālā yugioh, izņemot to, ka duel links ir tikai 3 laukumi monstriem?

Vienmēr ir bijis 5 monstru zona. Tagad kad parādījās tie Link monstri tagad var potenciāli izspēlēt 7 monstrus uz laukuma. Bet par šiem jaunajiem Link monstriem man ir maz, kas zināms.

1 Like

Daudz kas nemainas. Ir noteikumi, kurus vini palaiz garām, bet spēlējot tu pierodi pie 3 monstru zonām un to ir grūti beigt darīt.