Aptauja - Vēlētos piedalīties mūsu pašu Yu-Gi-Oh Sealed Deck trunīrā?

No skolas laikiem atceros, ka dažs labs tā darīja. :D

1 Like

Tāpec jau saku viņam, lai uzzīmē pats savu deku XD Protams neko pārāk op, lai nav šmaukšanās :D

Don’t get me started. Pirms Latvijā oficiāli sāka pārdot Yu-Gi-Oh! kārtis, es tās pats taisiju zīmēju no kartona. Bija gan ar krapīgu art style, bet nu bija kārtis ar ko spēlēt. Lielā mērā savā laikā spēlēju ar māsu un pāris draugiem. Auditorija nebija liela. XD

@Onii_chan tev noteikti vajadzēs šo kārti savā dekā

80442816

3 Likes

Manā uztvere tas ir pilnīgi normāli, pats atceros, kad biju sīcis, es ar draugiem paši zīmejām monopolu :D

2 Likes

Es atkal atceros ka ar draugiem gājām printēt kārtis pie čoma kam bija krāsainais printeris. Iztriecām daudz krāsas bet tas bija lētāk kā pirkt būsterus un dabūjām kārtis kuras paši gribējām. Galu galā mēs tik vien gribējām kā uzspēlēt yu gi oh un izbaudīt to deku stelēšanas prieku. Visiem likām base kārtis lai ir līdzsvarā deks vismaz fundamentāli.

2 Likes

Printēt vislabāk sanāca, ja kādam no senčiem darbā bija krāsainais printeris. Izdevās dabūt salīdzinoši labas kvalitātes attēlus. Vienīgi līmēšanas/griešanas fāzē viss tika salaists grīstē. :D

Tas piederas pie lietas, it īpaši ja tika izmantota pva līme XD, viss kas cits salīmēts tik ne tas, kam bija jābūt salīmētam XD

1 Like

Gādīgi uzziesta PVA līmes kārta labi stimulē deformāciju. :D

Vispār Magic the Gathering vidē esmu dzirdējis par tādu lietu kā Cube, tam arī vajadzētu strādāt Yugioh. Īsumā, tiek savākta kaudze ar labām kārtīm no kuras -/+ pastāvīgi var nejauši izvilkt labas kavas. Spēlētaji respektīvi priekš savām kavām izvelk kārtis no šī te Kuba un cīnās savā starpā. Šajā gadījumā varētu vienīgi tikt atviegloti daži spēles noteikumu, lai izvilktās kārtis vienmēr būtu derīgas.

Ja jums mājās mētajas kārtis, kuras jūs būtu gatavi ziedot augstāka mērķa labam, varam izveidot savu Kubu. Šādā gadījumā Yugioh var uztvert par standarta galdaspēli, kurā tu uz labu laimi saņem savu kavu un cīnies par uzvaru.

2 Likes

Tas izklausās pēc murga ja tev no kādām 500 - 1000 kārtīm uz haļavu jāizvelk 40 un jātaisa uz vietas kava, vēl pietam vairākiem cilvēkiem.

Mans priekšlikums būtu šāds.
Teiksim komūnai šīm aktivitātēm vajag kādas 6 kavas kopā.
Forumieši, kuri ir ieinteresēti šai pasākumā, saziedo naudu starter dekiem, kas ir teiksim 7 - 10 eur max par starter kavu. Tas būtu no visa foruma kas atbalsta yu gi oh ap 50 eur kopā.
Tad sapērkam 6 kavas, katru savā tematikā no vienas un tās pašas yu gi oh sezonas. Kad dalībieki sapulcējas, uz maiņām griežam laimes ratu kuram būs jācīnās ar kuru kavu. Ja tie starter deki netiek pārtaisīti, to starpā jau ir balans un viss būs godīgi.

Man šķiet tie Kubi parasti nav tik lieli un spēles mēdz notikt ar samazinātu kavu izmēru. Tik pat labi krājumā var būt tikai 80 kārtis. Tīri nejaušu kāršu iedalījumu nekur neredzēju. Vai nu tu saņem nejaušu skaitu konkrēta tipa kāršu, vai arī katram spēlētajam pēc kārtas tiek dota iespēja izvēlēties no nejauši izvilktām 10 kārtīm.

Spēlējo šādi var izmantot arī vecās un banotās kārtis, kas esošajā metā vairs nav lietojamas. Varbūt tas ir plus. Savējās mierīgi varu ziedot šādam mērķim.

Pie šāda varianta pat samesties nevajag, katrs vienkārši nopērk citu starta kavu.

Brain Games interneta veikals piedāvā tikai divas dažādas starta kavas un man ir aizdomas, ka tās savstarpēji pārklājas… https://www.brain-games.lv/search?q=starter+deck

1 Like

:thinking: eu bet tā ir nice ideja. Tā man liekas arī nākamnedēļ izdarīšu. Iepostošu arī kuru kavu būšu paņēmis lai pārējie šeit redz un nenopērk to pašu.

Izskatās starta kavu tiešām nav tik daudz http://www.yugioh-card.com/en/products/starter_deck.html, toties eksistē vēl kaut kādas struktūras kavas http://www.yugioh-card.com/en/products/structure_deck.html

Lai noorganizētu casual mini turnīru nemaz daudz kavas arī nevajag. 6 - 8 varētu pietikt lai būtu gan atpūtas, gan rotācija starp dekiem, gan vismaz 3 spēles vienlaicīgi. Varētu arī ieviest extra galdiņu paštaisītajām kavām kas grib paswagot.

jāsāk printēt kārtis :D

1 Like

Ja mani pieķers, teikšu, ka tu pie visa biji vainīga.

1 Like

kušš, neviens neuzzinās

jo jautājums. vai šī grupa vel ir dzīva? Vnk gribas zināt, vai Inzo vel ir atvērts?

Tu zini vai Inzo vel strādā?