Jūsu galdaspēles

Pēdējā laikā sāku aktīvāk spēlēt galdaspēles un jau rīt došos pirkt savu nākamo - ‘Pandemic’. Redzot to, ka mans galdaspēļu krājums aug aiz vien vairāk, nolēmu ar jums padalīties ar savu galdaspēļu kolekciju un piedāvāju arī jums, šajā topikā atrādīt savas galdaspēles un varbūt arī iemest dažas atsauksmes par spilgtākajām vienībām.

(savu bildi un aprakstu iemetīšu bik vēlāk)

1 Like

Man ir kabatas pokera komplekts, kuru nekad neesmu spēlējis.

Pašlaik Rīgā uz vietas ir Uno un parasto kāršu komplekts

1 Like

Iespējams, ka kaut ko palaidu garām

Dixit
Codenames: Picture
Spyfall
Fallout: Boardgame
My Little Scythe
Uno: Monstergirl High
Dice Forge
Blank
Kingdomino
-Queendomino
-Kingdomino: Giants
One Night Ultimate Vampire
Love Latter
Flexia
Roleplay spēle par Ktulhu
Shadows: Amsterdam
Catan
Patchworks

Also, ir nopelnijuši vietu šajā sarakstā.
Šahi austrumkrievijas ētnisko tautu stilā
Un kārtis Moroka stilā. Viņiem krietni atšķirās zīmju un noble card diazains no ierastā.
Metamo kauliņu komplekts ar visdažādakirm nomināļiem. Līdz šīm lietots tikai priekš Dungeon Worlds.

2 Likes

Kā jau domāju, piemirsu
Orclimpic
Scotland Yard
Džungļu cirks
That’s a question
Railroad ink

4 Likes

Dažas galda spēles kuras man ir un varu ieteikt citiem:

Dixit
Var spēlēt jebkura vecuma spēlētāji jo pati spēle sastāv tikai no bildītēm :D un var ātri iemācīt šo spēli :D (No papildkomplekta kārtīm baltās un melnās kārtis ir simpatizējošas)

Codenames
Interesanta spēle kur tu saproti ka tava komanda ir pilna ar muļķiem bet tu esi to muļku līderis :D Divu komandu spēle kur var uzvarēt tikai viena no komandām :D
image

Saboteur un Saboteur Forest (attēlā)
Spēle kur visa draudzība pazūd un kļūst neeksistējoša :D Iesaku abas versijas :D

Cluedo
Ja vēlies būt detektīvs tad šī spēle ie priekš tevis :D Man šķiet ka vajadzēja nedaudz laika lai ātri peišautos pie spēles bet es īsti neatceros :D
image

      Ego               

Spēle kur tu saproti ka tu nevienu nepazīsti un neviens nepazīst tevi :D

Bingo
Nu tur nav ko skaidrot :D var ar spēlēt arī tie spēlētāji kuri pat ciparus nezin jo viņiem priek jau no tā ka bumbas ārā krīt :D
image

Cirks

Tika nopirkta dēļ nostaļģijas bet bailes no kazas ir mūžīgas :D

Kuģu kauja (neatceros kā sauca jo kaste jau sen ir izsviesta)

Uno
jo kāpēc gan ne :D naids ir vajadzīgs katrā ģimenē
image

 Phase 10

Ilga spēle un vajag laiku lai iemācītos bet interesanta :3

Monopols
Klasiska spēle kura var ilgt dienām bet tas jaunais monopols ar kretīdkarti spēlējas ļoti ātri un tev pat nav nekas īsti jādara draudzene sev nopirka un tagad es arī gribu to monopolu :D

Un tas ir viss ko es pagaidām atceros kas mums ir :D un arī skaitīties par galda spēlēm, nu ir arī dambrete ar šahu, un galda kārtis bet nu bruh :D

1 Like

Man burtiski ir tikai metamie kauliņi mājās. Neesmu sācis pirkt galdaspēles. Laikam negribu apaugt ar mantām.

1 Like

Tagad kolekcijai pievienojas W. I. T. C. H galdaspele.
Pasi noteikumus man ari nacas tulkot jo bija zviedru vai danu valoda xD

2 Likes

aaaaah, wooow, es atceros to komiksu! man tā patika!! lets play dis game sometime soon pls!

2 Likes

Ja sure. Varu uz nākamo mitinu pakert… Tik jaskatas vai kas netrukst. Jo speli dabuju second hand veikala.
Bija ari vienreiz Twilight galda spele bet likas meh.
Tagad vienīgais gribu vel dabut Doctor who. Pec meetupa ar @Sakura kad izmeginajam Unicona. Gribas ari tafu ipasuma dabut :D

1 Like

nevaru sagaidīt ;3

1 Like

Ahhhhh mana bērnība, tāda nostaļģija :D

1 Like

Catan
Spēle kur noteikti vajag spēlēt 4 cilvēkiem jo spēlējot ar ir pārāk viegli :D Bet spēlējot ar 5 ir ideāli jo viens spēlē kā banka un visu kontrolē :smile:


Ja grib ilgi spēlēt tad var nopirkt papildinājumu ar bruņiniekiem, nezinu kā ar ar jūras papildinājumu :D

Cards Against Humanity
Spēlējot tu uzzini kurš ir dīvainais jūsu lokā :D

Jenga
Kad gravitāte nav tavs draugs :D

Mistakos
Jenga tikai ar krēsliem vai ar kāpnēm abām versijām ir savi plusi un mīnusi :D
image
image

3 Likes

Šomēnes iegādājos divas jaunas spēles
UNO FLIP pateicoties @haachikooo
Un Ego, spēlēju Vecrīgas Ezītī ar darba kolēģiem un iepatikās :D

5 Likes

kā to Ego spēlē?

Tur ir ķipa kartinas ar jautājumiem un atbilzu variantiem un draugiem ir jauzmin kuru no visiem trim izveletos tu. Spēle kas palidz saprast cik labi tu pazisti savu draugu xD

im liking it already ;3

1 Like

UUUUUU uno flip gribēju kādreiz nopirkt bet mani attrunāja, esi jau izmēginājusi kā ir? Jo izskatījās inčīgāka par parasto uno :D

Mazliet sarežģīti jo otra pusē jau ir citadakas special kartis. Ar draugiem kad iemēģināju jau tur aizgāja bezgalīgi un mums apnika xD