Jūsu galdaspēles

Varu uz mitinu kādreiz atnest :wink:

1 Like

yaas please :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

tik jāskatās kad tas būs ar visu šo covid :D :D :D

im pretty sure ka šogad diez vai ;D

1 Like

Kā bezgalīgi? :D

Kipa vislaik viens otram devam +5/+4 special kartis un ta neviens pie Uno netika xD

hmmmm… tad varbūt ir arī labi ka mani atturēja no pirkšanas :D

1 Like

Nē nu tā jau ir interesanti, plus man liekas ka foruma meetina vienreiz pat ar parasto Uno uzkārās. Tā kā tas viss atkarīgs ka tu spēlē

Vai tad uno balstās uz stratēģijām? :D

Braah jebkura galda spēlei ir sava stratēģiskā domāšana, protams ja tu vēlies uzvarēt. Ja vnk spēlēt for fun tad i quess vari vnk darīt visu uz dullo.

1 Like

Drīzumā manā kolekcijā


Vakar pasūtīju, jāgaida kad atnāks tagad :D

Es nesen sapratu, ka iepirkos jo pati spēle ir krievu valodā xD xD

1 Like

The Game of Life
man ir tieši tā versija ar dzīvniekiem bet no tiem dzīvniekiem pilnīgi nekādas jēgas :D
ļoti viegla un ātra spēle, bet tādas arī jau vajag :D
image

Catanas papildinājums
Šis papildinājums atļauj spēlēt klasisko katanu ar plastmasas figūrām 5 - 6 cilvēkiem, nevis kā standartā max 4
image

Dixit papildinājumi
Vienkārši tagad ir vairāk kāršu :D
Vismīļākie papildinājumi ir baltājā un melnajā kastē ;3
image

3 Likes

Pandemic
Spēle kur visi spēlētāji cīnās nevis viens pret otru bet gan visi draudzīgi pret spēli :D Lieliska ideja kā ātri sabojāt attiecības ja esi pārāk aizrāvies spēlē :D

image

Carcarsone

Sabotiera un Catanas mīlas bērns :D

image

Rēali mani visvecākā spēle ir Fantāzijas Izaicinājums
Man nav pat mazākās nojausmas cik šī večina ir veca, nesen izpēlēju un secināju ka vairs tā nešķiet tik interesanta cik agrāk XD Sanāk spēle reāli bērniem :D Vismaz var zināt ko pirmo mest ārā vai atdod kad vietas par maz paliks :D

1 Like

Papildinaju kolekciju :3:

2 Likes

uuuu, redzu klasiku

1 Like

Mysterium

Nezinu kapēc bet man ļoti patīk visu laiku spēlēt kā spokam :D

Fossball Winner

Pēc vairāku dienu riktīgas pazemošnas šai spēlei neskaros vairāk klāt :D

image

1 Like

Izveidoju savam žurnālgaldiņam lielu galda virsmu pārklātu ar neoprēna audumu pa virsu lai būtu vieta spēlēt galdaspēles un pēcāk virsmu noņemt nost.

Tagad gaidu līdz piegādās Scythe ar metāla monētām un reālistisko resursu papildinājumiem.

7 Likes

image

1 Like