Jūsu galdaspēles

Spārnotie

Žēl ka tulkojot nepamainīja putnus uz tiem kas ir vairāk latvijā nevis amerikā sastopami T^T

image

Kvedlinburgas Pūšļotāji

Šī spēlē ir inčīga ar to ka spēles noteikumi mainās atkarībā no spēlētāju skaita, ar diviem cilvēkiem meh… bet ar 3… ooo jāāāa… :D

image

Black Stories

Spēlējot šo secināju ka daudziem jau zināju atbildes :D

image

3 Likes

Pateicoties @Maass beidzot papildinaju savu galda spelu kolekciju ar so jaukumu

4 Likes

Manā kolekcijā ir:
6. ņem
Set
Love Letter
Carcassonne
Reef
Ticket to Ride: Europe
Splendor
Catan

Wishlists ir garš, topā ir Dominion un Stone Age, bet nav īsti jēgas pirkt, jo pēdējā laikā baaaaaaaaaaigi maz spēlēju galda spēles.

Savulaik man bija Scythe oriģinālais, bijušie kolēģi uzdāvināja dzimenē, bet tā arī savējo nekad neatpakoju; sanāca uzspēlēt vienā galda spēļu pasākumā, spēle baigi ievilkās, sapratu, ka nav priekš manis, un pārdevu.

P.S. Izteikti dodu priekšroku spēlēm, kurās ir minimāls konflikts vai tā vispār nav; jo vairāk self-development vai collective progress, jo labāk. Love Letter manās spēlēs laikam ir izņēmums, tur principā viens konflikts, bet tas tāds mierīgs. Toties ir tādas spēles, kur visa būtība ir visiem spēlētājiem strīdēties barā (neatceros konkrētu nosaukumu, bet spēle bija medieval stila ar diviem spēlētājiem, kas slēpa savu allegiance un kuru mērķis bija novākt pārējos, izņemot Merlinu - tur vienmēr tāāāāds sračs, no fucking thank you).

1 Like

Esmu priecīgs ka Scythe ir vienspēlētāja režīms :smiling_face_with_tear:

Oh sh…
image

Tas tak laikam entās stundas prasa?

Es to izbaudīšu. Mani piesaista tāda kārtīga saspēle kur varētu būvēt lietas

1 Like

Right? Co-op the best.

Vienīgi nav pa zemu? Bildē izskatās diezgan zems.

Laba manta. Man kādreiz bija, lai gan tā pat nesanāca daudz spēlēt.

Ar Co-op grūti, pārāk bieži viens spēlētājs gājienā kļūst par kopējo visas komandas smadzeni. Vai arī komanda konstatē, ka spēlētājam ir jēga izdarīt tikai vienu pareizo gājienu. Kaut kā baigi zūd jebkāda spēlētāja individualitāte un neatkarība.

Žurnālgaldiņš ir tik augsts cik ir. Bet nu dīvāns tam blakus ir laba augstuma un uz zemes var salikt sēžamspilvenus. Vienvārdsakot ir labi

Nu tad kā minimums spēles, kurās nevis kaujas viens pret otru, bet gan sacenšas par resursiem.

Es uz spilventiņa 9 stundas neizvilktu. :D

1 Like

image
It’s waiting for you.

1 Like

Šie spilveni ir super. Tos var salikt skapī un tie lieki neaizņems vietu

1 Like

Pie augstiem galdiem spēlējot galdaspēles esmu saskāries ar problēmu ka ir grūti pārskatīt visu laukumu. Ērtāk ir stāvēt kājās un skatīties. Labs piemērs šim ir ticket to ride kur nu noteikti ir nepieciešams stāvēt kājās lai pārdomātu kā iekarot Eiropas dzelceļa sistēmu.
Šāds zems žurnālgaldiņš ļauj smuki situāciju uz galdaspēles laukuma pārskatīt no augšas.

2 Likes

Yaaas, noteikti būs vēlreiz jāuzrauj :ok_hand::ok_hand::ghost:

1 Like

Cik atceros tad agrāk šī spēle tika veidota kartona kastēs. Arī kopumā metāla kastes ir reta parādība galdaspēļu iepakojumiem. Kura versija tad būtu labāka?

Man pēdējo reizi galda pārskats bija problēma pirms gadu gadiem, kad spēlēju Arkham Horror ar visiem papildinājumiem iespiest stūrī, kur īsti nebija iespēja kustēties apkārt.

Yaass.Kaut gan man jautrak ir tad kad vadu un klausos speletaju minejumos

Nu skaties vienreiz uzkapsi kartona kastei un ta ir beigta…metala kastei ilgaka dzives iespejas xD

nu cik reiz nebiju izspēlējusi kā vadītāja ar sevi/pret sevi :D :D tā kā, kā spēlētājam ar bij’ super beidzot uzraut ;D so, ja kāds uzņemas vadīt, i’m iiin :sunglasses:

1 Like