Jauns TCG veikals Bērnu pasaulē - YurankaTCG

images (1)
Bija fun, rekomendeju. Got banished in shadow realm xd.

1 Like

Hmm…es par yugioh konkrēti neeeko nezinu tho

Drafts ir vēl interesantāks! Draftā ir speciāli salikta kaste ar kārtīm kuras kombinējās viena ar otru un kārtis iet uz apli, katrs pēc kārtas izvēlās kārtis! Daudzkārt vieglāk lasīt pie reizes! :star_struck:

1 Like

Palīdzēšu pa lēto staples dabūt un iečekošu, kas ir nepieviešams crystal beast stratēğijai! :)

1 Like

Cik tad beigās izmaksāja Speed Duel komplekts? Eh, būtu @Yugioh iemetis ziņu kripatu agrāk, arī būtu atnācis, savādāk jau citas lietas ieplānojās.

5 eur piedalīšanas Speed Tournament + dabū deku pa brīvu :metal:

Es piedalījos 2 turnīros (Speed un Charity) un dabuju 2tro vietu, attiecīgi dabuju 2 dekus + 1 pack ar 3 kārtīm (1 no tām bija collectable (20 eur vērtībā)). Īpašnieks uzreiz man metās virsū un jautāja, lai ņemu jebko ko vēlos no veikala tās kārts vērtībā…tikku pie +2 dekiem :joy::joy:

Charity ir limited free for all, ļoti daudz kartis centies uzbuvēt decku un pēc tam vari paturēt savu meistar darbu.

Šo piektdien no 15:00 -18:30 yugioh apmācība!
18:30-21:00+ yugioh advanced turnīrs!

Šo Sestdien 12:30-15:00+ yugioh apmācība 15:00+ - 21:00+ Yugioh apmācība, speed duel turnīrs! Iespējams drafts!

Pagaidām yuranka games, bet ir vēl divas vietas kur spēlēt. Ar laiku veidošu pasākumus uz pašizmaksu, lai visiem lielāks ieguvums un azarts! :heart_eyes:

Kā jutos practise matchā ar @5umm3r :

Moš čista mums jāsamainās ar settiem :D Uz vietas izdomāsim taktiku :grin::metal:

Hype:


Doma rīt @5umm3r ?

Es šodien domāju iet, @Yugioh lkas tur šodien notiks?

@Piebringer būsi šodien?

Man tiko beidzās darbs. Es rīt uz speed duel atnākšu xd

Modern yougioh:


Jk aside esmu izdomajis kadu structure deck buildošu. Plot twist… tas nav saistīts ar dragoniem.

2 Likes

Jo,jo piektdienās mums kā bazīcā yugioh turnīri yuranka games 18:30, varat nāk ātrāk, lai dabūtu apmācību no profiņiem! :smiling_face_with_three_hearts:
Izskatās lēnām arī top one piece un digimoni ar aug, ir arī pokemonu turnīri un apmācības!

IG storijā redzēju ka pie yurankā notiek arī galda spēļu vakaru. Par to info ir pieejams sīkāk kaut kur?

Kaut kā galīgi soc. tīklos un Discord nemanu nekādu informāciju.

Modern Yugioh in anime:

1 Like