Iesakiet kaut ko lētu un sātīgu

Glutēna neēdāji. Es pieņemu ka jums ir plašas zināšanas uzturā. Iesakat kaut ko lētu un sātīgu, kas var remdēt izsalkumu. Citādi tā konstantā bada sajūta mano nobeigs ;D

Roltons + majonēze ir lēti un sātīgi. :man_shrugging:
Nopērc gaļu, uzcep to un novāri kartupeļus.

2 Likes

Un ikdienā, kad nav pieejama māju opcija?

Restorāni, kafejnīcas utt? :thonking:

1 Like

Tieši tā! Tas ir dārgi. Tāpēc man vajag kādu lētu un labu variantu. Pagaidām sēžu uz kukurūzas galetēm

Nu zini, neesi vairs mazs. Lēts un labs nedraudzējās. ;D Nevaru tev palīdzēt, ēdu mājās vai random iestādēs, kur ir kaut kas priekš manis.

1 Like

Nu bet… mož tomēr ir kkāds super ēdiens ;-;

viņš tādu paļubom ēst nevarētu, no kurienes viņam tagad vairs zināt ;D

2 Likes

uzvāri gaļu. vistu. ir visādi mazi konteineri (līdzi var paņemt). dārzeņi. augļi. palasi dietas. sieviešu forumus.
neko lētāku nezinu, ka pašam taisīt. pie tam bez glutēna.

2 Likes

Pašam gatavot nav ne laika ne vēlmes. Palikšu tad pie savām galetēm

ta arī pasaki ka nemāki.

starpcitu, ja ēdīsi visu laiku fastfoodu, tad iespējams ka arī dabūsi celiākiju vai gastrītu. It īpaši spiežot uz visādām bulciņām.

2 Likes

kā ar gatavo ēdienu rimčikā? tur ja nemaldos salāti un siltie arī ir, uz svara utt.

Jap. Dārgi :D Būtu kkas foršs zem eiro. Jo tas viss skaitās vairāk kā vesela ēdienreize, bet es meklēju uzkodu ar kuru remdēt izsalkumu starplaikos starp ēdienreizēm

nopērc baltmaizi un ēd… zem 1 eiro kko mēģini atrast, tu nu gan sapņotājs xddd

3 Likes

Jā :D Galetes man arī bija negaidīts atklājums

1 Like

Hesburgers vai maķītis ko tur galvu lauzt o.o

3 Likes

Saulespuķu sēklas, zemesrieksti - nesālīti, necepti. Ja kaut ko cukurotu, biezpiena sieriņi Kārums.

Galetēm ir zema enerģētiskā vērtība, tur ir tava problēma. Rieksti un sēklas būs visjaudīgākais ēdiena avots, kas nebojājas un ko nav jāgatavo. 500 g. zemesriekstu paka maksā mazāk par 2 EUR. Iemet tādu somā un gan jau tev pietiks ar to vairāk kā 2 dienām.

ļauj man tevi iepazīstināt ar brīnumlietām, kas man ļāva izdzīvot pirmo kursu tehnikumā:
ātrā kartupeļu biezputras paciņa
veikalā vari divas dabūt par ~eiro un divas pietiek, lai uzēstu. dažās ir pat iekšā fancy piedevas, kas ir praktiski karaļa cienīga maltīte.

vienīgais, kas vajadzīgs - karsts ūdens.

3 Likes

Kebabi?

Ņemot vērā ka tev nav velmes neko gatavot…

Varianti tev jau nosaukti pa lielam. Zinu vien pie sevis Ilguciema vienu ednicu kur pa 3eur var divi cilveki pierities ka lopi. Centra gan nezinu.

1 Like

1 EUR budžetā? Neesmu redzējis tādu iespēju.