Iepazīsti komūnu 2023 - @Kristianux gallu noslēpumi

Kāda veca leģenda vēsta, ka šī gada sākumā noslēpumainos un neskaidros apstākļos tika ierakstītas vairākas iepazīsti komūnu sērijas, kuras vēl nav redzējušas dienas gaismu. Šodien mēs lauzīsim šo leģendu, publicējot pirmo no nepublicētajām epizodēm!

Stādu jūsu priekšā aizliegto @Kristianux stāstu!

Iepazīsti komūnu 2023 - Kristianux gallu noslēpumi by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @Kristianux, @Menestrels, @Kadiljaks

Epizode diemžēl nav pirmā svaiguma un @Kristianux dzīve gan jau ir paguvusi izmainīties, diemžēl tā sanāca, ka visi publikācijas un ieraksta plāni galīgi pajuka pēc tā kad ierakstījām pirmās epizodes. Taču nebēdājiet, runā, ka @Kristianux ir kā labs vīns, tas ar vecumu paliek tikai labāks. :D

9 Likes

What…tu tā neizklausies īstajā dzīvē, what??? :joy::joy::joy:

“laizīsim” “aizliegto”. Tas ir gandrīz kā par SCP rumājot :melting_face:

Honestly, ja nezinātu tad nepateiktu ka tas visparir Kristianux. Bet manuprāt es arī ne pēc sevis izklausīšos

Mani pieminēja :flushed: Am I popular now? :joy:

Eu, šī gada hanami spot bija labs.

Yoo, par tām spēlēm same. Es pa lielam spēlēju tikai minecraft biki zem 10 gadiem.

Labā episode vsp( ievērojami saturīgāka par manējo, cik atcetos ko es tur muldēju). Diezgan dziļa, it īpaši uz beigām. Uzsita arī man drūmas domas.

3 Likes

paga, izvilkšu laptopu košākam nobeigumam

piemiņas materiāli no virtuālā mītiņa, tie kas zin, nesaka, tie kas nezin: lai min, kas ir attēlots

WhatsApp Image 2021-03-27 at 21.10.16
WhatsApp Image 2021-03-27 at 23.15.09
WhatsApp Image 2021-03-27 at 23.29.20
WhatsApp Image 2021-03-28 at 00.02.06

1 Like

I don’t know what I’m looking at, but it’s art

2 Likes

Pirmā bilde - hitachi magic wand.
Trešā bilde - Dons Kihots.

Anyway, es tikai līdz pusei esmu pagaidām noklausījies, bet pagaidām ir fun interview.

nenāca tik ļoti liels cringe kā biju gaidījis. tas i’ lab’

3 Likes

Daudzas reizes ir pieminēta Foruma nākotne. Pa vakariem dažreiz kaut ko pazīmēju/parakstu/pasapņoju :face_with_peeking_eye:
Small spoiler no manām trakajām idejām:

2 Likes

Piebilde par “Panamiksu”, te viņš ir, bet nodēvēts par Kat-matiksu un klausījās ar mani kopā.

8 Likes

Par webtoon > manga piekrītu, daudz vairāk lasu webtoonus nekā mangas, krāsainums, bieži dinamiskāki, straujāki stāsti, ātrāki apdeiti, tas viss pievelk.

Mangai vairāk tas ka virtuālā lasīšana neērta. It īpaši pirātiski.

Excuse_me
Kāpēc neērta? Es lasu onlainā, pārsvarā skrullējamā variantā, tāpat kā webtoons, kur viena lapa zem otras, nav jāšķirsta.
Also, uz Windows daudzās aplikācijās (bet diemžēl ne visās) ir tāda ļoti ērta fīča - uzklikšķini peles ritenīti, parādās tāds īpatnējs apaļš kursors; kustini peli jebkurā virzienā, un lapa skrullējas tajā virzienā, super ērti mangas lasīšanai, nav jāskrullē ritenīti visu laiku, nav jāklikšķina nekas.

Tad sanāk nebiju trāpījis pateizajās aplikācijās vietnēs, jo beiži vien ir nepietuvināms, šķirstāms, reklāmām un pop,-up apsēsts, vai vēl sliktāk really low res materiāls

Tā vien izklausās.
Use AdBlock, always.

Slinkums meklēt adblock risinājumus androīdam. Vadīt dns blokus vai kačāt citus browserus. Labāk vienkārši lasu webtoon