Iepazīsti komūnu 2023 - @Kristianux gallu noslēpumi

Āaaa, Android, tu ko, nē, uz telefona vispār acis izspiest var, mēģinot kko salasīt. Tikai uz datora, i to ar zoomu.
Webtooni ir mobile-optimized, tos faktiski zīmē priekš telefoniem, because Korea.
Piemēram, šādi man izskatās Re:Monster manga uz mana 1440p monitora, pārlūkam ir uzlikts default 115% zoom:

Summary

Vienmēr ir gribējies watch party pabūt.

Kaut kādas B grade šausmu filmas ar novecojušiem effektiem barā skatīties

2 Likes

I will look into this, thank you.

Esmu pārsteigts, ka šo podkāstu var klausīties ar bloķētu telefona ekrānu. Tik mīnuss ir tāds, ka kad tiek uzspiesta pauze uz telefona lock screen, tad podkāsts sākas no jauna.

Tu to vari klausīties arī Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts un vēl dažās citās platformās.

Ak, ja vien būtu pieejams links uz spotify.

Spotify Ja kas pirmajā tēmas ierakstā ir links caur kuru var tikt uz visām pārējām platformām.

2 Likes

Ā, redz kas tas ir par linku.

tā ir forša spēle, vajadzētu vēl kādreiz uzspēlēt!

1 Like

Yaaas, cat supremacy, bet ne visi kaķi ir medīgi, bet kaķenes medī biežak nekā runči.

Bet nez kapēc man pēc cik tur minūtēt iesalst podkāsts un jārefrešo lapa lai klausītos tālāk, gan jau kaut kas manā galā.

Ko? Pass-through charging ir fīča nevis ikdienišķa lieta kas piemīt visām ierīcēm??

Jautājums, vai sterilizācija ietekmē to? Mana mega ne sū…nav noķērusi

Tu ko, nezināji? Telefoniem tā ir reta lieta, diemžēl. Absurdi, bet fakts.

Ģenerāli sastopama tikai gaming telefoniem.

Mums ir steralizēta ome mājās un medī tā ka nemetās vienu dienu pagalmā pat 2 žurkas nokostas mētājās :D
Bet arī ir atkarīgs no paša kaķa rakstura, jo šamējai viss kas kustas ir ēdams :D
Bet no visiem kaķiem kas man ir bijuši pārsvarā kaķenes medī, un šat tad kāds runcis.

Nu jā manējai viss kas kustās ir draugs. In general

1 Like

Citi liek vecmātes veco ļaužu namā, bet ko tad tu esi nodrījuse?!

Jokus pie malas, ar šo runčuku mājās vēl ne reizi neeu dzirdējis peles skrapstoņu.

3 Likes

Ja tu par to kpc mūsu ome ir dzīva, viņa oriģināli nav mūsu kaķis pieklīda rudenī pie mums no kaimiņiem. Mēnesi devām ēst ārā jo bija dīvaini ka kopta bet noplukusi kaķene ir atnākusi un neiet prom. Vēlāk runājam ar kaimiņieni un prasījām kam šis kaķis pieder, teica citam kaimiņam kurš nomira un radi savāca visus dzīvniekus bet viņa abus kaķus neviens nesavāca un atstāja likteņa varā.
Un man palika viņas žēl un savācām sev, bet viņa savu vietu nopelnīja, peļu indes vairs nav jāpērk un uz tualeti kaķene kā suns prasās ārā. :D Perfekts kaķis :D pluss she is a fluffer :D

Noice perfect catto :D

2 Likes

Paga paga, ome ir kaķa vārds?