Iepazīsti komūnu 2023 - @Shadowrise Blekdžeka ēnu pusē

Šoreiz pirmo reizi tiekamies ar komūnieti kas piedalījās iepazīsti komūnu jau tālajā 2021 - @Shadowrise! Kopā ar @Kristianux uzzināsim kā viņam gājis pa šiem gadiem un kā sokas šobrīd.

Vairāk klausīšanās vietas atradīsi zem šī te linka: Iepazīsti komūnu 2023 - @Shadowrise Blekdžeka ēnu pusē by animeforums.lv podkāsti

Piedalījās: @Shadowrise, @Kristianux, @Menestrels
Video & Audio: @Menestrels

8 Likes

@Menestrels es yev varu lekciju par vtuberiem nolasīt XD. Es pat esmu redzējis renesances gleznu stila avatārus.

Vsp ja paskatās takahatas weary 101 strīmus labi var redzēt kādi tik modeļi nav, no anime mammām uz demoniskiem tiranozauriem

1 Like

@Shadowrise uu nezināju par koncertiem-kurš bija šī gada spilgtākais notikums šajā ziņā? Uz Cradle of filth gan nav plānots maukt :smiley:
Paldies par šautautu @Menestrels @Kristianux :smiley:
‘‘Meitenes un Skinhedi’’- izklausās pēc kārtējā fikcionālā AF ‘‘dating show’’ lol

2 Likes

Tāds kruts koncerts bija pagājušajā gadā, ja nemaldos, kad uzstājās In Flames, Imminence, Orbit Culture un At The Gates - tiešām super! :metal:
Bet ja skatās tieši šo gadu, tad stingri atmiņā iesēdies Three Days Grace un Of Virtue koncerts. Beigās sanāca ar Of Virtue solistu un vēl vienu biedru iet Vecrīgā ietusēt. So that was a unique experience :sweat_smile:
Vēl no tāda “mīkstāka” gala biju Billy Talent koncertā, kas arī ļoti patika.

1 Like

Es esmu ieslēdzis tikai vienu meiteni, kas laikam bija valis? Atceros viņas frāzi - womp womp. :D


@Menestrels Varbūt vērts apdomāt jauna čata izveidošanu, kur jebkurš var iemest savu twitch linku, kad sāk strīmot. Atbalstam vietējos.

3 Likes

Shylily, zinu. Neesmu lielākais fans bet šad tad klipus uzmet

Principā varētu izveidot tēmu vai kategoriju. Tā lai viss internets redz.

divi rūķi un @Shadowrise ;D

Viens darbnīcas rūķis, otrs ir biroja rūķis XD

1 Like

Aizmirsu vēl pieminēt, ka @Menestrels tiešām ir labs hosts. :D

Gaidu arī citus podkāstus ārpus interviju tēmas. :D

image

Kristianux bija baigi labie jautājumi.

1 Like

Vai arī kā notikuma čatu kur ja kāds forumietis kaut ko dara var iemest linku un citi var pievienoties, un kad piemēram streams beidzās izdzēš linku u.t.t., bet es baigi nezinu visu šito lai varētu komentēt :D