Hazbin Hotel - pirmā sezona jau 19. janvārī

Tālājā 2019 gadā Vivziepop YouTube kanālā tika publicēts Hazbin Hotel pilota epizode, kurai šobrīd ir visai iespaidīgi 92 milioni skatījumu. Nez caur kādiem grūtiem ceļiem, bet šis projekts ir nonācis līdz lielajam finansējumam un atradis savu pājvietu Amazon Prime

Pie mums komūnā noteikti ir zinošāki cilvēki par to kas ir Vivziepop, es pat nezinu vai tas ir viens cilvēks vai grupējums. Esmu tikai YouTube dzīlēs redzējis Hazbin Hotel pilotu un HELLUVA BOSS animācijas seriālu YouTube. Viss ko varu teikt, priekš bezmaksas YouTube satura - super kvalitātes animācijas seriāls.

2 Likes

Da bļin…kapēc ne Netflixā…

Kr4…pirātu ūdeņi - gaidiet mani :D

2 Likes

Nav obligāti…tu vari sagaidīt kad visa sezona iznāk un tad paņemt trial par brīvu:D

Yarr…We set sail a dawn.

Un atceries - pirātisms vienmēr ir morāli pareizs.

2 Likes

Īsumā:
Tas ir viens cilvēks, sieviete. Viss aizsākās vēl iekš Tumblr. Pēc tam kļuva populāra iekš YT, bla bla bla, pūļa finansēšana KickStarter un cietviet, bla bla bla ar saukli mums būs 18+ ar lamuvārdiem. Bla bla bla. SPēcīgs skandāls tieši ap pilot epizodes laiku. Īsumā - darba organizēšana neeksistē savā dabā. Tad gāja runa, ka varbūt CN paņemtu vai Ault Swim, kaut kādas leģendas bija.
Tālāk vēsturi nezinu, ja tā ir bijusi.

1 Like
2 Likes

Uzmetu aci pirmajām 4 epizodēm. Hm… kaut kas nav. No vienas puses sakārtotāks, taču no otras puses tas kaut kā neplūst uz priekšu. Brīžam man ir sajūta, ka mazāk kā pusi no epizodes saistīja uzmanību. YouTube mantai bija savas problēmas, bet tā plūda uz priekšu un saistīja vairāk - tas pats HELLUVA BOSS salīdzinājumā ar šo ir cits zvērs.

Jā nav īsti tik labs kā Helluva Boss(arī dziesmu ziņā), bet tomēr mani priecē kad plots beidzot iet uz priekšu. Pagaidām ceturtā sērija man visvairāk iet pie sirds.

1 Like

A kas tur īsti ir ar to Poison dziesmu, es jau manu drāmu internetā par to visu

Man nav ne jausmas kādi nosaukumi ir tām tur dziemsām. :D Gan jau tā ir tā erotiskākā un šķiet tā jau labu laiku atpakaļ tika publicēta YouTube kanālā.

Nu kā es saprātu tur ir nedaudzi twittr drama.

Bija iepriekš publicēta dziesma “Addicted” kas bija kā tāds pilot variants dziesmai par Angel dust backstory , bet šovā kas iznāk viņi pārveidoja un tā vietā būs "Poison’. Cilvēki salīdzina abus variantus gan pēc balss un vizuālā. Jo arī voice actor nomainījās

Lai arī cik tuvu sirdij skan forši addicted - es teiktu Poison pārdomātāks cik skatos.

3 Likes

Uz pēdējo epizode seriāls saņēmās un nobeidza labi, pat ja ar kaudzi atvērtu jautājumu. Nez kā tas turēsies kopā, ja noskatās visu no sākuma līdz beigām veinā piegājienā. Sērijas fanātiem domāju ir ok.

2 Likes

Manā YouTube feedā Pilot epizode parādījās burtiski pāris stundas kad tā tika izlaista (pirms tiem 4 gadiem). Man ļoti iepatikās tas “premise” un biju pacietīgi gaidījis kādu turpinājumu. Jāsaka, ka es nebiju vīlies - man patīk redzēt, ka cilvēki piepilda savus sapņus (man ir vēl viens - Olan Roger un “Final Space”, par kuru es vēl esmu ļooooti vīlies, izdzirdot, ka Netflix atcēla beidzamo sezonu…)

Jautājumus atstāja, bet tas bija tāpēc, ka viņi nebija droši, ka dotu 2.sezonu (iedeva), bet viņi gribēja drošības labad salikt visu iespējamo 8 epizodēs. Gribējās vairāk, protams, bet bija daudz dziesmas, kuras pilnībā paķēra. Noteikti gaidīšu turpinājumu.

Vai bija kāda dziesma, kas patika visvairāk?

Es laikam vairākas reizes noklausījos to “Respectless”

3 Likes

Probably šī. Patīk tas message

3 Likes

Šī ir manā top 3 noteikti.

Man “Stay Gone” bija vienīgā labā dziesma. :D Šī tā labi un naturāli ierakstījās seriālā, nevienu citu dziesmu nevelk skatīties otreiz.

3 Likes

Pašu seriālu neesmu redzējusi bet visur redzu tās dziesmas, visvairāk patika šī:

2 Likes

Tas like/dislike ratio. Cilvēkiem nepatika šitā parodija

Welp palasot i komentārus un saproti kāpēc