Hazbin Hotel - pirmā sezona jau 19. janvārī

Es ļoti gribu skatīties Hazbin Hotel, bet man ir ļoti bail, ka tēmas nedaudz triggeros mani… :upside_down_face:

Es vēlos varbūt pajautāt kādam kas ir noskatījies, vai šovā nejūt izskaistināts /glamorize drug addiction, abuse ?
Jautāju, jo man iesaka YT fan edits ar abusing shipping Angel x Valentino ??? (Kas morally ir tik briesmīgi…)
Vai arī hot edition fan arts kur tiek izskaistināts cocaine usage. :smiling_face_with_tear:
Vai tas nāk no pašiem cilvēkiem, vai ir jūtams jau šovā?

Jā, lai gan šovs it kā mēģina kopumā būt pret to. Demoni dara dēmonu lietas. Tur izskaistinātas tiek daudz sliktas lietas, ja uz to skatīties nopietni.

Šodien sāku skatīties šo, jo instagramā redzēju cute ass cosplayeri vienam no šiem varoņiem. Iegooglēju kas tas pa zvēru un, izrādās, ir šis. I like.

Nemācēšu atbildēt par trigeriem. Esmu noskatījies pilotu un pirmo sēriju. Komplicēts jautājums anyway. Tur ir… dēmoni un rupjības :woman_shrugging: daudz rupjības. Bet vai tas tiek glamorizēts - nedomāju? Diez gan skaidrs ka visi ir pimpauši un viss ir huiņa :D

Deam…deaaaaam…DEAAAAAM
Okay, šitā dziesma mani trigeroja.

Es saproru ka ir cilvēki, kam neironiski besī Avatārs jo “ha ha, blue aliens” un ir cilvēki kam besī Miss Dauptfaijere jo “akd, transvestīts, nerādiet šito bērniem”…but bruh, Posion dziesmu nosaukt par “Rape fetish”?

Es nevaru, dažreiz cilvēki ir seklāki par bērnu baseinu…

Sērijas nav priekš visiem un tēmas, par ko tiek runāt un jokots, ar nav no vieglākajām.

However, cik daudz reviews ir redzēti, šis seriāls ir lieliska counter-trauma terapija. Tu savā ziņā pasmejies un releito ar šiem varoņiem, kas ir smagi krituši dzīvē, un tas dod tādu pacēluma sajūtu - ja šie varoņi var tikt ar to galā, tad es ar varu.

Protams, katram sava mentālā konstrukcija un katram ir sava formula, kā tikt galā ar traumu :saluting_face:

1 Like

Binge watch tālāk. Nu jā. Visi ir damaged un viss ir sarežģīti.

Poison (un tā sērija) ir par traumu un cik brutālā situācijā viņš ir un kā izveidojas mental defence mechanisms, disasociācija. Fetišē un glamorizē? WTF, nē, tieši otrādi.

Nu ko, noskatījos esošo šedevru, kuru ja aprakstīt īsumā - neviennozīmīgs darbs, kurš noteikti atradīs savu auditoriju, bet vai tā būs īstā. Ja mēģināt īsumā aprakstīt.
Neesmu iedziļinājies vēsturē, to kā tika radīts, kādi autori un visu ko citu. Tīrs redzētā un piedzīvotā salīdzinājums. Mēģināšu ātri izkriet cauri…

Neskatoties uz to ka mēs te esam 18+, tādi drastiski atvērti it visam un lamājamies, jo esam atklājuši to kā kādu jaunumu, ziniet, pirms tam bija aizliegts, tagad var rīt cepumiņus, bet šie cepumiņi ir bezgaršīgi. Viņu daudz, bet jēgas nav. Ja atminos pareizi vienā no epizodēm pat par to tiek jokots. Un jā lamāšanas šeit eksistē nevis joku, personāžu vai kā cita dēļ, bet tāpēc, ka varam un viss. Lai gan, jau uz beigām pēdējās 2-3 epizodēs, pēdējā noteikti, tas tiek izmantots, lēni, gausi, bet sāk tikt apspēlēts. Pēdējā epizodē, kad Lucifers Ādamu piedraud … khmm… nosmējos.

Visi BDSM un cita atribūtika - atkal - varam, jo varam. Slepkavības, postaža utt, atkal - varam, jo varam. Tai pat laikā Kanibālu Pilsēta visnotaļ gaumīga un tādā patīkāmā 60-to stilā. Lai gan jāsaka, pa savam tas strādā savā gaisotnē un atmosfērā kur ir sava visatļautība pa faktam.

Hazbin Hotel, kā ideja, ja ņemam vienas ēkas ietvaros ir lieliska ideja, kā sadzīvot personāžiem, ar dažādiem raksturiem utt., sērija, kad viņi filmēja reklāmu, faktiski no tās sērijas varēja izdarīt krietni vairāk, varēja sadurt personāžu raksturus, kā viņi caur mokām un agonijām izveido reklāmu, kā viņi tomēr atrod sadarbības valodu, un potenciāls ir liels, lai atklātu ik katru, vismaz nedaudz, bet tas viss tiek nolaists podā ar maģijas palīdzību.
Un diemžēl daudzi, daudzi tādi momenti ir.
Tai pat laikā tieši no 4 sērijas, tonis mainās, diezgan jūtami. Tāda sajūta, ka pirmajās epizodē, pilota neskaitot, autori vnk atraujas un mēģina atbaidīt ko vien var pa ceļam, bet pēc tam ņem un sāk nopietni pieiet pie lietas. Intrigas, sazvērestības, drāmas iekšējas, pasaules uzbūve, nerakstītie noteikumi, kurus neviens nezina, tai pat laikā viņi eksistē. Tas viss iemanto lai gan strauji, tomēr patiesu nozīmi, ideju un liek iedziļināties. Godīgi sakot mani pirmās epizodes noturēja tikai dziesmas, un daži personāži.

Pasaules uzbūve. Nav slikt variants kā pasniegt, runājot aizkadrā, bet slinks. Ļoti slinks, gribētos, lai tas tomēr tiktu pasniegts caur personāžiem, caur viņu prizmu, nevis slinkā aizkadra balsī. Pirmās 2 epizodes (pilotu neskaitam) tas tiek darīts.

Dziesmas. Fantaski realizēti mini klipi, kurus var griezt atsevišķi ārā un klausīties vai skatīties. Ļoti tiēšam labi piestrādāts un izveidota herogrāfija, scēnas un viss koncerts. Spēcīgas balsis, laba mūzika, labs repertuārs un atklāj gan kā personāžu, gan arī pasauli.

Paradīze - ar ko atšķiras no elles. Faktiski ne ar ko. Pa faktam arī egoisti, augstprātīgi un ļoti iedomīgi. Un tas patīk, ka tiek demonstrēts, it īpaši caur Ādamu. Sasodīts, tādu kretīnu gribas pašam sejā iedot šamejam.

Animācija. Nu tā. Pa lielam ir ok, tomēr ir dīvaini kadri, dīvaini rakursi, kaut kas šķietami ir nesazīmēts, stils un animācija lēkā brīžiem. Ne traki, bet ir. Taču kopumā teiktu, ka pavelk. Ir okej. Pie tam sajūta, ka Amazon ir tikai izplatītājs, ka ražošana notiek uz A24, neatkarīgās studijas, jaudas un pašu autoru "radītās " studijas bāzes. Neesmu pētījis, bet nojauta tāda ir. Bet kopumā ir labi risinājumi.

KONKLUŽENS

Darbs neķer no debesīm zvaigznes, tomēr tam ir tiešam liels potenciāls, uz beigām viņam sanāk ieskrieties un visnotaļ neslikti. Jā, te droši vien ir vairāk kur piekasīties un norādīt uz caurumiem, tomēr kopsumā, tīri neslikti, pat labi priekš Tumblr iznācējiem.
Tāpēc, ja neslinkos, ir variants, kā ar nākamo sezinu, cerams, viņi saplosīs animācijas industriju un pateiks savu vārdu, ka klasiskā animācija rietumos joprojām var. Un tas nebūs tikai nišas produkts, kur visādi varēs droņīt uz saviem fetišiem. To tāpat darīs, bet… cerams, ka sapratāt.

2 Likes

Pro review.

1 Like