°Guildwars 2 - MMORPG

Vai te ir kāds Guildwars 2 spēlētājs?


Jau kādu laiku spēlēju šo spēli, tagad gan aizgāju uz hunter-geatherer playstyle, lai varu taisīt bruņas un ieročus kurus pārvērst jaukajā zeltā… ^^

Vienmēr esmu gribējis uzsākt, taču nav rokas tikušas… man ar mmorpg kaut ka vienmer kleini sanākušas attiecibas.

Kad tā tikko iznāca, gribēju sākt, bet šķiet nevija uz kā spēlēt. Tagad atkal vairs nav laika spēlēt.

Nu jā, spēle prasa laiku. Šķiet varu viņu atļauties spēlēt tikai pateicoties savam nestandarta darba grafikam. :smiley: Storyline tur ir interesants un ar nesen iznākušo expansion tas tika papildināts. Ir arī WvW un PvP, kur es gan iekšā pagaidām nelielu, nesen tikai atstāku spēlēt. Maximālais character līmenis ir 80, bet ar iepriekšējo expansion tika pievienoti mastery punkti, kas ir efektīvi visiem characteriem. Līdzīgi kā Diablo Paragoni.

Šajā MMORPG ir daudz dažādas lietas, ko var darīt iekš PvE. Viena no tām ir jumping puzzles, kas daļai cilvēku patīk un daļai kretinē ārā. :sweat_smile:

Es pats piederu pie pirmās cilvēku grupas, jo risinot šīs puzles attīsta “tavu” kontroli pār varoni ar kuru spēlē kā arī var atklāt dažādas skaistas ainavas spēlē. Kādu laiku atpakaļ es uztaisīju nelielu tutorial video kā iziet vienu no šīm puzlēm.

Laiks ķerties klāt, ne? :sweat_smile:
Pamata spēle ir par brīvu, var izmēģināt! Tai gan protams ir nelieli ierobežojumi, bet gameplay tas ietekmē minimāli.

1 Like

Spēles kontroles izskatās ļoti neparocīgas. ;D

Es tā varētu teikt par visām mmorpg spēlēm, un ne tikai. Atcerēties visus taustiņus, un ko tie dara, ir drausmīgi.

Nav jau grūti atcerēties, vienkārši pats chars neveikli kust pa karti. :D

1 Like

Tas gan man tā neliekas. Man vienmēr ir bijis grūti atcerēties kas jāspiež kritiskos momentos, un nomirstu spēlēs. Bet tas tā. Tāpēc laikam neesmu nekāds ‘gamer’, un spēlēju spēles reti.

Nav tik traki, parastās kustības ar w/a/s/d, lekt space . Nekas neierasts. Skiliem var mainīt keybindings pēc sava skatījuma.

Nejau keybindiem problēma. Dīvaini čars kustās, lekt kaut kādus kz prikolus šķiet ļoti tizli. Kamera arī kaut kā ne pārāk griežas. ;D

Tur pie vainas mani crippled fingers. :sweat_smile: