Vai kāds šeit spēlē Diablo 3?

es pārsteigta - šeit nav Diablo 3 tēmas - vai neviens to nespēlē šeit?
Gribēju apvaicāties, vai kāds iet šī mēneša pasākumu “Darkening of Tristram”

Diablo III ir dārga spēle un nav teikts, ka mans kompis, spēs to pavilkt :smiley:

1 Like

Diablo 3 pirku g2a.com pa 20 eiro ar visu to papildinājumu tas bija kaut kur pusotru gadu atpakaļ sanāca tā ka nepilnu mēnesi nospēlēju un no tā brīža vairs nespēlēju.

http://www.game-debate.com/can-I-run/ kādreiz lietoju šo, lai pārbaudītu uz kādām prasībām +/- man vilks tādā šāda spēlē.

1 Like

Šis būs jāpamēģina :joy:

https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/diablo-iii šeit saka, ka 10 eiro - tas skaitās dārgi? Hm, Witchers maksā ~30 un es tiešam nevaru atcerētiesnevienu spēli, kura maksāja ap 60, jo sen neesmu skatījusies uz spēļu cenām, tā ka nečīksti, varēji vnk piebalsot Magaiveram, ka garlaicīga spēle :smiley:

Es arī nopirku pirms pusotra gada, pa pilnu cenu ar pirmo algu un puisis man pēcāk čīkstēja, ja jau es tik bargu naudu atdevu man būtu tā jāspēlē…hāhā :smiley:

Pirms tam nezināju, ka spēlē ir “pets” - man vajag visus tos! XD es dabūju tikko neglīto Buther pet, un izgāzos dabūt Cow pet, nolādēts, kpc es nesaprotu angļu valodu >.<

Tikko pamēģināju, mans GPU priekš OW ir 4/10 (ja esmu izvēlējies pareizo GPU, manu GPU nevar atrast nevienā listā, kkāds unikāls ir)

Jap, mans GPU nekam neder xD Būs jāpērk jauns

Pēdējo reizi, kad bija vēl lati pirku Cod Mw 3 maksāja 14 lati tie ir kaut kādi 20 eiro gandrīz un priekš jaunas tikko iznākušas spēlēs liekas diezgan lēti un pareizi, bet tad kad ieviesa eiro un stīmā spēles sākot no 60 eiro parādijās tad vāks bija. Sanāk tgd pārsvarā pirkti tikai un vienīgi g2a.com un gribētu ar vienu brīnumu padalīties, toreiz Aot stīmā maksāja 60 euro ,bet gribējās šausmīgi šausmīgi viņu noprikti un te pēc vienas apmācības internetā es pamēģināju noprikti g2a.com steam ru/cis region locked versiju ,bet tikai kodu nevis steamgift un pārbaudiju ar ar vienu platformer spēli, kas maksāja 12 centi nopirku un uzliku RU vpn un ievadiju stīmā pēc tam noņemu vpn un spēli var spēlēt bez ru vpn, smieklīgi bija tas, ka viņa skaitās region locked a toreiz (mūsu steam cd key global maksāja 7 eiro). Noriskēju uz Aot wings of freedom ru/cis region locked, bet bāc nebija steam code bija tikai steamgifts palicis pa 22 eiro nopirku un spēlēt diemžēl varēja tikai ar RU vpn viņu, kamēr brīnumainā kārtā atnāca steam update un no tā brīža man viņa skaitās global versija kuru var spēlēt bez vpn.

1 Like

Nesen biju paskatījies Diablo III gameplay. Tā ir spēle kas ir līdzīga Dotai vai LoLam. Nebiju vēl neko tādu spēlējis, nezinu vai mēģināt šāda tipa spēles, esmu visu laiku spēlējis pirmās personas fps spēles

Ieej Stīmā un novelc spēli ar nosaukumu Path of Exile viņa ir Free to play (90% klons diablo 3) es viņu kādreiz arī spēlējis biju, kad vēl diablo nebiju pircis un gribēju zināt ar ko atšķirās viņš no tādām kā dungeon siege spēles sērijām.

Tas jau būs kā overwatcha vietā spēlēt paladinus vai TF2, tas nebūs pareizi :smiley:

1 Like

Man liekas, ka Diablo 3 dot kaut kādu triālu uz pāris dienām vai noteiktu līmeni personāžiem tikko atcerējos.

1 Like

Jāpaskatās manās Wow kolekcijas kastēs bija lkm kaut kādu guest trial pass kartiņas.

1 Like

itkā man viņa ir, bet sen neesmu spēlējis…

Ok, vēlāk iemēģināšu

Vienmēr dziļi sirdī ir bijusi vēlme izmēģināt Diablo, bet nejūtās pareizi sākt no trešās spēles.

1 Like

Man liekas, ka tur viss ir tā pat, tikai grafikas labākas

Domāju sešpadsmit gadu laikā šis tas ir pamainījies. 96. gadā dzīves realitātes un iespējas bija mazliet savādākas.