Grand Theft Auto VI Trailer 1 - pirmais oficiālais ieskats nākošajā GTA

Nu ko, vēl tikai divi gadi jāpagaida. :D

3 Likes

Man patika, ka naktī parādījās trailera leaks un R* izdomāja izlaist traileri ātrāk. :D

I bet its the end of the 2025

Also, kaut kur tiktokā redzēju baumas, ka pirmo gadu spēle varētu būt tikai uz PlayStation. Tādā gadījumā es pavisam atteiktos no tās kompānijas.

Video izskatās ir visai maz kadru kas atgādina reālu spēles procesu. No otras puses gan jau spēle spēlēsies ļoti klasiski Rockstar Games spēlei.

Ja datums tiks atlikts, domāju tas nevienu nepārsteigs.

Nez vai var ticēt, Sony būtu jāsamaksā astronomisks naudas daudzums.

Atceros 5 GTA bija ar cinematic treileris.
Taču ņemot vērā, ka spēle būs tikai pēc 2 gadiem, ļoti apbrīnojami, ka viņin tagad izlaida.

Noteikti gan dēļ noplūdēm biežajām pēdējā laikā, gan dēļ finansiālā aspekta, jo Take Two, mātes kompānija, šis gads bijis finansiāli smags ar nopietniem zaudējumiem.
Un tie nav saistīti tikai ar spēles aktīvo izstrādi. Tādā veidā laikam iesildot investorus un interesi par uzņēmumu.
Bet vai spēle būs tikpat zobīga, ņemot vērā ka galveno idealogu nav. Iespējams, jo tomēr ksut kas no viņiem ir palicis, bet liekas, ka tā būs vien ēna tāda.

Starpcitu treileri redzēju iekš IMDB pa nakti. Tāds skatos, ooo tikko nebija. :joy:

Bet redzētais man bija tāds nuuuu ok, nezinu, kaut kā pagaidām neaizķēra tik stipri… :sweat_smile:
Bet neizskatās at slikti. Atmosfēra kaut kāda jūtama.

Pagaidām jau neko nepateiksi par spēli. Par video publikāciju, varbūt investori sagribēja redzēt rezultātus, varbūt tas vienkārši ir ilgtermiņa marketinga gājiens. Nebūs pirmā spēle, kas par sevi paziņo laicīgi.

Es galvenais ceru, ka pilsēta izskatīsies next gen. Ar milzīgiem cilvēku pūļiem vai ko tamlīdzīgu.

Kaut kur redzēju ka rudenī būšot

Nekur nekādi oficiālie paziņojumi par to nav bijuši, tikai spekulācijas dotajā mirklī.
Tas pats par PC un konsolēm, nekur nav info, pēc gada, diviem, vai mēneša būs PC versija.
Viņa būs, bet ne uzreiz.

Tas pats, ka cilvēki tagad skaita, lūk būs tāds un šāds transports, tādas aktivitētes. Atkal, jā var pieļaut to, ka tas būs, kā minimums transports noteikti treilerī demonstrētais, var saprast, kādas bandas. Aktivitātes vismaz daļēji var saprast. Bet visi uzraksti kas vēstī “33 lietas ko noteikti varēs darīt GTA6” - var iet garām vai kā minimums uztvert ar daļu skepses un baumu līmenī.

Ceru, ka varēšu izkauties ar aligatoru. :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Skatoties uz GTA V release…
image

Varētu būt, ka konsoles tiks ātrāk pie spēles.

1 Like

Konsoles noteikti ātrāk tiks. Viņi iepriekš stāstījusī un vispār praksē pieņemts, sākumā konsolei izstrādāt. Jo no tās uz PC ir vieglāk pārnest nekā otrādi. Un vel ar to visu arhitektūru cik tuvu un vienādas ar PC.

Pie tam ņemam vērā kā Xbox faktiski ir divas konsoles. Kas darbu pavairo x2. Pie tam vieglajai versijai spēli iebāzt ir vēl lielāks gemarojs.

Ko domājat par baumoto izcenojumu? Ir dzirdēti skaitļi no 80-150$

Vai AAA spēles sasniegs jaunu cenu standartu? Un vai ir tā vērts?

Pirāti būs aizņemti, darba pilnas rokas būtiski

Not that I would have any time or hardware to really play it

1 Like

Kad redzētu gameplay un būtu pārliecināts, ka spēlēšu, nebūtu žēl 80 priekš newly released game. 150 gan nemaksātu.

Kopš San Andreas nav bijusi interese, bet šis izskatās pēc diezgan liela lēciena tehnoloģiski. Labprāt uzspēlētu, bet nu PC droši vien 2026. vai 2027. gads būs, tā kā diezgan ilgi vēl jāgaida.

Redzēs, varbūt PC pa šiem gadiem kopš Red Dead Redemption 2 ir sācis kotēties augstāk.

Mierīgi minimālā cena varētu pacelties līdz 80 USD.

Noteikti, inflācija vēlāk vai agrāk izdarīs savu. Industrija jau sen kā ceļ spēļu cenas - ar vairāku līmeņu premiālajiem izdevumiem, sezonālo caurlaidi, DLC un mikro transakcijām.

Diez vai tas ir to vērts, taču kad tirgus kolektīvi pacels cenu, likties nebūs kur. xD Ja mani mati neplīvotu sālītā vējā un es nepeldētu zem melna karoga, es pirktu ne pašas jaunākās spēles. Kolīdz tev nevajag pašu svaigāko, cenas strauji krītas.